Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Домашните на Шай

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Домашните на Шай Empty
ПисанеЗаглавие: Домашните на Шай   Домашните на Шай Icon_minitimeВто 12 Фев 2008, 22:48



Аритмантиката може да е възникнала като гадаене, но това се дължи по-скоро на факта, че все още необразованите спрямо нашите постижения общества са обяснявали света с пророчества и са приписвали на тях явления, които не са нормални. Днес ние знаем истинската същност на аритмантиката – аритмантиката е науката, която ни показва начина на подреждане на света, взаимовръзките между обектите и явленията в него, чрез числа. Аритмантиката използва нумерическия език така, както ние използваме словесната форма на общуване. Следователно, най-общо поставено, разликата е следната: гадаенето е обясняване на паранормални явления чрез измислици. В някои случаи истински пророчества съществуват, но тези случаи са малко. От друга страна, аритмантиката е точна наука, която обяснява цялата вселена чрез числата, базирайки се на разбирането, че обектите, от които тя е съставена, могат да се изразят с единици числа. Всъщност, този, който си служи с аритмантика, вече не изразява обектите с числа, той се научава да използва езика на хората като ПРЕВОД на езика на числата!



Моето име – Shaiya (Evgenia) – 19819251 (522751491)

Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Домашните на Шай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните на Шай   Домашните на Шай Icon_minitimeЧет 21 Фев 2008, 16:11

Рожденната ми дата е 05. 02. 1991 г.
5 + 2 + 1991 = 1998.
1 + 9 + 9 + 8 = 27.

Ами, не виждам 27 в урока, а не знам откъде да потърся.
В този случай, ще пиша 2 + 7 = 9.

Според урока, 9 е най-хуманното от числата. За мен това означава, че съм хармонична, състрадателна, саможертвена и безкористна личност. Честно казано, някак не смятам, че това се отнася за мен. не твърдя, че съм лош човек, не бих могла да се определя до такава степен, но все пак не мисля, че съм горепосочените неща...

Възможно е, разбира се, да се наложи да потърся 27 като число, не 9, или някаква друга комбинация...може би тя е по-права за мен...
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Домашните на Шай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните на Шай   Домашните на Шай Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 23:55

Втора домашна работа:

Евгения Орлинова Каленска:

6+3+4+6+14+9+30+15+17+12+9+14+15+3+1+11+1+12+6+14+18+11+1 = 232 = 2+3+2 = 7.

7. Най-духовното число. Разбиране.
Акумулира знания и мъдрост, дарява ни с наблюдателност, концентрация, медитативен интелект. Седмицата е ориентирана към себе си. Това са природени учени, философи, проповедници, мъдреци. Седем е великото космическо число – седем са дните на седмицата, седем са цветовете на дъгата, седем са нотите, седем са основните планети – Слънце, Луна, Марс, Меркурий, Юпитер, Венера, Сатурн. Седем се свързва с планетата Сатурн – символизира усърдие, благоразумие, дисциплина, порядък, вярност.


Йорданка Христова Пацова:
10+15+17+5+1+14+11+1+22+17+9+18+19+15+3+1+16+1+23+15+3+1 = 237 = 2+3+7 = 12 = 1+2 = 3.

3. Най-оптимистичното число. Радост.
От съединението на едно и две се ражда три – образува се триъгълник, който символизира вечността. Тройката мечтае и мечтите и стават реалност. Три се свързва с Марс - вътрешна устойчивост, благодарение на която може да се прояви външна активност. Това е пазителя на светлината, радостта, щастието, детския ентусиазъм и любов към разкоша. След искрата на №1 и баланса №2 идва ред на развлеченията - №3. Тройката това е миналото, настоящето и бъдещето; живота и смъртта, а и добрия късмет.


Не мога да кажа за себе си, но за Йорданка това е напълно вярно...ние двете сме абсолютно противоположни. Аз съм меланхолична, тя е оптимистична.
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Домашните на Шай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните на Шай   Домашните на Шай Icon_minitimeПет 07 Мар 2008, 12:24

1. Моето число на сърцето.

Евгения Орлинова Каленска

Е, е, и, о, и, о, а, а, е, а.

6 + 6 + 9 + 15 + 9 + 15 + 1 + 1 + 6 + 1 = 69.
6 + 9 = 15.
1+ 5 = 6.

6. Най-любвеобилното число. Любов. Хармония.

П.П. Не мога да повярвам. Просто не мога. Любовта никога не е била моята стихия....

2. Числото на сърцето на врага ми.

Проблемът е, че не знам бащиното име на врага си. Ще карам със собствено и фамилия.

Теодора Миленова

Е, о, о, а, и, е, о, а.

6 + 15 + 15 + 1 + 9 + 6 + 15 + 1 = 68.
6 + 8 = 14.
1 + 4 = 5.

5. Най-динамичното число. Прогрес.

П.П. Не вярвам, че е вярно...познавам я, не ми се струва, че това е нейното число. Това, разбира се, се дължи на липсата на бащино име, сега, когато смятам числото.
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Ahriman
wizard
wizard
Ahriman


Male
Брой мнения : 328
Age : 33
Къща : St Joseph
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 379
Registration date : 01.12.2007

Описание
Герой:
Особености: Демон

Домашните на Шай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните на Шай   Домашните на Шай Icon_minitimeПет 07 Мар 2008, 21:39

Я също е гласна буква!
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Домашните на Шай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните на Шай   Домашните на Шай Icon_minitimeПет 14 Мар 2008, 22:42

Сметнете общественото число на произволен герой от академията.
Подредете свойте три числа (характер, сърце и обществено).


Ще взема някой герой с три имена, тоест, не моят.

Изабел Том Риддъл

З, б, л, Т, м, Р, д, д, л.

8 + 2 + 12 + 19 + 13 + 17 + 5 + 5 + 12 = 93
9 + 3 = 12
1 + 2 = 3
Най-оптимистичното число. Радост.

П.П. Не мога да повярвам...

----------------------------------------------------------------------
Числото на характера ми: 7. Най-духовното число. Разбиране.
Числото на сърцето ми: 6. Най-любвеобилно число. Любов.
Общественото ми число: 7. Най-духовното число. Разбиране.

Ако анализирам своите числа, излиза, че освен най-съкровените си емоции, аз не крия характера си от хората. Това, което показвам пред останалите, е истината. Характерът ми включва вярност, мъдрост, усърдие, концентрация, интелект. Вътрешно моята стихия са любовта и хармонията.

П.П. Направо изобщо не мога да повярвам. smiling



Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Ahriman
wizard
wizard
Ahriman


Male
Брой мнения : 328
Age : 33
Къща : St Joseph
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 379
Registration date : 01.12.2007

Описание
Герой:
Особености: Демон

Домашните на Шай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните на Шай   Домашните на Шай Icon_minitimeВто 25 Мар 2008, 00:27

Твоите числа:
7, 9, 7!
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Домашните на Шай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните на Шай   Домашните на Шай Icon_minitimeНед 30 Мар 2008, 18:19

Ариман (герой)-1, 2, 8
Шаия Туран (герой)-1, 7, 3
Вивиана Рейвън (герой)-5, 6, 8
Александър Де Муун (герой)-1, 9, 1
Дженифър Бричстоун (герой)-1, 5, 5
Елеонор Дарагон (герой)-8, 6, 2
Емили Тарканд (герой)-9, 8, 1
Маделин Кей Бърг (герой)-2, 4, 7
Виктория Лост Блек (герой)-1, 3, 7
Еверал Неа-Парашкев Уайтуей (герой)-7, 3, 4
Хестия Джоунс (герой)-3, 8, 4
Бил Джеймс Дейвис (герой)-7, 3, 4
Лилия Де Ла Блууд (герой)-2, 5, 6
Каролина Кей Бърг (герой)-4, 5, 8
Каръл Малцович (герой)-6, 8, 7

Домашно: С данните направете статистика:
1. Кой характер преобладава
2. Кои герои с кои са съвместими.
3. Кое чесло на сърцето преобладава
4.Кое число на характера преобладава
5.Растълкувайте Ейрен (8, 3, 5)



Преобладаващ характер е този на независимият човек. Това означава, че в Академията Ейрен имаме доста хора, които се отличават от останалите и които се стремят към еманципацията (самоопределението) и свободата.

Не мога да кажа това със сигурност, базирайки се само на числата, освен това не зная къде сме споменавали кое в нумерологията определя съвместимостта на двама човека...Мога да опитам - според мен съвместимостта зависи в най-голяма степен от числото на сърцето спрямо общественото число.

Шаия Туран, Каръл Малцович, Каролин Бърг. От тази тройка е възможно най-много да не харесат мен. smiling
Вивиана Рейвън и Хестия Джоунс.
Шаия Туран и Еверал Уайтуей.

8 и 3 преобладават.

1.

Ами, Ейрен не е човек, но, добре...8, 3, 5. Това, според мен, означава, че Академията олицетворява най-вече оформянето на ума, школоването на разсъдливостта и съзнанието. Едновременно с това вътре в самата Академия се раждат истинските надежди за успех - независимо дали говорим за успехи в личен план, или за успехи в битката срещу Злото (Hmm Hmm ). Стремейки се към този успех, с помощта на преподавателите в Ейрен, учениците достигат развитие, толкова раелно, колкото в другите училища едва ли е възможно....



Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Домашните на Шай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните на Шай   Домашните на Шай Icon_minitimeСря 30 Апр 2008, 11:31

Врагът ми...избирам да разтълкувам героя-враг на Шаия, защото мога да знам имената й.

Дженифър Константиноус Бричстоун - 1, 5, 5.

Обществено число - динамика. Променливост, енергичност, неравновесие, авантюризъм.
Число на сърцето - липса на равновесие, нестабилност, променливост. Често безотговорност. Готовностза поемане на рискове.
Число на характера - индивидуалност и независимост. Хъс за водач. Не умее да се подчинява, често се бунтува срещу другите, егоцентричност.

Динамика + енергичност + променливост = независимост.

Авантюризъм + готовност за поемане на рискове - безотговорност = Водачество.

Безотговорност + енергичност + нестабилност = Егоцентричност, невъзможност да се подчинява.

Дженифър Константиноус Бричстоун:
5 + 7 + 6 + 5 + 9 + 3 + 9 + 8 + 2 + 6 + 5 + 9 + 1 + 1 + 5 + 1 + 9 + 5 + 5 + 2 + 9 + 2 + 8 + 9 + 6 + 9 + 1 + 6 + 2 + 5.

Най-много са деветките и петиците. Девятката отстоява арогантността в характера, също непримиримостта към неща, които не са угодни. Петицата не се потиска в характера, дори напротив - някои основни характеристики на сърцето са застъпени и в характера.
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Sponsored content





Домашните на Шай Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашните на Шай   Домашните на Шай Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домашните на Шай
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив :: Архив на предметите :: Архив по Аритмантика-
Идете на: