Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Дневникът на Викс

Go down 
АвторСъобщение
Виктория Блек
първокурсник
първокурсник
Виктория Блек


Female
Брой мнения : 99
Age : 31
Дом : Венъмхолд
Сума в Гринготс : 499
Registration date : 05.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Дневникът на Викс Empty
ПисанеЗаглавие: Дневникът на Викс   Дневникът на Викс Icon_minitimeСря 19 Мар 2008, 17:12

19.03.2008

Няма да пиша "Мило мое дневниче" и да завършвам с "Вечно твоя еди коя си". Адски изтъркано, крайно детинско и звучи толкова лигаво... Толкова е скучно в този замък. Защо ли се записах? По принуда, макар и рядко да слушам нечии съвети. Не съм се запознавала с никого. По неприятно стечение на обстоятелствата съм се сблъсквала с две персони. Едната се мисли за твърде велика и твърде порастнала, за да се занимава с "деца" като нас, а от другата адски много ми е омръзнало. И така. Не познавам никого и нямам намерение да се запознавам с когото и да било. Не ми трябва компания. Сега е скучно, но не ми трябват нови проблеми...
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
първокурсник
първокурсник
Виктория Блек


Female
Брой мнения : 99
Age : 31
Дом : Венъмхолд
Сума в Гринготс : 499
Registration date : 05.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Дневникът на Викс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Викс   Дневникът на Викс Icon_minitimeПет 21 Мар 2008, 17:00

21.03.2008

Мхм...в интерес на истината не съм влизала и няма да вляза в който и да е от досадните часове. Ако директорката има достатъчно мозък няма да ме закача. А ако реши да се зяажда само тя ще изгуби...Предполагам висшата особа, дето се мисли за кой знае какво, та тя може и да е предупредила многоуважаемата ни директорка....Стига толкоз писане за днеска...
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
първокурсник
първокурсник
Виктория Блек


Female
Брой мнения : 99
Age : 31
Дом : Венъмхолд
Сума в Гринготс : 499
Registration date : 05.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Дневникът на Викс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Викс   Дневникът на Викс Icon_minitimeНед 23 Мар 2008, 11:23

23.03.2008

Едно момиче от това училище страшно много ми лази по нервите. Досажда непрекъснато. Предусещам скандал в скоро време ако не престане. Наистина има адски досадни хора, дори и в тоя глупав замък. Вече обмислям вариантът да се махна от тук, и без това освен да слушам някакви глупости и да изпълнявам налудничевите нареждания на една персона, дето ме покани в някакъв си клуб, нищо друго не правя. А и най много мразя някой да ми поставя условия....
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
първокурсник
първокурсник
Виктория Блек


Female
Брой мнения : 99
Age : 31
Дом : Венъмхолд
Сума в Гринготс : 499
Registration date : 05.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Дневникът на Викс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Викс   Дневникът на Викс Icon_minitimeСъб 05 Апр 2008, 20:59

05.04.2008

Спокойствие и тишина. Може и да умирам от скука в тоя замък, но поне е толкова безлюдно, колкото никъде другаде не може да бъде. Малкото персони, които се мяркат по пустите коридори са роднини или приятели на директорката. Това се нарича малък свят. Но наистина е много спокойно...отдавна не съм се наслаждавала на подобна тишина, както тук. Оказа се, че този замък има една единствена добра страна...пак по добре от нищо...
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
първокурсник
първокурсник
Виктория Блек


Female
Брой мнения : 99
Age : 31
Дом : Венъмхолд
Сума в Гринготс : 499
Registration date : 05.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Дневникът на Викс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Викс   Дневникът на Викс Icon_minitimeЧет 10 Апр 2008, 18:46

10.04.2008

Незнам прекарвал ли е някой месец, че и повече, без да си размени и една дума с останалите съученици,учители, директори и прочие. Не? Обаче аз съм. Сериозно говоря. Не влизам в часове, нямам приятели, нямам дори врагове...или поне не такива, с който да си отправяме словестни нападки. Дори директорката, която до сега би трябвало поне да ми е направила забележка, не ми обръща внимание. Не че се оплаквам. Намеси ли се, ще се скараме....Стига ти толкова за днес...
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
първокурсник
първокурсник
Виктория Блек


Female
Брой мнения : 99
Age : 31
Дом : Венъмхолд
Сума в Гринготс : 499
Registration date : 05.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Дневникът на Викс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Викс   Дневникът на Викс Icon_minitimeВто 15 Апр 2008, 15:30

15.04.2008

Вече започваха да ми лисват споровете и караниците. Обаче продължавам да се чудя защо някои хора толкова обичат да се месят в живота на другите. Това си е нахалство, но карай...Та за споровете. Е, единственото, което може да стане е да напусна замъка, но какво пък...има толкова много други училища...
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек
първокурсник
първокурсник
Виктория Блек


Female
Брой мнения : 99
Age : 31
Дом : Венъмхолд
Сума в Гринготс : 499
Registration date : 05.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Дневникът на Викс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Викс   Дневникът на Викс Icon_minitimeНед 20 Апр 2008, 16:45

20.04.2008

Не обичам въздухари...а още повече не обичам самочувствието без покритие. А в този замък се подвизава един такъв индивид. Чудя се понякога защо се занимавам с него, но пък това си ми е навик вече. Хора без елементарна култура се правят на много велики. Много е похвално, нали? И мисля, че има грешка в разпределянето...някои хора наистина не заслужават да бъдат във моя дом.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дневникът на Викс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Викс   Дневникът на Викс Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дневникът на Викс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Други :: Дневниче-
Идете на: