Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Най-добър преподавател

Go down 
+2
Shaiya
Admin
6 posters

Най-добър преподавател
Хестия Джоунс
Най-добър преподавател I_vote_lcap30%Най-добър преподавател I_vote_rcap
 30% [ 6 ]
Емили Тарканд
Най-добър преподавател I_vote_lcap0%Най-добър преподавател I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Шаия Туран
Най-добър преподавател I_vote_lcap30%Най-добър преподавател I_vote_rcap
 30% [ 6 ]
Миранда Жар
Най-добър преподавател I_vote_lcap5%Най-добър преподавател I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Тристан Торн
Най-добър преподавател I_vote_lcap10%Най-добър преподавател I_vote_rcap
 10% [ 2 ]
Вивиана Рейвън
Най-добър преподавател I_vote_lcap0%Най-добър преподавател I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Елеонор Дарагон
Най-добър преподавател I_vote_lcap15%Най-добър преподавател I_vote_rcap
 15% [ 3 ]
Ариман
Най-добър преподавател I_vote_lcap10%Най-добър преподавател I_vote_rcap
 10% [ 2 ]
Дженифър Бричстоун
Най-добър преподавател I_vote_lcap0%Най-добър преподавател I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 20
 

АвторСъобщение
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Най-добър преподавател Empty
ПисанеЗаглавие: Най-добър преподавател   Най-добър преподавател Icon_minitimeСъб 14 Юни 2008, 16:08

Тук имате възможността да гласувате за професора, чийто метод на преподаване най-много ви допада. Можете да посочвате повече от един, разбира се.

(Каролина Бърг не е включена, тъй като е административен профил и гласовете, които евентуално ще събере, няма да отговарят на реалната оценка.)

Препоръчително е да обосновавате вота си с пост.


Последната промяна е направена от Admin на Съб 14 Юни 2008, 20:32; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Най-добър преподавател Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър преподавател   Най-добър преподавател Icon_minitimeСъб 14 Юни 2008, 17:10

Обосновавам го и задавам въпросче...Гласувам за Хестия и Тристан, защото чисто и просто уроците им са най-увлекателни и пиша домашните с най-голямо удоволствие...А въпроса: Вивиана Рейвън вече не е активен преподавател, защо я броим?
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 31
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Най-добър преподавател Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър преподавател   Най-добър преподавател Icon_minitimeСъб 14 Юни 2008, 18:31

Само да питам нямаше ли да е по-добре ако се беше направила анкета, по ЛС... чрез която ученици и учители да оценяват преподавателите...така щеше да бъде най-обективно.
Примерно
"Преподавателя закъснява ли за час?"
"Пише ли на даската?"
"Дава ли домашни?"
"Проверява ли домашните?"
"Трудни ли са?" и тем подобни.
В даскало така правихме, и бяха най-реални... а и според мен за да се оцени един учител, трябва да го оценят учениците му, а не сулю и пулю да пише...


Последната промяна е направена от KIKO на Съб 14 Юни 2008, 18:32; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Най-добър преподавател Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър преподавател   Най-добър преподавател Icon_minitimeСъб 14 Юни 2008, 19:30

Не виждам ти самият да си гласувал, макар че си ученик....ако наистина нямаш намерение да ползваш това си право, тогава недей да критикуваш безсмислено анкетата. Прав си, че има различни критерии за оценяване. Именно поради тези критерии е написано:
Цитат :
Препоръчително е да обосновавате вота си с пост.

Малка, невинна добавка: Пише се дЪска, а също сулЬО и пулЬО.

Според мен анкетата е по-добрият вариант, защото не всички ще седнат да пишат подробни отговори на въпросите, които си дал, докато тук се изисква просто един клик.


А, да: Моля ви, недейте да гласувате за себе си! Няма смисъл, вие не си преподавате...по-добре да ви оценят онези, които ви "търпят"...
smiling
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 31
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Най-добър преподавател Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър преподавател   Най-добър преподавател Icon_minitimeСъб 14 Юни 2008, 20:43

Аз ще гласувам као си поискам...И ще гласувам, но само Александър ще гласува... нито Миранда нито Марк ще гласуват. СТранно защо като темата е за НАЙ-, можем да гласуваме за повече от един.....
И другото което е, това че ми откриваш грещки какво ще рече... мислиш ли, че не съм на ясно че правя правописни грешки било то от незнание, невнимание и т.н.
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Най-добър преподавател Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър преподавател   Най-добър преподавател Icon_minitimeСъб 14 Юни 2008, 20:49

Ред по ред... Вивиана Рейвън е в анкетата, тъй като е свършила доста работа като преподавател и заслужава да бъде оценена и адмирирана за усилията, (най-малкото с присъствието в анкетата) които е положила. Всъщност има и друга причина-в момента Билкологията е "увиснала" и алтернативата за края на годината не е една. Ако това не ти се струва изчерпателно, питай пак на друго място-няма смисъл да пълня редове с обяснения баш тук-това не засяга анкетата пряко.

Кико, към теб имам страхотна забележка. Имаш тенденцията да пишеш в разни теми "ама защо това не е еди-как-си". Ами ще ти обясня защо не е-един човек мисли по един начин и прави нещата както намери за добре. Той не може да знае какво е хрумнало на някой друг човек някога там в неизвестното безкрайно, освен ако този човек не даде ПРЕДЛОЖЕНИЕ. А предложенията се дават ПРЕДИ да се стигне до свършен факт. Ще се научиш да реагираш адекватно и навреме, ако искаш кое да е от предложенията ти да се реализира.
Аз намирам анкетата за изключително удачен вариант, както за този случай, така и за другите, в които специално с теб сме обсъждали същото. Шай е абсолютно права-не можеш да очакваш всички да седнат да пишат дълги обяснения кое как и защо им харесва и не им. Не желая да хабя ничие време. Ако някой все пак има желание да си напише дългото обяснение, нищо не го спира да го направи и в тази темичка.

Други странични обсъждания НЯМА да има. Който има нещо да си каже...на мен или на някой друг...нека го направи в ЛС.

НИКОЙ не го интересува вашия флууд...лично мен ме дразни, защото трябва да му отделям време и да трия knock knock

ПП: Кико, темата е Най-, тъй като тук ще бъде изложено заключението на оценките. Както твоята "дружка" Жар добре знае, всеки преподавател ще бъде оценяван пряко и не само чрез това гласуване. Тук анкетата е с повече от една възможност за избор, за да бъдат реални нещата.
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 31
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Най-добър преподавател Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър преподавател   Най-добър преподавател Icon_minitimeПон 16 Юни 2008, 07:08

Гласувам за Елеонор и за... Миранда... все пак съм ученик в техните часове...
Върнете се в началото Go down
HP_BIG_FENKA
Talanted wizard
Talanted wizard
HP_BIG_FENKA


Female
Брой мнения : 652
Age : 31
Къща : малка и симпатична,близо до гората
Дом : Клевърмайнд
Сума в Гринготс : 1500.50
Registration date : 10.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Елф

Най-добър преподавател Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър преподавател   Най-добър преподавател Icon_minitimeПон 16 Юни 2008, 17:12

Аз лично гласувам за Шаия и Тристан,защото часовете и на двамата са увлекателни и ми е много приятно да съм в тях.Ще вметна обаче това,че домашните на Шаи първоначално ми бяха доста трудни за писане,но след време като посвикнах ми изглеждат доста приятни.smilingЗа Тристан не мога да кажа нищо конкретно,защото той е от скоро тук,въпреки че с него се познаваме,но часовете му (особенно тренировките) са увлекателни,а домашните не са от най-сложните.

П.П.Не знам за другите,но ако в анкетата присъстваше Каролина бих гласувала и за нея,защото часовете и домашните по митология ги правя с нетърпение и са много приятни.(Може да вземем под внимание часа,който мина и домашните,който се правят бързо,лесно и точно с няколко клика си готов.Идеята й е страхотна и ако не възразява мога да я използвам за следващата година.Rolling Eyes)Така че мога да кажа,че мен не ме интересува,ако ще да си и главата на държавата.Аз винаги оценявам обективно,а тя би трябвало да присъства тук.Но това си е лично мое мнение.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:d563b8ef
Tristan
първокурсник
първокурсник
Tristan


Male
Брой мнения : 190
Age : 31
Registration date : 09.04.2008

Описание
Герой:
Особености:

Най-добър преподавател Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър преподавател   Най-добър преподавател Icon_minitimeВто 17 Юни 2008, 18:16

Аз пък гласувах за Хестия,Шаи и Ел.
От тях трите съм само в класа на Елеонор,която се спрявя доста добре,като се има в предвид как се справя и в даскало,но хайде да не се отклонявам.За Хестия и Шаия съм чувал само доста добри отзиви и разбрах,че те също преподават страхотно,а да не говорим и за оценката,която имат от останалите колеги.
Върнете се в началото Go down
Rock Baby
първокурсник
първокурсник
Rock Baby


Female
Брой мнения : 262
Age : 29
Къща : Домът Траканд
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 2 939 лв.
Registration date : 21.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Най-добър преподавател Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър преподавател   Най-добър преподавател Icon_minitimeСря 18 Юни 2008, 09:48

Глас за Хестия и Шай, защото уроците са винаги увлекателни и са написани с много креативност. Обръщам внимание и на това, че не са копирани от никъде (не казвам, че други копират, но специално за тяхните предмети е съвсем възможно да се копира от интернет)
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagic.bestofforum.net/index.htm
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Най-добър преподавател Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър преподавател   Най-добър преподавател Icon_minitimeЧет 19 Юни 2008, 15:34

Това с копирането е голяма заблуда...всеки копира от някъде реално. Никой не очаква Шай да си е измислила руните или значенията към тях все пак. Но да, уроците не са копи-пейст от Уикипедия със сигурност. Гласувам и аз, защото се числя ученик, макар и само по един предмет (с Маделин ДР). Гласувам за Шай, заради същите Древни руни. Наблюдавам изключително оригинален подход на преподаване, добре систематизирана информация, обширна база от данни по предмета и най-вече-уникална възможност за изява на креативността. (Всъщност именно заради горните 20-годишното аз реши да се запише на предмета)
За друг, уви, не мога да гласувам, защото няма да е акуратно-не посещавам други часове. Но смятам, че всички в тази анкета заслужават поне по един глас, най-малкото заради старанието, което полагаха през цялото това време.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Най-добър преподавател Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър преподавател   Най-добър преподавател Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Най-добър преподавател
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Основи :: Вашето мнение-
Идете на: