Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Поляната при езерото

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Поляната при езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при езерото   Поляната при езерото Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 19:09

Хестия стоеше на брега на езерото, чакайки Виа и Еверал - бяха се уговорили да се срещнат тук. Хес беше подранила. Стоеше и чакаше, докато...
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Поляната при езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при езерото   Поляната при езерото Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 19:33

Виа изникна изневиделица от някаде,усмихната и весела както винаги,очите и заблщукаха весело при вида на Хестия.Виа се приближи до нея и двете момичета се прегърнаха,в малък период от време те се бяха сближили ,и то много:
-Е,миличка,как си-Виа я погледна запитващо-какво стана през с теб след като си отидохем от лечебницата.Вече изглеждаш по-добре-Хес бе възвърнала свежия си вид...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Поляната при езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при езерото   Поляната при езерото Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 19:38

Хестия много се зарадва при вида на Виа.
-Ами добре! Добре съм. Прекарах времето в Блъдхенд. Замислих се над някои неща, но дай да не помрачаваме хубавия ден. Ти как си - Хес огледа Виа от глава до пети. Приятелката й беше малко бледа. - Бребледняла си. Какво има?
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Поляната при езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при езерото   Поляната при езерото Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 19:53

Виа не искаше да тревожи Хес:
-Да съм бледа,нее нищо ми няма,е малко съм ядосана,но това няма значение.-Виа съшо искаше да проведат пойе веднъж приятен разговор,нормален за момичета в първи курс-Е-подхвана Виа с леко дяволита усмивка-разбрах,че кавалерът ти от снощо-Виа леко се сконфузи но продължи-те е търсил...намерии те-на Виа й се исакше да се разсеят,въпреки,че цял ден чакане на ...него,я бе нервирала...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Поляната при езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при езерото   Поляната при езерото Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 20:01

-Кой ме е търсил? Виж Виа, това е... Ами аз почти непомня бала. Последното което помн ясно -запознаването с Ариман. Лейла подреди спомените ми. После танцувахме с Хари. Да... Оттам нататък ми е малко замъглено, бях в градината, оттам нататък непомня наистина почти нищо.Но това няма значение. Хари ме е търсил... Не не ме е намерил - бях в общата стая на Блъдхенд. Виа, Ариман е леглиманти оклумант, като мен, нали? - Хестия погледна сериозно. Леко потопи ръката си във водата и започна да я плъзга по водата. Птичките пееха. Виа замълча за момент, докато си събере мислите. Тогава се чуваха само птичките. За момент Хес реши, че Виа ще смени темата, но тя....
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Поляната при езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при езерото   Поляната при езерото Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 20:18

-Да той е...легилимант и оклумант-да и осен това днес трябваше да ме потърси,си помисли Виа-като теб...виж Хес...той не е лош,нито е опасен,даже обратното,той е страхотен-Виа леко се изчерви,без да иска пак се сети за топлата му прегръдка-Виж Хести,хайде да не говорим за това-имаше предвид случката-нека се порадваме на прекрасния ден,чуваш ли...птичките пеят страхотно-Виа прокарваше ръка по пясъка и пишеше нещо,но тъкмо когато Хес искаше да погледне Виа го изтри,двете се спогледаха и се засмяха...-това място е наистина удивително....
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Поляната при езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при езерото   Поляната при езерото Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 20:27

Хести наистина искаше да добави още нещо за Ариман, като човек, не за случката, но реши за момента да го запази за себе си. Беше й някак странно. След всичко това, те стояха и си говореха за най-обикновени неща. Някак си и двете се правеха, Хес бе сигурна за себе си, но незнаеше за Виа, доколкото я познаваше - да. Хестия хем искаше да говори за случващото се , но и знаеше че това няма да им помогне особено. Тя се замисли за директорката. Извади медалюна от джоба си. Никой не го бе виждал досега от маг., е освен Лейла. Когато го видя Виа някак подскочи и каза с писклив, нетипичен за ния глас:
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Поляната при езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при езерото   Поляната при езерото Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 20:34

-АЗзззз.аз го сънувах,сънувах този мадальон...той висеше ан врата на някаква жена-Виа се опита да си върне самообладанието-спокойно Хес,нямаше смъртни случаи-Виа се засмя сконфузно,погледна Виа право в очите...-ти май...нямаш добре мнение за Ариман...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Поляната при езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при езерото   Поляната при езерото Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 20:45

Хестия отклони поглед.
-Ариман. Той е ами веднага щом го видях разбрах че по нещо си приличаме - оклумантика и леглимантика - поточни нервно Хес - Преди да започне да ме боли главата-Хести погледна Виа, а тя кимна в отговор че е разбрала какво има в предвид- Усетих как той се упитва да ми разглежда спомените. Опитах се и аз да направя същото, но той не ми позволи, но и аз не му останах длъжна - постарах се повече да не бърника из съзнанието ми. - Хес се ухили и двете знаеха, че Ариман е с по-силно съзнание от Хести, особено след като не се бе въстановила от след джунгата. Иначе попринцип не се знаеше кой, стига и двамата да бяха в добро състояние така да се каже. - После, после вече незнаех кой ми бърникаше съзнанието.....-Хес отметна кичур коса. Разкри се лека драскотина...
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Поляната при езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при езерото   Поляната при езерото Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 21:27

-Хес,какво е това,добре ли си-Виа се разтревожи при вида на драскотината-боли ли те...-Виа я погледна състрадателно-ако си измирена мижем да отидем пак при Лейла.
-Не,това не е нищо,добре съм-каза Хес.И двете знаеха,че нищо всъщност нищо не беше наред,но им се исакха да се порадват на природата,сякаш знаеха,че се задава буря,която те ще трябва да преборят.
Сега и двете стояха и се любуваха на всеки детайл около тях.Виа пак подхвана за Ариман,сякаш й бе станало малко неприятно,че той е искал да проникне в съзнанието на приятелката й,Виа не знаеше защо...:
-Хес...аз досег аникога никое момче не ми е обръщало внимание...той не просто ми обърн а внимание...той ме видя-такава каквато съм и ми спаси живота...-сега Виа се бе изчервила цялата и се питаше какво ще й отговори Хести...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Поляната при езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при езерото   Поляната при езерото Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 21:35

-Никога не съм казвала, че той е лош. Напротив. Все пак и той е от Блъдхенд. - Хестия се чудеше, какво ще стане сега... с нея. Дало скоро пак щеше да бъде нападната. - Хайде вече да отидем при директорката.... Мисля, че вече съм добре. Двете момичета отидоха при директорката, без да се бавят.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поляната при езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при езерото   Поляната при езерото Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Поляната при езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив :: РП Архив-
Идете на: