Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Виа и Джен - незавършено

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Виа и Джен - незавършено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виа и Джен - незавършено   Виа и Джен - незавършено Icon_minitimeПон 03 Мар 2008, 18:51

Вивиана бавно пристъпваше насам...не трябваше да е сама,знаеше,но като че ли нещо в нея задуваше за опасност,жадуваше да причинява болка.Виа се чувстваше като кръвожадна...,но и като жертвата.
Но от какво да се страхува?Нима има по-ужасни неща от тези,които вече йс е бяха случили....
Виа бе чула легендите за това място,а когаот го видя...заплрилича й на родното й място,сети се за Ирландия,студената Ирландия,където сега в пръстта лежаха всичките й спомени,обич и може би...невинност.
Виа бе седнала на един камък насред водата и с пръчката правеше малки вълнички,а погледът й жадно чакаше...кога ли щеше да отмъсти?!
Но ненадейно нещо изшумя сред дърветат зад Виа,а тя в едва измъкнаат от унеса си падна във водата.Това беше...
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Виа и Джен - незавършено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виа и Джен - незавършено   Виа и Джен - незавършено Icon_minitimeПон 03 Мар 2008, 19:02

Дженифър.Момичето погледна към водата и видя Виа.Подаде и ръка,и я искара от водата.След това каза:
-Съжалявам,че те ,изплаших.
Виа,я погледна и промълви.
П.П.Измисли нещичко
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Виа и Джен - незавършено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виа и Джен - незавършено   Виа и Джен - незавършено Icon_minitimeПон 03 Мар 2008, 20:35

-Нее не си ме изплашила-каза Виа като се усмихна и с едно движение на магическата пръчка се изсуши-по-добре,че дойде...иначе пак щях да изпадна в някоя дупка...
Виа покани Джен да седнат заедно покрай реката и те се настаниха:
-Кажи ми Джен...онази вечер при гробището,знам че не трябваше да съм там...ти ме видя нали?!-Виа погледна Джен някак въпросително.А Дженс е зачуди на въпроса...
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Виа и Джен - незавършено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виа и Джен - незавършено   Виа и Джен - незавършено Icon_minitimeПон 03 Мар 2008, 20:44

След дълги умувания професорката каза:
-Да,разбира се,че те видях,но неисках да развалям вечерта ви с Ариман.Тогава проявих милост,която доста трудно проявявам.Ако Ариман го нямаше,щях да те накажа.никога не ходи там,много е опасно
Виа,разбра ,че дължи благодарност към Джен:
-Благодаря,че не ми отне точки,че не ме наказа благодаря и за предупреждението.
Джен кимна.Тогава
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Виа и Джен - незавършено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виа и Джен - незавършено   Виа и Джен - незавършено Icon_minitimeПон 03 Мар 2008, 20:59

Виа рязко стана и извади пръчката си,беше я насочила към нещо зад гърба на Джен:
-Какво за бога е това-каза Виа ужасена при вида на някакво същество,чиито очи проблясваха в зловещи оттенъци на червено-и защо за бога станаха толкова много-продължи Виа при вида на увеличаващя им се брой.
Джен се изправи предпазливо:
-Без резки движения Виа-каза Джен хладнокръвно-и прави това,коео ти казвам.Това са....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Виа и Джен - незавършено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виа и Джен - незавършено   Виа и Джен - незавършено Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Виа и Джен - незавършено
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив :: РП Архив-
Идете на: