Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Нови раздели

Go down 
+5
KIKO
kathy
Shaiya
Lady Cool
Admin
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeПет 15 Фев 2008, 19:44

Идеи за нови специални раздели? Теми, подфоруми...всяка интересна идея е добре дошла Cool
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeПет 15 Фев 2008, 22:38

Басейн? Embarassed При басейна с няколко темички? Какво ще кажете...
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeПет 15 Фев 2008, 22:39

Нищо против! Басейнът е добър, особено както всичките герои са се пръкнали слаби и стройни! smiling
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeСъб 16 Фев 2008, 00:50

Мда добра идея е басейна...ще тр само да помисля къде да го сложа. Cool
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeСъб 16 Фев 2008, 11:41

Защо да не е в Ийст Райс,и без това вече доста неща (и то доста добри) има около академията Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeСря 20 Фев 2008, 14:06

Тя, че академията голяма стана, стана. Ама можем да сложим нещо от рода на министерството на магията, или нещо от този сорт. Тъй като зная, че не ме разбрахте ще пообясня още малко... Сега имамвпредвид да направим (Кери да направи) още места извън академията, като други сгради, или просто места.
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeЧет 21 Фев 2008, 05:07

За момента Министерство на магията няма да направя, тъй като нямам много време да обмислям вариантите. Преди да изкажете още мнения, имайте впредвид, че за момента умувам над два клуба, втора игра и още няколко изненадки. След като довърша започнатите, ще мисля над Министерство, макар да ми се струва, че предполага голям брой пасивни герои, а това не е малко динамичност.
Басейнът ще го сложа, но сигурно не в Ийст Райс-някак не ми се струва удачно да се намира там. Ще го сложа в следващите два дни все някъде.
Разбирам че имате нужда от разнообразие на секциите за роул плей, но аз самата в момента нямам много идеи в тази насока, така че разчитам на вашата креативност и идеите ви.
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 31
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeНед 16 Мар 2008, 17:58

Трябва да има зали в училището,било то тоалетни,с изключение на столовата,било то някакви всекидневни стаи.Не е ли малко излишно за да се срещнеш с някого тряа да ходиш извън академията ааа.Аз пък искам вътре,на тавана,в мазето...където и да било..В коридора,асансьора.
А за министерството това е добра идея...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeНед 16 Мар 2008, 18:04

Хей, това за вътре го гледам във всички форуми, наистина странно че при нас няма ама айде да не е нещо от рода на по една мижавава темичка с Първи етаж и т.н. Предлагам да напрайм подфоруми за всеки етаж, със темички вече вътре... Зная че ще ти се види доста работа Кери, но все пак изказвам предложение
Върнете се в началото Go down
Madeline Reaper
Graduated
Madeline Reaper


Female
Брой мнения : 342
Age : 36
Registration date : 15.03.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeНед 16 Мар 2008, 18:39

Хаха не, не...хареса ми идеята. Но кога ще стане...не мога да обещая. Чудя се да си търся ли доброволец за модератор Laughingголям съм мързел...
Мне ще го направя това. Наистина ми се струва добра идея.
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeНед 16 Мар 2008, 18:49

Във връзка с това...да пусна ли карти на Хогуортс в Библиотеката или ще си го правим както си искаме...
П.П. Аз се кандидатирам доброволец.
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeНед 16 Мар 2008, 19:18

Е, според мен е по-добре разположението на стаи, коридори and so on...да го решим сами. Хогуортс си е Хогуортс. Това си е Ейрен.
А ти като се пишеш доброволец, нали знаеш, че ще те изстискам като лимонче откъм идейки CoolПомисли си пак.
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeНед 16 Мар 2008, 19:21

Зная какво е да си доброволец, ако мога да помогна с нещо?
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeНед 16 Мар 2008, 20:19

Ей ако ше говорим за доброволци-пишете ме и мен-аз съм лудо по принцип,пък какво по-хубаво от това ад се отдадеш ан светл акауза.Та тъй,ако трябва за нещо ще помагам в строежа на академията-но съм съгласна с Кери-Ейрен трябва да си е уникален...
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeНед 16 Мар 2008, 20:23

Нямам против изстискването като лимонче, даже напротив - тъкмо ще свикна с истинския живот. Според мен идеята за такава реорганизация си я бива, но в никакъв случай не трябва да допускаме всичко да се раздроби неимоверно много, защото, ако това стане, никой няма да може да се ориентира сносно и всички така и така ще изпаднем в ситуацията да пишем в едни и същи теми все...

Отново дълго изречение, надявам се да ми следите мисълта, в момента се опитвам да я намеря, за да я подредя...smiling Cool
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 31
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeСъб 19 Апр 2008, 21:03

Имам едно предложение от едно вдъхновение. Защо да не направим секс раздел, който да е скрит за подпетнайсетгодишните. Вътре ще може да се водят такиа РП-та, ще има такива игрички и т.н.

Айде айде сега всички сте съгласни, знам ви аз вас....
Върнете се в началото Go down
Madeline Reaper
Graduated
Madeline Reaper


Female
Брой мнения : 342
Age : 36
Registration date : 15.03.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeСъб 19 Апр 2008, 21:55

Има един закон на Република България. Да ти спомена ли, че може да не си малолетен, но пълнолетен не си. С изцепките ти няма да се съобразявам.

Ако желаеш толкова силно да пишеш такива неща, бих искала с всички сили да те насърча да създадеш свой форум според желанията си. Съвсем сериозно.
Не искам да чета такива предложения. Този форум не засяга нито такива теми, нито такива разкази, роул плеи или ситуации.
Моля ви, съобразявайте се.
Върнете се в началото Go down
HP_BIG_FENKA
Talanted wizard
Talanted wizard
HP_BIG_FENKA


Female
Брой мнения : 652
Age : 31
Къща : малка и симпатична,близо до гората
Дом : Клевърмайнд
Сума в Гринготс : 1500.50
Registration date : 10.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Елф

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeНед 20 Апр 2008, 11:43

На мен също ми допада това с Академията.Ако може да я направим на повече етажа ще е по-добре.Ако мога да помогна с нещо само казвайте,готова съм на секундата.Аз поприцип имам доста богата фантазия и се надявам това да помогне,като гледам има доста доброволци,но ако има място за още един човечец в списака заемам мястото smiling smiling smiling
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:d563b8ef
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeНед 20 Апр 2008, 13:13

Ей и аз искам да помагам,ако неможе,отстъпвам мястото си на ддруг
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 31
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeПон 21 Апр 2008, 21:59

Madeline Reaper написа:
Има един закон на Република България. Да ти спомена ли, че може да не си малолетен, но пълнолетен не си. С изцепките ти няма да се съобразявам.

Ако желаеш толкова силно да пишеш такива неща, бих искала с всички сили да те насърча да създадеш свой форум според желанията си. Съвсем сериозно.
Не искам да чета такива предложения. Този форум не засяга нито такива теми, нито такива разкази, роул плеи или ситуации.
Моля ви, съобразявайте се.

Не смятам, че съм се изцепил. Просто предлагам нещо, което смятам че е в рамките на нормалното.
Но явно магьосниците не преминават през пубертета, а съществително като "секс" и множестовото му сортове не съществува в магическият свят на Ейерен.
В законите на България пише, че учениците в училищата трябва да се развиват във всички посоки, умствени, физически и ... сексуални. Аз не съм предложил да има раздел с теми за любима поза, или филм.... но няма значение, така че ве ми се злоби. Дадох предложение, ти го отхвърли, голямата работа...
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeПон 21 Апр 2008, 22:30

Мда именно. Не ме карай да ти обяснявам колко детинско и очарователно глупаво ти е становището...още повече пост-доказателствата за необходимостта от един такъв раздел. Не съм в състояние да отделя достатъчно внимание на това дребно нещо.
За това и ти казах-тук нещата стоят така. прости ми ако съм те засегнала с епитет. Не ги сдържам, а знам че не е редно. Но ако държиш на идеята си аз все още съм на предното си мнение-създай свой форум и прави раздели каквито решиш. Приветствам те-веднага бих ти го сложила в Приятели. Тук такъв раздел аз няма да сложа каквото ще да става. Cool
Върнете се в началото Go down
Tristan
първокурсник
първокурсник
Tristan


Male
Брой мнения : 190
Age : 31
Registration date : 09.04.2008

Описание
Герой:
Особености:

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeВто 22 Апр 2008, 16:51

А защо примерно не сложите някоя стая в която да има тайни входове,който водят до различни чсти на Академията,някой в градината,други при кулите или да сложите мримерно една стая,която да играе ролята на "изпитание".Някой влиза в стаята и там открива различно препятствие всеки път и винаги това ти помага по някакъв начин(да се контролираш,да изпробваш знанията си по някой предмет и т.н)Какво мислите?
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeВто 22 Апр 2008, 17:12

Това ми напомня, че Кери беше имала една идейка, която замисляше да изпълни след 30.03.2008, която ясно защо не е дала краен срок smiling и то май щеше да е нещо подобно
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeВто 22 Апр 2008, 18:21

Ахах как ме караш да се ровя из темата и да препрочитам. За Министерството ли ми говориш? Аз бях изключила тотално...Добре...всичко добре...няма да е кой знае колко трудно...ако можех и да си представя какво ще става вътре... В случай, че за това става въпрос-до края на седмицата...в случай че не става въпрос за него...ако не забравя... Razz

А, да...и съжалявам, че пренебрегнах доброволците на предната страница...съвсем нормално си се фокусирах единствено върху последния пост. Пратете ми идеите си по ЛС и ще ги обсъдим.

Тристан...за твоите идеи мисля...че ми трябват мноого модове Laughing
Както Хес усложливо избра да ми напомни...аз вече имам такава идея Laughing сега остава да си я спомня и да я осъществя...
...
Докато съм се разписала...какво ще кажете за нова игра-на Куидич? Отборна игра на принципа на The Game с точки за домовете и всичко както си му е реда.
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitimeВто 22 Апр 2008, 18:59

Аз твърдо за игра-на Куидич.Мисля,че би било много забавно и освежаващо,а и не се съмнявам,че ще имамного ентусиасти...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нови раздели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови раздели   Нови раздели Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нови раздели
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Основи :: Вашето мнение-
Идете на: