Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Коридора - Хестия и Алекс

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Коридора - Хестия и Алекс Empty
ПисанеЗаглавие: Коридора - Хестия и Алекс   Коридора - Хестия и Алекс Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 14:06

Коридора - Хестия и Алекс P2479-Toledo_Spain-Corridor


Последната промяна е направена от Lady Cool на Съб 29 Мар 2008, 14:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Коридора - Хестия и Алекс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора - Хестия и Алекс   Коридора - Хестия и Алекс Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 14:08

Хестия беше в най-затънтената част на коридора. Там нямаше никой, а и некой нямаше да дойде. Хестия чакаше някого там. Чакаше Алекс. Беше прекалено ядосана, но искаше да си гоговорят малбко. ТЯ бе седнала на едно кресло и чакаше
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Коридора - Хестия и Алекс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора - Хестия и Алекс   Коридора - Хестия и Алекс Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 14:18

Алекс се показа....
Той идваше също доста разярен...беше също толкова бесен колкото Хестия, ако ли не и повече. Вървеше бавно, а стъклата на прозорците се чупеха,когато Алекс минаваше покрай тях, лампите загаснаха, тока бе спрял. Хестия усети отрицателната енергия на Алекс, леко се притесни, но го познаваше, и знаеше че не би й навредил...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Коридора - Хестия и Алекс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора - Хестия и Алекс   Коридора - Хестия и Алекс Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 14:25

Той отиде при нея. Тя се изправи и го накара да седне - просто беше прекалено висок за да го стигне. Светлината, която бе остнала след тази вихрушка беше само от луната. Алекс се усмихваше при наглед спокойния вид на момичето. Той стоеше, тя беше права и бяха почти на един ръст, само хестия беше мъничко по-висока от него. Той се облегна а тя му удари шамар. Той се учуди.
-Как можеш да правиш така с приятелите ми. как можеш да си помислиш, че ще ти позволя. Нали ти ми казваше преди полвин час " просто незаемай страна" КАк да го направ, като ти само обръщаш нещата в своя вреда. Момичето беше доста близо до него, за да може да му удари втори шамар, ама Алекс достра развеселен...
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Коридора - Хестия и Алекс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора - Хестия и Алекс   Коридора - Хестия и Алекс Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 14:29

се опита да я целуне, но тя отвърна глава.
А той й каза:
И ти ми каза, че ме харесваш,или мислиш че ме храсеваш.Е ?
Тя не каза нищо. Алекс продължи:
-Да така казах, но ти вземаш страна. Какво да направя аз да стоя и да гледам как те се опитват да те отдалечат от мен, е няма да стане тая.
Хари дойде, точно когато беше готова да говориш, той ме атакува, аз си отмъстих.Полсе крокодила ме атакува с нож и аз й отмъстих. Какво искаш повече...по-добре поговори с тях, а не с мен.
Алекс си пое дълбоко въздух, очаквайки втори шамар....
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Коридора - Хестия и Алекс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора - Хестия и Алекс   Коридора - Хестия и Алекс Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 14:45

Хестия го погледна. Част от думите му бяха мили. Ръката й беше червена, ако него го беше заболяло, то нея двойно, тъй като ръката й бе доста хилава и бе свикнала да размахва леката пръчка, не да бие шамари. Същата тзи нежна ръка започна да пада във въздуха Алекс я улови, и се опита да я накара да седне до него, но тя остана права.
-Алекс, - каза тя толкова тихо и нежно, че алес се зачуди дали това бе същото момиче, което до ей сега беше викало. -разбирам че никога няма да се оставиш в калта, или да дишаш прахта на някой, обаче се замисли че на тях ще им мине, на теб ще ти мине, ала на мен едва ли. Мисля че ме разбираш. - Момчето кимна. - Още съм ти бясна за Джен и ХАри, - Алекс очакваше поредния шамар, ала хестия просто прокара пръсти през косите му и погледна дълбоко в очети му. Той...
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Коридора - Хестия и Алекс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора - Хестия и Алекс   Коридора - Хестия и Алекс Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 14:51

той я попита гледайки я:
-Добре де,какво искаш да направя аз?!
Алекс очакваше най-накрая този проблем да се разреши.....
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Коридора - Хестия и Алекс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора - Хестия и Алекс   Коридора - Хестия и Алекс Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 15:03

-Виж, зная че няма да се промениш заради мен, просто пробвай, да не бъдеш толкова агресивен. - Хестия говореше тихо. - Недей да убиваш приятелите ми, те са едно от малкото неща които още имам. - Момичето го погледна малко притеснено. Пусна ръцете си, и отиде до прозореца. Оправи всики прозорци, но токът още не иваше, още единствената светлина бе от луната.Тя го погледна и продължи.
-Никой от тях няма да те нарани, поне докато ти не направи това представление на Джен и Хари тази вечер. Сега незная.... Незная как ще реагират, незная аз как да реагирам, алекс, та ти едва не ги уби. - Хестия каза последние думи, после се подпре на стената, свлече се на земята и заплака. Беше й тежко, не й пукаше грима й ще се размаже ли или не....Това се бе превърнало в един ужасен бал и малко неща можеха да го оправят.
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Коридора - Хестия и Алекс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора - Хестия и Алекс   Коридора - Хестия и Алекс Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 15:10

-Аз също няма да ги убия, отмъстих си просто и толкова. Не искам да се разтройваш заради нашите взаимотношения. Не ми реви, а се стегни, и им кажи ако искат да са живи и здрави да не се занимават с Моя милост, не ме познавт още, нито пък знаят на какво съм способен.-Алекс се беше ядосъл, избърса сълзите й, и отново счупи прозорците, не искаши никой да поправя вместо его счупените неща. Хестия отново се притесни леко...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Коридора - Хестия и Алекс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора - Хестия и Алекс   Коридора - Хестия и Алекс Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 15:17

Тя го гледаше, притеснение не беше точната дума, неискаше да стоят и да керат, това не беше най-приятното й занимание, да се кара....
-Никога не ми казвай какво да правя, - каза момичето и го погледна изпепелително. Докосна белега на лицуто му леко и за секунди той беше безпомощен, пронизван от болка на земята. - Никога, Алекс, никога. - Хестия отново се вси на, подпряла гръб на стената, стояха там двамата и се караха, по*точно тя му викаше, а той само слушаше. - Защо тбява да се караме.... Защо трябва вие да не се разбирате... - промълви хестия тихо, когато....
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Коридора - Хестия и Алекс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора - Хестия и Алекс   Коридора - Хестия и Алекс Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 15:21

-Защо се караме, защото сме различни, ти им позволяваш да те командват, а аз не. Ти мълчиш и не влизаш в спорове и битки, а аз съм обратната. Ние сме противоположни личности Хестия. Аз съм избухлив,отмъстителен,самовлюбен,алчен и т.н. ти си от опаковата страна. Сега разбрали защо се караме. Защото ти си наивна, а аз не.
Ти държиш на приятелите си, а аз на никого освен на себе си не държа. Ти си зависима, аз не.
Алекс не издържаше вече, щеше да каже още неща,но не трябваше. Затова се отдалечи, седна по-отдалечено от Хестия, обърна й гръб, и се надяваше да си замине, за да не й каже истината...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Коридора - Хестия и Алекс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора - Хестия и Алекс   Коридора - Хестия и Алекс Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 15:27

-Ако някога съм се оставяла да ме командват сега нямаше да съм жива, Алекс. Прав си наивна съм... Но че не влизам в битки... Кажи ми имаше ли смисъл да ти викам сега, щеше да ти бъде много по-малко гадно, отколкото като говорех спокойно. А за съмите битки, хехе достатъчна е биткава м/у сърцето и ума ми сега... - Хестия усети че трябва да си тръгва, защото компанията й не бе приятна на момчето. Тя стана и понечи да си тръгне
-Поне се раздам че ми казваш част от истината а не ме лъжеш безочливо и напълно. - Хестия понечи да направи още крачка....
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Коридора - Хестия и Алекс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора - Хестия и Алекс   Коридора - Хестия и Алекс Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 15:32

когато Александър я настъпа по мантията, и тя не можа да пристъпи напред.
-Не си отивай без да казваш чао-нали така ми казваше... Хестия се усмихна, Алекс й каза, че още не е свършил, а тя също...
Ела седни, за а си разясним още неща.
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Коридора - Хестия и Алекс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора - Хестия и Алекс   Коридора - Хестия и Алекс Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 15:37

Хести седна на едо кресло и започна да оправя грима си.
-Давай, започвай - каза тя, докато почистваше лището си от засъхналата, разтекла се спирала...
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Коридора - Хестия и Алекс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора - Хестия и Алекс   Коридора - Хестия и Алекс Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 15:44

-Не сме приключили разговора си.
Трябва да ти е ясно, че аз няма да позволя да ме комнадват, нападат и т.н. твоите приятели, и аз да не правя нищо. Искам да го знаеш. Решение не може да се намери, освен... хъм ..освен ако ти не земеш страна и така да решиш,мен или приятелите ти. Но този вторият вариант е по-гаден за мен, та трябва да преглътнеш нашите караници и битки.
Разбрали ме...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Коридора - Хестия и Алекс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора - Хестия и Алекс   Коридора - Хестия и Алекс Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 15:55

Момичето беше готово, грима й вече беше добре.
-Разбирасе, Муун. Явно ще трябва да го приема - каза тя и го погледна в очите.Погледа й беше по-скоро закачлив,детински, като на5годишно отколкото заплащителен и му се усмихна.Звамата доста време стояха и се гледаха. някой трябваше да наруши тишината
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Коридора - Хестия и Алекс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора - Хестия и Алекс   Коридора - Хестия и Алекс Icon_minitimeСъб 29 Мар 2008, 17:46

-Еми Хес, мисля че е време да се върнем в залата. Там ме чака.... там ни чакат ...гостите- Алекс беше леко разтревожен, какво ли се случваше във залата, какво ли правеше Марк,Маделин,Клод и т.н.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коридора - Хестия и Алекс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора - Хестия и Алекс   Коридора - Хестия и Алекс Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коридора - Хестия и Алекс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив :: РП Архив-
Идете на: