Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Александър Де Муун

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 31
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Александър Де Муун Empty
ПисанеЗаглавие: Александър Де Муун   Александър Де Муун Icon_minitimeПет 07 Мар 2008, 18:31

whitch
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Александър Де Муун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Де Муун   Александър Де Муун Icon_minitimeПет 07 Мар 2008, 19:21

1.,Как се казваш.
2.От къде си
3.На колко си?
4.Харесва ли ти тук?
5.Любим филм
6.Любима книга
7.Любим писател/писателка
8.Либима песен
9.Каква музика слушаш?
10.Любим актьор/актриса
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 31
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Александър Де Муун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Де Муун   Александър Де Муун Icon_minitimeПет 07 Мар 2008, 20:13

1.Как се казваш.-Кристиян
2.От къде си Бургас
3.На колко си? 15
4.Харесва ли ти тук? ами от днеска съм, така че е още рано..
5.Любим филм нямам
6.Любима книга Малкият принц
7.Любим писател/писателка Ханс Кристиян Андерсен
8.Либима песен Къде си ти - Камелия
9.Каква музика слушаш? всичко българско и родно
10.Любим актьор/актриса Хедър Лок Ниър
Благодаря за въпросите
Благодаря за въпросите
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Александър Де Муун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Де Муун   Александър Де Муун Icon_minitimeСъб 15 Мар 2008, 12:18

1. Каква част от живота ти заема амбицията?
2. Ще спреш ли да ми пееш? Rolling Eyes
3. Къде учиш?
4. обичаш ли да нападаш самочувствието на останалите? Ако да...какво те кара?
5. Усмихваш ли се често?
6. Как би описал характера си с...,да кажем, 5 определения?Cool
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 31
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Александър Де Муун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Де Муун   Александър Де Муун Icon_minitimeСъб 15 Мар 2008, 14:57

1. Каква част от живота ти заема амбицията? доста голяма,нима не забеляза Razz Когато кажа нещо го правя.Когато искам нещо го имам.Силен съм като характер.

2. Ще спреш ли да ми пееш? Rolling EyesНе,искам да те впечатля...ти не си ме чула да ти пея,там ти е грешката.Тва е един вид флиртуване г-жо Директорке.Аз ви whistle вие ми clap .


3. Къде учиш? ПГСАГ "Колю Фичката"-най-умният клас от випуска А-паралелка архитектура и строителство след 7 клас.

4. обичаш ли да нападаш самочувствието на останалите? Ако да...какво те кара? Обичам да се дразня,или както викат още да се дракам.Обичам да показвам,че аз съм НАЙ-НАЙ,и да тъпча останалите,естествено тези които са и тези които го заслужават.Обичам да ги хапя там където не трябва,там където им е слабото място,сънната артерия,пикочния мехур,яйчника,черния дроб и т.н.

5. Усмихваш ли се често? Да,даже и широки усмивки раздавам (дори и лицемерно,даже бръчки имам) smiling smiling.Е случва се и да се цупя след усмивките...но преобладават бръчките около устата ми,а не около веждите... Razz

6. Как би описал характера си с...,да кажем, 5 определения?
Cool- щях да кажа красив,пък то трябвало характера. Начи СИЛЕН (смел),ЕГОИСТИЧЕН (самогъзник), ЛОЯЛЕН (коректен,точен,честен),с една дума просто УНИКАЛЕН...
Върнете се в началото Go down
Madeline Reaper
Graduated
Madeline Reaper


Female
Брой мнения : 342
Age : 36
Registration date : 15.03.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Александър Де Муун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Де Муун   Александър Де Муун Icon_minitimeСъб 15 Мар 2008, 15:10

Мда ти мн добре ме впечатли айде ся стига впечатлявал, че има опасност да получа главобол.
абе...я като се хвалиш толкова, дай една снимка да те видиме кво си и що си Cool
1. Що архитектура? Ти ли го избра или някой ти го избра тогава?
Мда ти с пеене им изкарваш вътрешностите на хората...божее...що ме караш да простея Laughing Как ли още не съм те видяла да се драпаш с някоя девойка на тема репродуктивни органи. Но даа...ти си тук от няма и седмица...ще дочакам да видя и това предполагам.
2. Мислиш ли се за нещо повече от останалите?
3. Разбрах за силните ти страни. Сега същия въпрос за недостатъците.
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 31
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Александър Де Муун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Де Муун   Александър Де Муун Icon_minitimeСъб 15 Мар 2008, 15:22

абе...я като се хвалиш толкова, дай една снимка да те видиме кво си и що си Cool[на аватара ми това съм аз...а и красотата струва пари,така че като си платиш повече... Laughing


1. Що архитектура? Ти ли го избра или някой ти го избра тогава?-аз го избрах,колебах се между рисуването и архитектурата.Но ми се видя по-продуктивно и изгодно да бъда в архитектура за бъдеще,имам повече перспективи.
Мда ти с пеене им изкарваш вътрешностите на хората...божее...що ме караш да простея Laughing
Нездам,щот си простачка сигурно по рождение,незнам.

Как ли още не съм те видяла да се драпаш с някоя девойка на тема репродуктивни органи.-а имаше едно предложение за мъжка полова система от Кралицата на Япония Клеопатра,но ти ме банна а и не исках да се правя на умен,какъвто всъщност съм.

Но даа...ти си тук от няма и седмица...ще дочакам да видя и това предполагам.-ще доживеем и ще видим,няма как,и днеска завършвам една седмица,тряа да има парти... smiling

2. Мислиш ли се за нещо повече от останалите?-не познавам всички,мисля си че има и повече от мен,ама се броят на единия ми пръст smiling и половина айде.

3. Разбрах за силните ти страни. Сега същия въпрос за недостатъците.-Че аз нямам недостатъци.Аз съм безгрешен..Е тука се олях направу...естествено че имма недостатъци и те са по-малко. Ако говорим от към визия,може би ако бях със сини очи щях да бъда още по-секси и красив. А за харпактера,че съм твърде силен,непримирим,трудно прощавам,и когато някои ми причини болка или разочарование няма прошка братче,няма втори шанс..В общи линии това.И да отбележа,че не съм нарцис,щоту нарциса е растение,а аз нямам корени,а и съм по-красив. Но виж може да приличам на "Нарцис"-ти като митоложка-преподавателка тряа да знаеш защо...
И последното нещо което искам да кажа е,че съмочувствието ми има покритие...
Върнете се в началото Go down
Madeline Reaper
Graduated
Madeline Reaper


Female
Брой мнения : 342
Age : 36
Registration date : 15.03.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Александър Де Муун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Де Муун   Александър Де Муун Icon_minitimeСъб 15 Мар 2008, 15:47

А първото нещо, което аз искам да ти кажа е, че не вярвам в авторитети. Още по-малко недоказали се, без време и място в живота Wink

Това на снимката си тии Faint хаха тр-ше да се досетя сигурно.

Един въпрос:
1. Кой смяташ е най-големият ти комплекс? (няма "не знам"; няма "нямам"-всеки има комплекс..поне един)
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 31
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Александър Де Муун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Де Муун   Александър Де Муун Icon_minitimeСъб 15 Мар 2008, 15:56

Тва първото не го схванах,все пак съм русичък ако не забеляза.Но аз е се смятам за авторитет...но както и да е.
А за комплекса,да имам.Искам да имам мускули,ама не такива каквито са сега,защото и сега имам,всмисъл релеен съм,секси,а аз искам истински маняшки мускули,но тъй като ме мързи и съм непостоянен едва ли скоро ще имам.Това ми е комплекса.Друг комплекс незнам,може би искам да съм най-харесвания,най-красивият и силен мъж,а всъщност осъзнавам че е невъзможно,тъй като има и други хубавци не мога да отрека.А аз искам да съм единствения.Така че с това мисля че ми се привършва комплекса.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Александър Де Муун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Александър Де Муун   Александър Де Муун Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Александър Де Муун
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Основи :: На четири очи-
Идете на: