Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Имението на Бричстоун

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeСря 09 Апр 2008, 21:28

Джен и Сид се магипортираха точно до имението им.Сид отвори дървената вратичка и двете сестри,се отправиха към самото имение.Джен извади пръчката си и с едно движение отвори врата.Направи път на по-малката си сестра да влезне и след това тя влезна.Двете се отправиха към хола.Джен измагьоса три чаши с билков чай .Двете сестри си взеха по една,а другата я оставиха.Те чакаха професор Джоунс,тъй като Джен трябваше да говори с нея,а Сид имаше молба към нея.Тоагва......
П.П.Пиши дълго
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeПет 11 Апр 2008, 18:44

Пук?!
Лъч светлина, после изникна и Хестия. Тя беше леко ядосана, че я бяха вдигнали от леглото, но какво да се прави - задължения. Тя пооправи сплетената си на плитка коса и после почука на вратата. Какво ли се беше случило?Дали беше се случило нещо лошо2
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeПет 11 Апр 2008, 19:01

Джен стана и бързо отиде до входната врата.Отвория и остана смаяна.Не бе предполагала,че колежката и ,ще дойде толкова скоро.Покания да влезе и след това затвори вратата.Двете се отправиха към хола.Когато влезнаха Джоунс каза:
-Здравей ,Сид,как си
-Добре съм
Двете професорки седнаха една срещу друга.Хес взе чая си и след като отпи глътка каза:
-Бихте ли ми казали,защо ме повикахте?
-Разбира се-заговори Сид първа-аз и Джен имаме няколко молби към теб.
Хес кимна ,че е разбрала,а Джен продължи,вместо сестра си.
-Имаме спешна нужна от 10 върколашки отвари,3 шишенца многоликова отвари и още много неща.
Докато двете сестри разказваха за нужните неща,Хес стана много подозрителна.Какво им ставаше на двете сестри?Никога не ги бе виждала такива.
След като свършиха своя раазказ.
Джоунс...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeПет 11 Апр 2008, 19:44

Хестия огледа двете си събеседнички. Какво ли бяха намислили? Разтърка сънено очи. Спеше й се. Отпи глътка чай. Втора, трета. Горещият чай беше вкусен, поне я поддържаше будна. Какво ли щеше да прави Дженифър? И СИдни. Необичаше да я вдигат посред нощ, особено ако не бе прекалено спешно. Сега не беше. Все пак, обаче беше редно, поне заради добрият тон да не го показва.
-Дженифър, познаваме се отдавна, вече. От доста време сме заедно в Академията. Перфектно знаеш че не давам отвари туко-така, камоли такива отвари.... Ще трябва да ми пообясниш малко, доста даже. За какво ще ги използваш, та и количеството не е малко....
Хестия започна да се поразбужда. Стана и направи няколко крачки из стаята. После се спря. Чакаше отговор. Всеки в академия Ейрен знаеше, че Хестия Джоунс не дава отвари туко-така. Почти не беше давала отвари на друг,освен Каролина. Сега соща нямаше намерение да го направи. Обърна се към Джен и Сидни и ги заоглежда изпитателно. Отговор, не бе чула още...
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeПет 11 Апр 2008, 22:29

Двете сестри се спогледаха.Чудеха се още дали да доверят тайната си на Хес.Познаваха я отдавна,но нещо ги безпокоеше.Накрая Джен смигна на Сид и по-голямата сестра заговори:
-Хес,имахме лек план.Скоро ще напуснем Ейрен за няколко седмици.Решихме да ти се доверим,но нетрябва да споменаваш на никого.Стaва ли?
Професорката кимна и колежката й продължи:
-На 3 мили от тук сме направили къщурка,нещо като обкръжение,тези съставки са ни нужни.Друго неможем да ти кажем.
Това бяха последните думи на Стоун.Джоунс я погледна невярващо.Сега бе неин ред да говори
Хестия
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeСъб 12 Апр 2008, 12:20

В този момент на входната вратра отново се почука.Там бе застанала Вивиана обвита в пътната си мантия.Джен скочи от стола и побърза да отвори.Видя Вивиана и бе меко казано изненадана,двете се прегърнаха леко сконфузно и сетне Стоун покани Виа да влезе.
Вивиана преметна качулката на мантията си и когато влезе в стаяа двете с Хес също се прегърнаха.Но все още не бяха разбрали причината за късното посещение на Рейвън:
-Сидни не беше в момичешката спалня и с епритесних з анея-каза Вивиана като погленд акъм Сид и й кимна мило-но вече виждам че е с теб...Няма нужда ад ти напомням Джен,че въпреки че Сидни ти е сестра аз съм отговрона за нея-Виа се настани до Хес и я загледам малко учудена-Просесор Джоунс...а ти защо си тук-каза Виа в опит да бъде шеговита...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeСъб 12 Апр 2008, 13:20

На Хестия не й беше до шеги. Спеше й се... Все още. Тя огледа Вавина - дали наистина тя беше дошла от притеснение? Хестия нехаресваше обстановката, искаше да си тръгне, и без това скоро пак щеше да приготвя отвари за някого.... Тя необичаше да дава такъв вид услуги - отварите за нея бяха много повече от течност, тя се бе учила твърде дълго за да можу някой да я разбере,какво всъщност става с магьосника докато прави отвара, защо не всеки може да напарви силна отвара, като Хестия. Никой друг освен 2ма човека. Те не бяха тук, те бяха много далече от всичко останало.
-Аз... - започна тя. - Често казано незная, бях извикана и ... - Хестия спря, заради погледа на Сидни. - Та, факт е че съм тук.
Дженифър прекъсна пулобудната Хестия.
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeСъб 12 Апр 2008, 15:01

-Извиках я,за да я помоля да ми даде няколко отвари
-Джен,недей,моля те.Недей и казвай-прекъсна сестра си Сид.Мразеше качеството на Джен да доверява на всички ,какво смятат да правят.
-Сид-обърна се Джен,към сестра си-от много време познавам Вивиан и Хестия,имам им пълно доверие,така че,ме остави да довърша.Става ли?
По-малката сестра кимна и остави сестрa си да продължи:
-Така,помолих Хес да ми даде няколко отвари ,а деуги неща ще си набим сами със Сид.Това е.
ДОколкото сигурността и безпоаснноста на сестра ми си права.
Сид стана и отиде до хола.Трябваше да се подсигури.Когато влезна се залепна за прозореца.Отвън имаше хора.Тя повика тихомълков трите си приятелки и Вивиан промълви:
-Явно са ни проследили,какво ще пправим.
-В моментта нямам никакви идеи-отвърна Джен леко притеснена.
Тогава....
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeСъб 12 Апр 2008, 17:12

[i]...Вивиана се обърна към Хестия:
-Познаваш ли ги-каза Виа мрачно-явно сме на пътя на поредната битка-добави отегчено тя-или...
Вивиана се завъртя на 180 градуса и погледна Сидни и Джен:
-Предполагам очаквахте това-Рейвън говореше някак с упрек в гласа-Може би беше по-добре да не идвате в къщата,ако бяхте останали в академията нямаше да има опасност сега.
Вивиана малко разтревожено започна да се разхожда напред назад из стаята,после отиде при Хес и я издърпа настрана;
-Знам,че не си очаровна от факта че е посред нощ и ти се иска поне да се беше наспала,но сега ще трябва бързо да се сабудиш-тя посочи с глава двете сестри,Суд се еб сгушила в Джен-защото двете Бричстоун имат нужда от помощ-Вивиана разтърка уморено очите си после събра косата си на тила и зашепна така че само хестия да я чуе:
-Сега аз излизам,а ти трябва да намерищ начин да извееш и двете оттук и Хес...-каза Виа като хвана ръката на Хес-...при никакви обстоятелства не давай на Джен да се бие днес.
Хестия се опита да спре Вивиана хвана я за рамото и я погледна леко учудена.
-Да Хес...-каза Виа с тъжна усмивка-днес имах причина ан съм тук,а Сид бе просто извинение...сега ми се фовери-завърши Рейвън като отново заметна качулка на главата си,погледна за последен път към трите в стаята и затрясна вратата след себе си:
-Добър вечер господа-рече привидно приветливо Рейвън на качулатате пре нея-е къде е купонът тази вечер -рече тя саркастично като извади бавно пръчката от мантията си.
-Единственият купон ще е този над трупа ти-заговори дебел мъжки глас на един от мъжете,които се изсмяха злобно.
-Мислех си за нещо малко по-различно,още по-забавно-каза Рейвън с хладен глас-СЕМЕЛОКРОНОС-извиак тя и земята под краката на качулата група се разтвори.
Вивиана искрено се надяваше ,че в къщата също има развой на събитията...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeСъб 12 Апр 2008, 18:55

Докато Вавина вече беше навън, хЕСТИЯ Трябваше да се справи със задачата да измъкне Джен и Сидни.
-Джен - започна хладно Хестия, това бе призрак че вече будна - Къщата е защитена, и неможем да се магипортираме оттук, нали?
-Да. - Отсече Сидни, преди сестра си.
Това не бе добре, не и в случея. Хестия направи няколко крачки замислено. Не, не я бе страх, но знаеше че небива да разрешава на развоя на събитията да продължи така.
-И в задния двор ли? - попита отново Хестия.
Сидни само кимна. е това вече не бе добре, никак даже. Хестия взе наглед мъничката си чантичка, отвори я и затършева вътре. Сидни и Джен се спогледаха, та какво й ставаше на Хестия. След малко тя извади от миниатюрната бяла чантичка, обшита с кристали 2 мантии.
-Това са мантии-невидимки - заобяснява тя. - Ще си ги сложите и ще ме последвате.
-Не - отсече Джен
-Няма не! искаш, неискаш, ако трябва ще използвам магия ,но ще го направиш. Хайде сега. - каза съвсем спокойно Хестия.
След няколко минутни спорове Джен склони.
Вече бяха на вратат, когато Хестия направи нещо странно. Тя дори не срожи качулката си и не заключи вратата.
-Няма да ги спре , ако решат да влязат... - обясни тя.
После всички тръгнаха тихо.Виви се дуелираше. Нямаше нужда от помощ. Сама беше ги вече почти разгромила.
-Лумос солем. - извика вив и огромен лъч огнена светлина оцели не лошия, а Хестия. Тя само се хвана за кръсна и промълви:
-Джен, Сидни, продължете. -
Тогава
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeСъб 12 Апр 2008, 20:31

Двете сестри искаха да продължат,но сърце не им даваше.Хес им беше приятелка и с ценатA на живота си,щяха да я спасат.Затова се наведоха над нея и я поеха.Джен махна мантията си и с нея закри Хес.Тя неискаше ,но трябваше да склоно.После продължиха напред.
ПОоследваха стотици заклинания по посока на Джен,защото смъртожадните всъщност търсеха нея.Незнаеха,че бъркат човека.Стоун каза на Сид да се скрият и да наблюдават битката,като и даде едно шишенце.Сид схвана идеята й и продължи с Хес.
Тогава Джен застана в центъра на битката и заклинанията изчезнаха от самосебе си:
-Хей,смръдльовци,как можеете да вярват на един долен мръсен лъжец.Как можеш Рупърт,да му вярваш,Кристофър и Леднър,само това ли сте научили.А Вие двамата самозванци какво правите с тях.Нали се заклехте да ги убиете?Наред ли сте.
След тази реч на Джен,всичко стояха като гръмнати.Само тя и Вив ги гледаха на кръв.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Вече четвърт час цялата улица седеше,сякаш нямаше никой.Смъртожадните все още разсмишляваха над думитЕ на Джен.
Дали беше права тя?Дали нарочно го правеше?Едно беше ясно.Умението й да предизвиква и беше в кръвта.Бившата Аврорка и Вив въобще не бързаха.Гледаха ги с насочени пръчки срещу тях.Обаче и те неотстъпваха.Джен ги гледаше с поглед ,който смразяваше кръвта.Улицата си бе все така пустта.Само лек ветрец поддухваше едвам-едвам.Време беше някой да заговори.
Ето един от смъртожадните проговори:
-Ти ще си платиш за думите дето изрече за нашия господар.
Няма да те оставим докато не довършим,теб,милата ти сестричка и приятелките ти.-завършиха всички в хор.
След това ,този смъртожаден дето бе проговорил пръв,избяга.
Защитниците на Академията нямаха възможност да реагират,защото върху тях се изсипаха множество проклятия.Докато се отбраняваха ,се върна и онзи,който беше изчезнал.Отново битката спря.Явно той беше предводителят им.Всъщност Джен знаеше от самото начало.КРистофър беше в общия кръг на Черния Лорд.Обаче небеше сам.Отпред водеше Сид,а до нея Хес,която беше зашеметена.Явно беше се водила битка.
Вив и Джен не показаха признаци на слабост-поне външно.От вътре и на двете им се искаше да освободят приятелките си.Обаче това чувство преобладаваше много повече в Джен,все пак Сид и бе сестра.
-Какво ще кажеш ,Дженифър,да се предадеш или искаш сестра ти да умре?-каза РУпърт и насочи пръчката си към Сидни.Момичето неможеше да говори ,защото устата й беше запушенаа, и беше вързана с здрави въжета.
-Сигурен ли си,че искаш да я убиеш,Рупърт?Направиш ли го,загива и Лили?-каза Джен,като посочи вързаната девойка.Явно никой не бе разбрал,защото всички се учудиха.Как това момиче бе успяло за толкова малко време да залови Лили?Как успяваше?
Само приятелките знаеха.
-Знам ,че я обичаш прекалено много,но направиш ли нещо на Сид или Хес,знаеш последствията.-допълни Вивиан.
Кристофър и Рупърт онемяха.Заедно с тях и другите смъртожадни.
Тогава.
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeПон 14 Апр 2008, 20:39

Хестия се поразмърда, свести се, и се огледа хората. Мъже, жени, белязани от Волдемор. Имаше само един все още с качулка на главата. Хестия беше много бледа, леко потрепери като се изправяше, видя Лили пооглледа я, после продължи към качулатата фигура. И фигурата направи крачка към приближаващата се млада жена. Тя протегна бледата си ръка към качулката и я свали. Тих звук, нещо като учудване се отрони от устните на Хестия. Мъжът се усмихна и я остави да го гледа. Тя недоумяваше какво вижда пред себе си.
-Позна ли ме, драга? - попита мъжа.
-Да. - пророни тихо Хестия.
-Ти беше на 16, все още непълнолетна. Беше дошла, изпратена да търсиш билката на слепеца. Какво беше счупила, че те водиха при татко ?
-Ваза - пророни още по-тихо Хестия. Тя сякаш неискаше да говори, но трябваше да прекъсне мразговора за миналото.
-Какво те доведе до това положение - целуващ краката на Волдемор?
-Драга, неискаш да се видиш мъртва, провесена на овова дърво, нали?
-Няма да посмееш - засмя се Хестия и кимна към Джен и Лили. - Или другарчето ти е загуби любимата си, Леднър
Мъжът, който Хестия бе нарекола Леднър с посмоти.
-Нека посмеят. - изсмя се той.
Зелена светлина премина на 2 см от Хестия, тя беше излязла от пръчката на Джен. Хестия се отдръпна назад, Леднър също. Хес бавно извърна глава и видя как останалите смъртожадни се смеят. Лендър бързо изви пръчка към небето: -Морсмоде! - знакът на лорда се извиси в небето. Хестия не си поплю на петите -Пърп Файъ - и мъжът беше вързан на земята. - Винаги съм мислела че си слаб,сега го доказваш. Тогава...
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeПон 14 Апр 2008, 21:22

...Вивиана хвана Хестия за рамото:
-Не е момента да убиваш който и да е-каза Виа тихо и тъкмо когато Хес щеше да възрази,Рейвън продължи-или да нападаш.Сега една битка само би обрекла Джен и Сид...трябва да ги измъкнем.
Вивиана се изправи отново до Хес и силно въздъхна:
-Е господа...и госпожици-каа учтиво-надявам се,не сме наскърбили чувствата ви-Виа можеше да усети гнева и уплахата на Хестия,смесените чувства,които всеки момент щяха да избухнат.Вивиана продължи:
-Надявам се ще поостанете още малко с нас...поне докато не дойдат нашите приятели от министерството...о да,те идват насам...какво ще пиете чай или кафе с бренди-Виа бе свила устата си в привидно мила усмивка,чидеше се дали сега отноов щеше дасе наложи да прибегне до силата на пръчката си...
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeВто 15 Апр 2008, 11:32

Май се оказа,по трудното отколкото и се искаше на Вивиана.Джен нямаше
да прости на Кристофър или на Рупърт.И двамата ги презираше.МИСЛИТЕ и
бяха прекъснати от последния смъртожаден,който до сеаг само бе
наблюдавал битката:
-По полека скъпа,да не се простиш с живота си.Ние не сме дошли да пием
с вас,а да се бием и да вземем този човек,който ни трябва.
-Мислиш ли,че ще ти позволя да направиш такова нещо,Томас.Много добре
знаеш,че пипнеш ли с пръст някой от приятелките ми,ще загинеш.Но все
още се чудя,как мина на страната на Черния ЛОРД,като ти спасих живота
,преди близо година.С какво те подлъга той?-каза Джен ,като смигна на
Вив
Мъжът застина.Това наистина се беше случило,но дали трябваше да го споменава точно сега.Бързо се поокопити и проговори:
-Не е твоя работа,жено,не е твоя.
Това вече вбеси Джен.Очите и започнаха да получават тъмночервения си цвят.Сид не се изненада въобще.
-КОСПЕЛИУС НЕСТРОТОС-извика Стоун,а заклинанието улучи Кристофър.Лили
изпищя,неискаше да гледа смъртта на гаджето си,а другите онемяха.
-Сигурен ли си,че искаш да убиеш сестра ми?Само едно грешно казване и
двамата ще умрето-промълви Брейвхардката с глас,който сякаш небеше
нейният.
Какво ли щеше да се случи от тук нататък?Дали Крис щеше да се предаде
или щеше да рискува живота си?Дали Лили щеше да издържи на напъна?Виско
беше в ръцете на защитнициет на Акдемията.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeЧет 17 Апр 2008, 19:54

Сидни също бе шокирана от подхода на събитията.Гняв бавно по-бавно започна да се стича по вените й.Тя неискаше да му позволява да обхване цялото и тяло ,но нямаше друг избор.Знаеше ,че неможе да се противопостави на това ,което таеше в себе си,цели четири години Започна да духа силен вятър,никой неможеше да се задържи на краката си,освен тя самата.Тя,незнайно как контролираше този вятър.Джен,Виа и Хес легнаха на земята,а всички други замръзнаха по местата си.Само Сид остана в право положение с насочен поглед по посока на вятъра.От уплашеното преди малко момиче нямаше и следа.Тя се бе освободила от въжетата и всичко,което я задържаше.
-Сид,спри вятъра,нямаме много време,спри го веднага.-говореше със сетни усилия Джен.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Беше минал повече от половин час,а вятъра вече прекрачваше границите.Скоро можеше да се развие ураган,ако Сид не спреше вятъра.Тя и да искаше неможеше.Какво й ставаше?Излагаше на опасност приятелите си?Сред които беше и сестра й.
Изведнъж усети чуждо присъствие в съзнанието си.Опита се да го отблъсне,но не можеше.Явно по опитен маг от нея,беше в съзнанието и.Мистериозния маг всъщност беше Дженифър-сестра й-,която й шепнеше."Спри този вятър веднага,ако неискаш да се скараме до живот".Сид явно се оплаши ,при думата "до живот",но не появи такива признаци.След няколко спречквания вятърът отихна.Докато смъртожадните се усетят,защитниците на ААкадемията бяха вече на крака.
Всичко ,което щеше да се случи престоеше да се случи сега.Дали щеше да се скара със сестра си?Може би,но може би не.
ТОва всичко се въртеше в съзнанието на сИД.
Докато един глас нея накара да се върн в реалността.
Този глас беше на.....
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeПет 18 Апр 2008, 20:22

Хестия.
Тя бавно местеше поглед по присъстващите. Неискаше да е тук. Нетрябваше. Неможеше. Нарушаваше много правила. Елфите щяха да са още по-неблагосклонни към нея. Хестия знаеше че неможе да си тръгне, затова трябваше да говори.
-Спрете. - Тя гредаше в далечината. "свобода" помисли си тя.
-Няма да се карате. Има нещо. - Хестия посочи към единия смъртожаден. - Той, той е... не е.... - Хестия реши да побърза. - Стрейндж Ропус! Той е Леглимант. Пазете съзнаниета си. - Това се откъсна от устата на Хестия. Всъщност той работеше в министреството. Беше аврор.....
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeНед 20 Апр 2008, 14:33

Сид направи бързи заклинания на другите смъртожадни и отиде до посочения от Хестия мъж.Махна качуллата му.Неможеше да повярва на очите си.Това беше Майкъл.Изглеждаше много зле.Сид беше объркана.Но реши да запази спокойствие.Нямаше да позволи да бъде лесна плячка.После Майкъл заговори на Кристофър:
-Приятел,остави ме насаме с тях,след двадесет минути сигурно ще се върна с нея.Черния ЛОРД ще ме разбере.Кристофър кимна,Майкъл ги освободи всичките и те изчезнаха.
-Какво става тук?-разнесе се гласът на Виа
-Дълго е за обяснение,за това мисля,че ще е най-добре да влезем в къщата и да ви обясним тем-предложи Сид,като погледна сестра си.Приятелките й кимнаха и те влезнаха в къщата.
Джен измагьоса пет чаши с джин и лимон.Очакваше разказа на сестра си и Майкъл
-Джен-започна Сид-моля те не се сърди ,но с Майкъл сме -тя направи пауза и погледна мъжът.Той и кимна и тя продължи-гаджета......Той не е смъртожаден,а Аврор,би трябвало да се познавате.
Чак сега Джен се вгледа по подробно в него и промълви......
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeПет 25 Апр 2008, 12:34

Още преди да е промълвила нещо Хестия привлече вниманието към себе си.
-Кажи ми, Майкъл, как онази отрепка Лендър е посмяла да напусне родината си и да отиде при Волдемор?
Майкъл се посмути. Не отговори.
-Не, отговори ми, няма нищо да ти направя, или и да ми се иска Сидни ще ме спре. Говори спокойно, докато Сидни е тук, ти си в безопастност. - Хестия говореше спокойно, но дори не погледна чашата с джин пред себе си, не бе времето за каквто и да е било напитки с по-голямо съдържание на алкохол от изворна вода.
Майкъл от своя страна се поуспоко, въпреки че думите на Хестия бяха нож с две остриета той реши, че ще е добре да проговори.
-Лендър... Значи този негов прякор знаеш, Джоунс....
-Не е прякор... - каза тихо Хестия. - Това е името му... Рожденното му име, сега може би Волдемор му е лепнал прякор от рода на "насръчния" "страхливеца" или нещо поддобно. Ти си аворор, предположих, че все още ви учат да разчитате мисли и да усещата чувства. Искаше ми се Лендър да го убия още преди малко, все още не е късно, нали? - обърна се Хестия към Джен и Виви.
Джен вече се бе посъвзела и.....
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeСъб 26 Апр 2008, 19:38

Джен вече се бе посъвззела и промълви:
-Разбира се,че можеш ,но няма да го правиш сега.Тази работа остави на мен.Занм за старата ти вражда с Леднър,но ако не си забравила,аз също имам да му връщам.А доколкото до вас двамата-обърна се тя към Майкъл и Сид-радвам се,че се получи нещо между вас.
След тея думи тя стана и отиде в кухнята.Погледна отново през прозореца,но не откри нищо ,което можеше да и подскаже,че ще дойде някого.Отново се върна в стаята с думите:
-Хес,повикахте за да ни дадеш нужните неща
-Ще ни ги дадеш ли или искаш сама да се увериш,че не те слъгосваме-довършиха двете сестри в хор.
Всичко беше в ръцете на Хес.Сега тя решаваше.......
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitimeСря 30 Апр 2008, 21:12

Хестия се усмихна горчиво. Всички бяха наясно че билките бяха невъзможни за изнамиране през този сезон, но и всички знаеха, че Хестия има от тях. Дали да им даде?!
Нещо друго я бе накарало да се замисли сега. - Лендър. КАкво правеше той тук?! Той беше върколак, Хестия знаеше от личен опит. Веднъж замалко да не я убие, но все пак не успя. оттогава Лендър го беше страх да се покаже пред нея, защото не бе сигурен как ще реагира професор Джоунс. Обаче тази вечер той я гледаше нагло, не не беше той. или пък беше, но много малко хора можеха да излекуват върколашкото у него. Не, това си беше лендър, явно вече не го е страх от нищо, щом е на страната на Волддемор.
-Джен, Сидни, вие искате билки, непосилни да бъдат намерени по това време...
Още преди Хес да продължи Сидни я прекъсна:
-Но ти ги имаш, знаем!
-Знаеш защо ги имам Сидни.
Сидни млъкна, Хес беше абсолютно права, билките бяха за особено специални случеи, ако се случи нещо на учениците или преподавателите в академията. Хестия знаеше, че тук не й бе мястото, имаше прекалено много други неща за Сидни и Джен сега, от това да се правят на гостоприемни пред Хес....Затова се запъти към вратата, и си тръгна
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Бричстоун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Бричстоун   Имението на Бричстоун Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Бричстоун
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив :: РП Архив-
Идете на: