Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 При Кронос - Антонио І

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

При Кронос - Антонио І Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Кронос - Антонио І   При Кронос - Антонио І Icon_minitimeНед 24 Фев 2008, 20:44

Четиримата приятели се магипортираха точно пред къщата на Кронос.Хес потропа по врата и не след малко се чуха тромави стъпки.Вратата се отвори и от там се показа един дандурест старец,който промълви:
-Здравей,Кери,от кога не си идвала тук.Какво те влече насам?-той говореше сякаш не забелязва другите.След като свърши даде знак да го последват.Не след дълго влезнаха в стая,която на всички им се стори много уютна.Кери,Хес,Джен и Астронома седнаха на канапетата,а стареца отиде да направи чай.Кери каза:
-Кронос,имам молба към тебе,а тя е.Нали помниш Антонио?
Мъжът сви вежди.Сякаш си го припомняше.След малко кимна и Каролина продължи:
-Искам да остане при тебе,скоро ще му намеря работа.Съгласен ли си?
Кронос започна да възразява....
П.П.Някой друг да напише кво е дърдорил
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

При Кронос - Антонио І Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Кронос - Антонио І   При Кронос - Антонио І Icon_minitimeНед 24 Фев 2008, 21:08

-Кери, сега ли намери да ми търсиш дрогарче? - Кронос се изхили - малко съм стар. - всички се разхилха. - Не, по-спокойно ето го чаят. Сега ти беше антонио, нали така. Вълчето от Ейрен - антонио се намръщи. - Яввно познах. Разбиа се, че можеш да останеш. Тук всеки е добре дошъл. Тъкмо ще имам с кой да летя. Хайде синко. Нещо друго, нещо което да трябва да зная за него?
Върнете се в началото Go down
 
При Кронос - Антонио І
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив :: РП Архив-
Идете на: