Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Долната част на река Фиоренес

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitimeПон 11 Фев 2008, 20:04

Долната част на река Фиоренес Mountain-5
Това място бе фантастично. Всеки, който знаеше за това място, често го посещанаше. Носеха се легенди, че тук са се провеждали магически сберки преди, но сега вече, не.... Сега учениците се опражняваха на различни магии или просто да се полюбуват на пейзажа.
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitimeПон 11 Фев 2008, 20:38

Хестия бе открила това място по случайност. Седна на брега. Искаше да се откъсне от всички онези неща, случващисе наскоро. Изведнъж докато си седеше тя се сети и за Хари. Той я бе търсил. Така или иначе някой ден пак щяха да се срещнат. Хестия знаеше, че той ще я попита за онова, което се бе случило. Зачуди се какво точно да му каже. Точно тогава нещо я изкара от мислите й.
-Хей Хестия - зад нея стоеше....
Върнете се в началото Go down
harry_2
първокурсник
първокурсник
harry_2


Male
Брой мнения : 272
Age : 28
Дом : Венъмхолд
Registration date : 07.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitimeПон 11 Фев 2008, 20:58

Хари. - Здравей! Какво стана на бала? Лейла ме накара да се прибера и да изчакам. Защо ръката ти кървеше? Ще ми обясниш ли въобще, какво стана?
Върнете се в началото Go down
http://ninja-academy.bestoforum.net/index.htm
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitimeПон 11 Фев 2008, 21:06

Лейла погледна Хари. Знаеше, че е нормално хари да иска някой отговори...
-Не се гневи. - Хестия не намели сили да му се усмихне. - И аз незная защо ръката ми кървеше... Седни. - Момчето разбра, че момичето нямаше намерение да го лъже. седна. - На бала.... Там... Ами ти може би помниш повече от мен - подсмихна се Хестия. - Често казано незная какво точно стана. - Хестия каза последните думи с писклив и треперещ глас. Тя се разплака. Неискаше да си спомня пак за онези неща, но знаеше че това ще й се налага все по-често. Но с изненада откри, че хари не й е ядосан. Той...
Върнете се в началото Go down
harry_2
първокурсник
първокурсник
harry_2


Male
Брой мнения : 272
Age : 28
Дом : Венъмхолд
Registration date : 07.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitimeПон 11 Фев 2008, 21:14

се учиди на отговора й:
- Ти припадна. Аз се паникьосах. Моля те не ме лъжи? Може да мога да помогна. - каза той съсвсем спокойно.
Върнете се в началото Go down
http://ninja-academy.bestoforum.net/index.htm
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitimeПон 11 Фев 2008, 21:22

Хестия се разплака още по силно.
-Ако знаех, само ако знаех срещу какво точно се боря... - Но нне, нищо нищо.... - Хестия незнаеше как да продължи. Неискаше Хари да гледа как плаче. Тя се обърна към руката, хвана краката си и заговори отново - Не те лъжа. Ако те лъжеш, щях да измисля нещо и нямаше да плача. - Тя невиждаше хари той беше зад гърба й. Тя си помисли, че той си е тръгнал, а той......
Върнете се в началото Go down
harry_2
първокурсник
първокурсник
harry_2


Male
Брой мнения : 272
Age : 28
Дом : Венъмхолд
Registration date : 07.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitimeПон 11 Фев 2008, 21:27

все още беше там.
- Не плачи. Ако те разтройвам, ще спра само кажи.
Върнете се в началото Go down
http://ninja-academy.bestoforum.net/index.htm
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitimeПон 11 Фев 2008, 21:30

-Не, не напротив. Приятно ми е да си наблизо. - Тя се бе обънала и леко му смига. - Разказах ти за себе си. Сега ти ми разкажи твоята история. От къде идваш. Произход и т.н.
Върнете се в началото Go down
harry_2
първокурсник
първокурсник
harry_2


Male
Брой мнения : 272
Age : 28
Дом : Венъмхолд
Registration date : 07.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitimeПон 11 Фев 2008, 21:37

Аз ли? До скоро мислех, че съм мъгъл. Всъщност съм бил син на Сириус Блек. Хари Потър ми е братовчед. През ваканцията ще отида да го видя. Той бил много известен в магьосническия свят. - каза той. - Искаш ли и ти да дойдеш?
Върнете се в началото Go down
http://ninja-academy.bestoforum.net/index.htm
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitimeПон 11 Фев 2008, 21:43

Хестия се усмихна.
-Благодаря за поканата, но сигурно ще откажа, тъй като искам да опозная своите родители. И аз си мислех че съм мъгълка, пък виж ти - чистокръвна... - Хестия се поусмихна. Беше излязъл лек ветрец и той разбоши косите й. Показа се пак онази драскотина. Тя побърза да я кпие, но след като Хари я видя, прекара пръсти през косите й и отново отки драскотината. Хестия хвана ръката му. Те се спогледаха и Хари попита....
Върнете се в началото Go down
harry_2
първокурсник
първокурсник
harry_2


Male
Брой мнения : 272
Age : 28
Дом : Венъмхолд
Registration date : 07.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitimeПон 11 Фев 2008, 21:44

- Каква е тази странна драскотина?
Върнете се в началото Go down
http://ninja-academy.bestoforum.net/index.htm
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitimeПон 11 Фев 2008, 21:47

-Нищо. - Хестия се усмихна загадъчно и свали ръката си, заедно с неговата на земята, за да се скрие драскотината. - Вечерта на бала... Доста работи се случиха. Одарила съм се. Нищо сериозно. Няма дори да остане белег засмя се хестия. Докато хари заговори отнова забеляза, че някой се приближава. Хари говореше, а ..... отидепри тях и ги поздрави.
Това беше....
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitimeВто 12 Фев 2008, 21:51

Вивиана.
-хей здравейте.Хес-Виа погледна момчето до нея-ти трябва да си Хари, нали?Приятно ми е,аз съм Вивиана Рйвън!
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitimeВто 12 Фев 2008, 21:59

-Здрасти. - Хестия се радваше при вида на ВИа. - поне хари нямаше да пита пак за онзи белег, но уви...
Върнете се в началото Go down
harry_2
първокурсник
първокурсник
harry_2


Male
Брой мнения : 272
Age : 28
Дом : Венъмхолд
Registration date : 07.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitimeВто 12 Фев 2008, 22:14

- Здрасти! Аз съм Хари. - каза той. Знаеше, че нещо се случва с Хестия и тя се опитва да го излъже, затова попита - Знаеш ли нещо за белегът на Хестия? Съжалявам, Хестия!
Върнете се в началото Go down
http://ninja-academy.bestoforum.net/index.htm
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitimeСря 13 Фев 2008, 11:55

Хестия побесня! Зачуди се как така Хари си мисли, че тя го лъже?!? И тя самата незнаеше почти нищо за себе си, а камоли някой друг да знае повече.
-Помисли преди да питаш! - Хестия говореше със леден глас.- Не ме интересува дали си мислиш че те лъжа, особено когато не го правя. - Тя стана от поляната и понечи да си тръгне. Виа искаше да я последва, но Хестия й показа с един поглед, че е по-добре да си тръгне сама. - Когато искаш да научиш нещо за някого питай само него! Директорката ти каза, че ако искаш да знаеш нещо за мен, трябва да ме питаш лично, съмнявам се от Виа да чуеш по различен отговор. - Хесстия идскаше да остане сама. Знаеше, е това няма как да се случи. Знаеше, че сега всички гледаха тя и Виа да не бъдат сами. Затова просто реши да отиде някъде другаде. Преди да тръгне се поразрови из мислите на ХАри. С изненада откри, че той наистина мисли че тя го лъже, но реши да не ги пипа. Да си ги остави така. Той беше един от малкото хора в тази академия, които Хестия се надяваше, че може просто да си приказва с тях за различни, от онези неща. Тя си тръгна, като остави Виа и Хари да си говорят.
Върнете се в началото Go down
harry_2
първокурсник
първокурсник
harry_2


Male
Брой мнения : 272
Age : 28
Дом : Венъмхолд
Registration date : 07.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitimeСря 13 Фев 2008, 15:09

Хари се чудеше защо го направи. Не искаше просто му се изплъзна. Явно не трябваше да знае това, което иска.
Върнете се в началото Go down
http://ninja-academy.bestoforum.net/index.htm
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitimeСря 13 Фев 2008, 16:02

-Знаеш ли-Виа се обърна към Хари,бе ядосана-Хестия не е от хората,които лесно се ядосват и сърдят на някой.Браво на теб-каза дръпнато Виа-ти успя за отрицателно време-Виа стана от поляната,не й се исакше да я виждат ядосана,но и не сиакше да следва Хес,тя най-добре от всички знаеше какво изпитва сега Хес.
-Ей...Хари-Виа се обърна още веднъж към него-знам ,че не си имал лоши намерения,но следващия оът...обмисли по-добре въпросите си.Чао-каза Вивиана докато с бърза крачка се изгуби от мястото...
Върнете се в началото Go down
harry_2
първокурсник
първокурсник
harry_2


Male
Брой мнения : 272
Age : 28
Дом : Венъмхолд
Registration date : 07.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitimeСря 13 Фев 2008, 17:45

"Какво направих?! Защо го направих?! - мислеше си Хари.- Знаех, че ще ми се разсърди, но все пак го направих. Защо? Защо?"
Той си мислеше за това и не усети как навлезе в Черната гора.
(продължава в "Черната гора)
Върнете се в началото Go down
http://ninja-academy.bestoforum.net/index.htm
Sponsored content





Долната част на река Фиоренес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Долната част на река Фиоренес   Долната част на река Фиоренес Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Долната част на река Фиоренес
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив :: РП Архив-
Идете на: