Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Зоопарк

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Зоопарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоопарк   Зоопарк Icon_minitimeЧет 07 Фев 2008, 18:40

Хести тъкмо се бе разделила с Виа. Вече беше тъмно - времето в което можеха да се видят някои, от тай-удивителните и прекрасни обитатели в джунглата. "Толкова ми се иска да видя всички тези прекрасни животни" Тя пристъпваше все по надълбоко и дълбоко там, в джунглата. Хес се чувстваше свободна, тя усещаше спокойните умове на маг. създания. Изведнъж се оказа в средата на джунглата. При един голям водопад. В този момент там имаше стадо едногози, заедно със своите млки. Тя пристъпи към едно и го погали. Седна до него. Беше й много приятно. Изведнъж обаче чу зад себе си човешки стъпки. Обърна се и там стоеше......
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Зоопарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоопарк   Зоопарк Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 10:45

Нямаше никой. Явно Хести се бе объркала. Беше полунощт. Хестия все още беше в гората. Неискаше да се връща. Вече беше отишла наистина в най-дълбоките части на джунглата. Тек нямаше други маг. Нямаше други човешки същества - само тя и животните. Изведнъж докато Хести наблюдаваше един кентавър, тя отгово видя онзи лилав пламък. Тя падна, изхвърлена встрати от пламъка. Хес затвори ума си. Някой я хвана за рамото. Обърна се и видя:
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Зоопарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоопарк   Зоопарк Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 16:48

Вивиана.Тя тъкмо се бе прибрала в общата стая,когато усети нещо,получи енщо като видения-случваше й се за първи път-бе видяла само този лилав пламък и Хестия,която крещи.незнайно как Виа я бе намерила,сякаш някаква сиал я бе притеглила,точно когато Хес щеше да падне.Виа бе задъхана,но и уплашена:
-Хести...какво става как,какво...-очите на хес бяха изпълнени със страх болка и сълзи...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Зоопарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоопарк   Зоопарк Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 17:03

-Не, това което правя, не аз неискам - Хести си бе ударила главата и бълнуваше, явно спомени от миналото. - Недейте, обещавам....НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ - Хести сякаш се защитаваше от нещо невидимо за Виа. - Вие сте по-слаби от мен. Моите спомени са за мен, не за вас! Оставете ме! -Хес седна на зематя като малко дете. Тогава Виа се престраше да дойде по-близо. Знаеше че трябва да направи нещо, да потърси помощ.
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Зоопарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоопарк   Зоопарк Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 17:51

Виа сама не знаеше какво да прави,знаеше само,че трябва да повика помощ и то бързо,бе решила да запази хладнокръвие,от нея сега зависеше какво ще се случи с Хес:-Хес ,миличка-Виа я разтърсваше й се опитваше да я свести,тогав забеляза двата кентавъра,които неумело се опитваха да прикрият инетереса си от случващото се.на Виа ни най-малко не й пукаше,че те са кентаври,вълнуваше я само какво ще стане с Хес-Ей вие там-кентаврите се спогледа-да точно вие двамата помогнете ми да занесем приятелката ми в замъкя,тя е много зле-Виа се опита да звучи възможно най-мила.Но когаот кентаврите се престориха,че не я чуват:-Хеййй идвайте веднага да ми помогнете!-тя се рязяри очите и засвяткаха,а ръката й здравос тисна магическата пръчка.
-Ние сме кентаври,не товарни коне-отговориха те и заявиха това с остро високомерен глас.
-Не ми пука дори ако бяхте превъплащение на самия мерлине,помогнете ми иначе-и Виа насочи пръчката си към тях-И какво глупаво момиче,ще ни омагьосаш ли?-Не ще ви накарам да съжалявате и то горчиво.
хестия ставаше все по-зле,Виа започна да усеща болката й в съзнанието си,но тъкмо тогава,когато Виа бе готова да сътвори нещо ужасно с пръчката се появи един прелестен кентавър.Той беше целия черен,с красива дълга коса и очи,които не просто хипнотизираха,те пленяваха.Той вдигна Хестия,Виа бе застопорена от изненада,кентавъра я прикани с поглед и те пръгнаха,Виа-колкото крака й държаха към замъка...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Зоопарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоопарк   Зоопарк Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 19:17

Минаха няколко крачки и Хестия започна да бълнува все повече. Вече всички бяха наясно - нямаше как да не кажат на някой възрастен.
- Не, не, стига . - хес се помъчи да се отскубне, но кентавърът я хвана с все сила и докосна ума й. Той погледна Виа и каза:
- Какво си мислехте като дойдохте тук? Какво ? Как така ви хрумна посреднощ да дойдете в джунглата. Тук не е безопастно! Накъде да вървя?
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Зоопарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоопарк   Зоопарк Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 19:35

Виа също беше доста объркана,но бе спокйна за пътя:
-Ето насам...следвайте ме,бързайте,моля ви-Вивиана едва не проплака последнит думи...-Аз не знам,тя,хес дойде тук,аз аз разбрах че трябва да й помогна и я последвах,моля ви побързайте.
Виа погледна към Хес-сърцето й се раздираше от болка и страх за приятелаката й,но не можеше да си пиозволи да се предаде сега,не когато Хес имаше нужда от нея.В този момент Хести...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Зоопарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоопарк   Зоопарк Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 19:49

се изправи вяло във въздуха. Сякаш от магия. Кентавърът не я пускаше.
-Не няма ми нищо. - каза Хести, леко бледа. - Аз, аз ще се прибера в обащата стая и ще полегна малко. - Виа вече еднакво изплашена и ядосана каза:
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Зоопарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоопарк   Зоопарк Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 19:55

-Слушай ме никаде няма да ходиш без първо да блогодариш на милия кентавър-и погледна към благородната душа,която се бе втурнала да спасява момичето,този великолепен кентавър и Виа се обърна се обрърна към него:-Благодаря ви много,за помоща..и двете ви благодарим-после Вивиана се обърна към приятелката си:
-Ти имаш проблем и няма да ходиш никаде сама,отиваме или при ръководитеял на дома ти или при директорката,знамче не искаш да разказваш за онова...но сега е момента-и Виас е зачуди дали момичето бе готово да сподели,а те седяха на края на джунглата.Докато се осъзнаха кентавърът си бше тръгнал,но Виа шеще по-късно да мисли за него.
-Е,Хес...ти днес беше на косъм,моля те-и Виа се просълзи бе толково уплашена-не го прави повече,недей да се криеш в себе си...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Зоопарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоопарк   Зоопарк Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 20:01

-Добре! Ще отидем при директорката, но ще дойдеш ли с мен? Само ако тя те помоли, тогава ще ни оставиш. Моля те. Неискам да разказвам на никой, но явно ще се наложи. Хайде! И двете момичета тръгнаха към кабинета.
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Зоопарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоопарк   Зоопарк Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 20:16

-Спокойно каза Виа-докато се влизаха в замъка-директорката...тя е най-добрата...

Виа се чудеше дали Хести някога щеше да й се довери,а така й се искаше да покаже на Хес,че е готова на всичко за да й помогне...
Вече бяха пристигнали пред кабинета на директорката.Онази ужасяваща сцена в джунглата беше вече бе зад гърба им...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Зоопарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоопарк   Зоопарк Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 20:30

Само че ще продължа в темата на кабинета на директорката
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зоопарк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоопарк   Зоопарк Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зоопарк
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив :: РП Архив-
Идете на: