Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Градината - Хестия, Дженифър, Каролина

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Empty
ПисанеЗаглавие: Градината - Хестия, Дженифър, Каролина   Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Icon_minitimeПет 28 Мар 2008, 18:37

Градината - Хестия, Дженифър, Каролина CrystalGarden1w
Музиката беше приглушена, беше малко по-далеч от шумотевицата. Приятно кътче за кратка почивка по време на бала.
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината - Хестия, Дженифър, Каролина   Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 13:49

Като седеше на пейката и гледаше Луната,професоркаат започна да си припомня всичко трескаво каквото се бе случило тази вечер.Преди също щеше да убие човек,точно пред учите на Каролина.След това щеше да убие Антонио.Преди няколко дни замалко да не се самоубие,а тази вечер,можеше да погуби Алекс дори и Хес.Но какво и ставаше?Изпитваше огромен гняв.Хес и беше приятелка,как можеше да я убие.
Аз преставлявам явно опасност пред ААкадемията?-помисли си тя
Мислите и бяха прекъснати от......
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината - Хестия, Дженифър, Каролина   Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 16:18

Каролина, която пристъпи предпазливо в градината. Виждайки Джен така, тя много лесно можа да предположи точно какво се въртеше из мислите й:
-Контролът е висшата форма на безчувственост, нали знаеш, Джен?
Вярно беше, че това бе едно странно виждане за нещата, но Кери не можеше да направи нищо-в кръвта й беше да гледа положително на всичко и всеки. Поощрявайки това, тя може би щеше да си навлече проблеми, но тази мисъл не успя дори да мине транзит през съзнанието й.
Кери седна до нея на пейката и почака джен да осъзнае, че не е сама и да се оттърси от мислите си...
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината - Хестия, Дженифър, Каролина   Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 16:30

Джен погледна приятелката си.В очите и се четеше празност,безнадеждност.После промълви:
-Може ли да напусна?
Кери реагира светкавично:
-Моля?Защо за бога?
Знаеше ,че Джен може да се справи със ситуацията, и невиждаше защо трябва да напуска.
-Защото,застрашавам живота на всеки от Академията.Помниш ли,когато щях да убия невинен човек,точно пред очите ти,преди седмица щях да убия друг човек,пак пред очите ти.Антонио също щеше да умре,аз самата щях да се самоубия,а днес щях да погубя живота и на други двама преставители на замъка.
Кери неможеше да повярва на чутото.Не си преставяше,че Джен е такаваа подваластна на проклятието на сестра и.Самата Маделин беше виновна сега и Кери го знаеше.Тя помълча известно време,после каза.........
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината - Хестия, Дженифър, Каролина   Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 17:24

-Много благородно е това твое решение и именно заради това ще трябва да откажа да го приема. Нищо в тази тиха война не е благородно; нищо не е правилно дори. А ти си една от силните ни карти в нея. Не мога да допусна да се откажеш. Бих те спряла и със сила ако се наложи.-Каролина се усмихна, изричайки последното.
Речта й не беше от най-силните, но директорката се надяваше да е убедила Дженифър гледната си точка, до толкова, че да не подхваща въпроса отново:
-Вярно е, че е необходимо да се научиш да се контролираш, но това е и на-силният ти коз в известен смисъл. Знаеш ли какво...-Кери се замисли.-Намини към къщи по-късно и ще ти дам от моята отвара за успокоение.-тя се засмя леко.-По-добра няма да намериш никъде...Така устройва ли те?-попита Каролина и потърси потвърждение в погледа на Джен...
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината - Хестия, Дженифър, Каролина   Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 17:55

Джен погледна Кери,но погледа и си осттана същия.След малко промълви:
-Вие елате в моята къща,трябва да Ви дам това ,което искахте преди време.
После се изправи искара пръчката си и я упря в гърдите на директората.
-Не съм силен коз,не съм по-добра от вас,Каролина, и едва ли ще
победите с или без мен.Сънувах го.Всичко знам.Знам ,че знаете всичко за
Хес,знам че знаете всичко и за Вивиан,а аз просто съм ненужна в
случая.По-добре ме уволнете докато е време-Джен спря.Зачервените и от
гняв очи се впериха в кроткия зелен поглед на КАРОЛИНА.Джен се одръпна и позволи на директорката да си искара пръчката.После и обърна гръб.Тогава......
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината - Хестия, Дженифър, Каролина   Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Icon_minitimeНед 30 Мар 2008, 20:32

Хестия влезе. Мислеше си че няма никой. ТЯ ахна при вида на Кери и Джен. Какво ли имаше? При вида на двете жени професорката по отвари доби сериозен вид и запита:
-Какво има? Да не се е случило нещо.?! - тя механично затърси пръчката си при вида на тази на кери
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината - Хестия, Дженифър, Каролина   Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Icon_minitimeНед 30 Мар 2008, 20:45

-Не госпожице Джоунс нищо не се е случило.Малка разправия между мен и директоката нищо друго.Джен се надяаше да е убедила Хестия,но явно не се получи.Погледна за помощт очите на Кери,но не намери такава.Тогаваа беше принудена да кажа:
-Госпожице Джоунс съжалявам ,че Ви раних тази вечер също и приятеля Ви ,господин Муун.Моля да приемете извиненията ми.Д
Двете жени бяха потресени от случващото се.Какво и ставаше на Джен?Да не превърташе случайно?
Първа от тях се окопити Хестия
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината - Хестия, Дженифър, Каролина   Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Icon_minitimeПон 31 Мар 2008, 12:23

-Ако ми бяхте дали този нож на мен... - Хестия замълча, пръглътна и си пое дъх. - За себе си ще кажа, няма проблем.А за господин Муун, немога да отговарям... Той е ученик тук, нашата отговорност е да пазим своите ученици, и нас съмите професори, ръководители и Кери - нашата директорка... Джен, - заговори по-меко Хестия. - Какво има, напоследък ми изглеждаш - Хестия се хвана за главата и лекоя тръсна - нищо, просто вашата сестра реши че е нужно да се запознае с амаранда насилствено - обясни тя странните си реакции, на гледащата я Кери - Та Джен, изглеждаш ми някак сякаш искаш да извадиш една брадва и да не оставиш и един жив човек тук... - Хестия го каза спокойно. - Неискам да те обиждам или дразня, питтам от загриженост.... - Хестия бе прекъсната от...
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината - Хестия, Дженифър, Каролина   Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Icon_minitimeПон 31 Мар 2008, 21:43

самата Джен:
-Не Хестия,искам да се самоубия.Искам да се оттегля,много добре знаете от какво,но нашата мила директорка не ми позволя,както сама си забелязала,аз съм опасност за Академията.
Стоун хвърли пръчката си и седна на пейката.После промълви:
-Убий ме Хес или вие директорке и се отървете от мен.безсилна съм
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината - Хестия, Дженифър, Каролина   Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Icon_minitimeВто 01 Апр 2008, 18:59

Хестия погледна Дженифър. Никога не бе очаквала от нея подобна реплика. Неможеше да отговори.
-Ако те убия, ще пропадне Академията. Без теб с/у волдемор ще ни е трудно. - Хестия беше стъписана.
-Хестия, - заговори мило, но обедително Каролина. - Много мило от твоя страна, но мисля че вече сме опитвали така... По-добре да си поговорим аз и Джен насаме, по-късно щете намерим, ако има нещо. Просто сега мисля че Джен има нужда от почивка и малко някой да й поговори, аз най-добре....
Хестия беше благодарна на Кери. Тя се усмихна и се ръкува к Кери като й остави едно съвсем мъничко шишенце в ръката.

"осъзнаваща отвара. Ще ти е полезна ако Джен прояви още твърдоглавост, ако има нещо ще съм наблизо. Ако ти хтрябва още отвара, няма проблем."
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината - Хестия, Дженифър, Каролина   Градината - Хестия, Дженифър, Каролина Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Градината - Хестия, Дженифър, Каролина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив :: РП Архив-
Идете на: