Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 На терасата

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

На терасата Empty
ПисанеЗаглавие: На терасата   На терасата Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 20:59

На терасата PalaceNightVilla
Тук празнуващите можеха да поизлязат и да подишат чист въздух, както и да се насладят на красивата гледка.
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

На терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На терасата   На терасата Icon_minitimeСъб 09 Фев 2008, 21:34

Ариман и Вивиана пристъпваха бавно по терасата.Виа още държеше ръката на Ариман,беше токова красиво,че тя се зрадва,че той бе предложил да дойдат тук:
-Как е...приятелят ти?-Виа се чудеше дали Ариман,няма да се разсърди,че го пита за това-съжелявам,не исках да бъда нахална-но противно на думите си тя продължи да го гледа в очите,а той н бе забравил,че Виа обичаше да гледа събеседника си....
Върнете се в началото Go down
Ahriman
wizard
wizard
Ahriman


Male
Брой мнения : 328
Age : 33
Къща : St Joseph
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 379
Registration date : 01.12.2007

Описание
Герой:
Особености: Демон

На терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На терасата   На терасата Icon_minitimeСъб 09 Фев 2008, 21:37

Ариман не отклони погледа си, но отвърна малко вяло:
-Не те мисля за нахална, не се беспокой. Той е добре. Благодаря ти, че не сподели на никой за него.-усмихна се. Наистина й беше благодарен.
Дръпна си ръката и се облегна на парапета:
-Знаеш ли за какво си мислех?-ухили се той.-За онзи сън, който така и не ми расказа...
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

На терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На терасата   На терасата Icon_minitimeСъб 09 Фев 2008, 21:45

Виа се усмихна,бе сигурна че иска да му разкаже:
-Исакш да разбереш как те съснувах,ами беше един меко казано странен сън,при положение,че за мен сънищата са рутина...-тя погледна изпитателно Ариман,тази вечер намираше погледа му за някак омайно очарователен...-ти...в съня бе заобиколен от хора,но не беше сред тълпа,а хората по-скоро тря бяха обградили,по лицето разбирах,че се чувстваш като див звяр склещен на тясно,а и хорат не бяха особено добронамерени,ти наум не виакше за помощ,а крещеше от ярост,сякаш те бяха отделили от най-важното за теб...Ариман,аз съм санувала много,но никога ня бях се чувствала така в сън,аз не само исках да направя нещо,аз се хвърлих да ти помагам и...се сабудих-Виа загледа Ариман изпитателно и завърши-но останах с впечатлнието,че ако бях рподължила.в съня...ние щяхме да умрем и двамата...-Виа не знаеше ка ще реагира той,но само усешаще,че цялото и тяло трепереше.
Ариман...
Върнете се в началото Go down
Ahriman
wizard
wizard
Ahriman


Male
Брой мнения : 328
Age : 33
Къща : St Joseph
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 379
Registration date : 01.12.2007

Описание
Герой:
Особености: Демон

На терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На терасата   На терасата Icon_minitimeСъб 09 Фев 2008, 21:52

...я прегърна внимателно. Сънят й не беше го обезпокоил. Той беше очаквал, че ще е нещо такова. Обаче състоянието й сега го притесни:
-Успокой се. Ти няма да си там, когато това се случи. Бъди сигурна, че не бих го допуснал.-усмихна й се. Мислеше си че това ще я успокои, но.....
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

На терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На терасата   На терасата Icon_minitimeСъб 09 Фев 2008, 21:58

Виа почна да трепери още по-силно.Не можеше да скрие от него,че прегръдакат му така я озадачи и ...зарадва,излълни с топлота:
-Да се успокоя!?-прихна тя-аз нямало да съм там-тя се усмихна горчиво-тогава в съня не те познавах,не знаех,зашо ти се притичвам на помощ.дали ще допуснеш да съм там или не,няма значение,защото вече знам,че дори да умра трябва да ти помогна-Виа бе колкото щастлива,толкова и ядосана:
-Това няма ли значение за теб-сълзи отново напираха,тя ги псря но бе сигрурна,че ариман ги е видял,но не бе сигурна,че той знаеше каква буря сега бе обхванал душата й.
Ариман...
Върнете се в началото Go down
Ahriman
wizard
wizard
Ahriman


Male
Брой мнения : 328
Age : 33
Къща : St Joseph
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 379
Registration date : 01.12.2007

Описание
Герой:
Особености: Демон

На терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На терасата   На терасата Icon_minitimeСъб 09 Фев 2008, 22:06

се учуди. Дръпна ръката си и се наведе през парапета, за да я погледне в очите. Беше тъжен вътре в себе си и малко самотен в моментът. Искаше да й каже много неща, ала знаеше кое беше правилното нещо:
-Не. Това няма никакво значение за мен.
Хвана я за раменете и я обърна към себе си:
-АКо някой ден се стигне до там, чме да трябва ти да ме спасяваш,-той замълча за малко, преглътна с горчивина и продължи.-то значи аз вече съм обречен.
Тя се расстрои. Той я растърси внимателно:
-Не искам да ме спасяваш чуваш ли ме. Не го очаквам и не го искам. Грижи се за себе си и за свойте мечти. Ако ми е писано това да се случи аз нямам против. Знам че един ден така ще свърша.
Ариман й обърна гръб и се наведе над терасата.
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

На терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На терасата   На терасата Icon_minitimeСъб 09 Фев 2008, 22:12

Виа не беше слабото момиче,за ковето яжно я смяташе той поне в момента:
-Щом няма никакво значение за теб,тогава аз сама трябва да взема това решение-този път тя хвана ръцете му и го притегли към себе си-знаеш ли ти си човек с проблеми-тя го погледна умолително-но пък кой ли няма.Защото не позвляваш на никой да ти помогне,защо не ми даваш да видя кой си,аз ...го искам-очите на Виа бяха като изумрудите около шията и сега бяха вперени в него,който я бе накарл да се чувства в един и същи момент така ардостан,но и безпомощна...
Върнете се в началото Go down
Ahriman
wizard
wizard
Ahriman


Male
Брой мнения : 328
Age : 33
Къща : St Joseph
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 379
Registration date : 01.12.2007

Описание
Герой:
Особености: Демон

На терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На терасата   На терасата Icon_minitimeСъб 09 Фев 2008, 22:25

Ариман се усмихна:
-Ти можеш да вземеш каквото желаеш решение.
Но ако мен не ме одовлетвори мога да се намеся. Не се съмнявай, че бих ти попречил.
Отдръпна се от нея.
-Знаеш че директорката говори с мен. Знам за проблемът ти. Това те прави по особен начин по опасна от група хора които ме заобикалят в един сън. осазнаваш ли го?
Вивиана потрепна. Ариман се ухили:
-По добре да сменим темата, а?
Засмя се.
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

На терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На терасата   На терасата Icon_minitimeСъб 09 Фев 2008, 22:30

-Аз да съм опасна?!Много смешно-Виа се отръпна от него-това значи ли че неискаш да имаш нищо общо с мен.Значи така,сам казваш че хората понякога са по-лоши от животните,а ти си готов да ме оставиш да се мъча,когато най-много имам нужда...мога и сама д асе справя-или поне й се искаше да си мисли така-в най-добрия вариант ще умра след 3 дни така,че не се безпокой няма дълго да те притеснявам...-Виа едвам се здържа да не падне колене й омекнаха,сякаш главата и отново беше потопена във вода...
Върнете се в началото Go down
Ahriman
wizard
wizard
Ahriman


Male
Брой мнения : 328
Age : 33
Къща : St Joseph
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 379
Registration date : 01.12.2007

Описание
Герой:
Особености: Демон

На терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На терасата   На терасата Icon_minitimeСъб 09 Фев 2008, 22:39

Ариман се обърна към нея разгневен. Това момиче го изнервяше. Каквото и да кажеше каквото й да направеше все се намираше нещо което да не я удовлетвори. Не можеше да се съобразява. Но когато я погледна тя не изглеждаше добре. Той самия се почувства замаян.
-Вивиана...не съм казал, че няма да ти помогна...
Отвори очите си широко. Нещо ставаше с него. Гласът му беше тих и вял.
-Има нещо тук. В моментът. Нещо се случва.
Той се огледа и видя през стъклената врата, че нещо става в залата. Вивиана също го видя. Но и двамата нямаха сила да мръднат.
-Така било значи.-каза той тихо. Каквото и да беше разбрал го беше успокоило.
-Вивиана, чуй ме. Аз се съгласих вече. Ще ти помогна. Дори и да не искаш съм убещал. Ако оставиш настрана поне за момент....
Вивиана го прекъсна...
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

На терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На терасата   На терасата Icon_minitimeСъб 09 Фев 2008, 22:43

тя се бе издигнала на метър над земята ,тялото й изглежадеще бездиханно,тогава от устата й излезе онзи мъртвешки студен глас,а очите и станаха като покрити с бяла пелена:
-Намерих те!тя ще бъде моя,ще я изполвам и полсе захвърля,ти ще усетиш каква болка мога да й причиня...
ариман стоеше като закованна място и ...
Върнете се в началото Go down
Ahriman
wizard
wizard
Ahriman


Male
Брой мнения : 328
Age : 33
Къща : St Joseph
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 379
Registration date : 01.12.2007

Описание
Герой:
Особености: Демон

На терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На терасата   На терасата Icon_minitimeСъб 09 Фев 2008, 22:54

мислите му хвърчаха из разговора им допреди малко. Окопити се. Почисти съзнанието си. Бяло като платно. Такова трябваше да е. Такова и беше.
"Пусни я."
Главата го болеше. Концентрира ума си с неистови усилия. от това зависеше много. Не можеше да позволи нищо да се случи на Вивиан. "Пусни я", повтори. Противникът беше силен. Сега Ариман разбираше защо директорката беше помолила него за услугата.
Ариман се приближи към момичето и протегна ръка. Хвана нейната и през тялото му премина вълна. Беше по-силен. Можеше да го направи.
Бавно момичето се смъкна на земята. Ариман я вдигна и я сложи на каменната пейка. Тя отвори очи...
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

На терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На терасата   На терасата Icon_minitimeСъб 09 Фев 2008, 22:59

-Неееееее Хестиииии-момичето крещеше със собствения си глас,когато Ариман я чу,отчасти се успокои,тя го погледна-Той,ти аз...-Виа не издържа цялата трепереше ,тресеше се от страх и болка,Ариман още я държеше,така й се искаше сега той да нея пуска-трябва да-тя го прегърна силно и те остана така няколко секунди-Трябва да видя Хести,с нея...и тя...,помогни ми дя отидем при нея...,но не ме пускай-Вивиана все още едвам дишаше...
Върнете се в началото Go down
Ahriman
wizard
wizard
Ahriman


Male
Брой мнения : 328
Age : 33
Къща : St Joseph
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 379
Registration date : 01.12.2007

Описание
Герой:
Особености: Демон

На терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На терасата   На терасата Icon_minitimeСъб 09 Фев 2008, 23:08

Ариман я послуша и й помогна да се върнат в залата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





На терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На терасата   На терасата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
На терасата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив :: РП Архив-
Идете на: