Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Резултати

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
HP_BIG_FENKA
Talanted wizard
Talanted wizard
HP_BIG_FENKA


Female
Брой мнения : 652
Age : 31
Къща : малка и симпатична,близо до гората
Дом : Клевърмайнд
Сума в Гринготс : 1500.50
Registration date : 10.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Елф

Резултати Empty
ПисанеЗаглавие: Резултати   Резултати Icon_minitimeЧет 03 Апр 2008, 15:48

Ето и класирането по ГзМС запървата задача:
1.Алекс да Муун-200 т.
2.Шаия Туран-190 т.
3.Вивиана Рейвън-100 т.
4.Дженифър Бричстоун-50 т.

И така видяхте класирането.Имаше страхотна битка за първото място,но също така ми се стори,че имаше и борба за последното.
За първото спориха ожесточено Шаия и Алекс.
Шаия е написала страхотна история с доста въображение и нямам забележки.

При Алекс е същото.Неговата история е вълнуваша и явно е прочел мислите ми,защото очаквах от вас да използвате по-скоро билки,отколкото магия.Само това го издърпа пред Шаия.
За съжаление нещата при Джен и Виа са по-зле.

Виа първоначално изглежда се бе объркала,не знам защо.Май е не е внимавала много в урока за човеко-животните и това си каза думата.До колкото ми е известно говоря за магически създания,а не за животни,като в случая ми бе писала как лекува мечка!?Ако не се беше усетила и поправила,щеше да отпадне от състезанието.Единствено ти трябва само още малко въображение.

Джен,от теб наистина очаквах много повече.Въображение ли ти липсва или какво.Мислех си,че ще свържеш русалката с билката росен и да го използваш по някакъв начин.да създадеш повече напрежение или нещо такова.Много сухо си го направила-поправи набързо моста,излекува веднага русалката и готово.За мен това беше много претупана работа.

За съжаление отпада Джен.

На остамалите им пожелавам късмет и дано се представят по-добре.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:d563b8ef
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Резултати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резултати   Резултати Icon_minitimeЧет 03 Апр 2008, 16:48

Приемам загубата си,да нямах въображение,тия дни.Музата ми се изпари в небесата.
Успех на другите участници
Върнете се в началото Go down
HP_BIG_FENKA
Talanted wizard
Talanted wizard
HP_BIG_FENKA


Female
Брой мнения : 652
Age : 31
Къща : малка и симпатична,близо до гората
Дом : Клевърмайнд
Сума в Гринготс : 1500.50
Registration date : 10.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Елф

Резултати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резултати   Резултати Icon_minitimeСъб 05 Апр 2008, 11:49

Ето и класацията по ГзМС за втората задача:
1.Вивиана Рейвън-400 т.
2.Шаия Туран-300 т.
3.Алекс де Муун-100 т.

Изключително съм доволна от всички.Вия се с представила блестящо.Алекс почти в последния момент си предаде работата и вече почти го бях отписала.За съжаление от състезанието отпада той по това,че Шаия е дала малко по-подробна информация за феите и един или два верни отговора в повече.В прочем само Алекс е познал последния въпрос.Фрея бе верният отговор.
Отпада Алекс.
На двмете честито и късмет.

П.П.Съжалявам,че така си промених мнението изведнъж,но още ми беше гадно,че отпаднах от вичко,в което участавах и ми е гадно и сега, зкарах си го на Шаи.Много съжалявам.Надявам се не се сърдиш.След като премислих,видях че си се справила по-добре от Алекс.Дано няма проблем.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:d563b8ef
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Резултати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резултати   Резултати Icon_minitimeСъб 05 Апр 2008, 12:25

Ако решиш, че ще ме изхвърляш, това си е твое решение...аз не съм като Алекс, няма да тръгна да споря. А, колкото до това, че си ми сърдита, снощи аз ти бях безумно бясна, но нямам намерение да си го изкарвам на някого...
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
HP_BIG_FENKA
Talanted wizard
Talanted wizard
HP_BIG_FENKA


Female
Брой мнения : 652
Age : 31
Къща : малка и симпатична,близо до гората
Дом : Клевърмайнд
Сума в Гринготс : 1500.50
Registration date : 10.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Елф

Резултати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резултати   Резултати Icon_minitimeСъб 05 Апр 2008, 13:28

Да знам.Напълно си права да ми се сърдиш,ако решиш,но важното е че се поправих,нали?!Oops
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:d563b8ef
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 31
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Резултати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резултати   Резултати Icon_minitimeСъб 05 Апр 2008, 22:27

А къде са ни резултатите, смисъл информациите и верните отговори...не може Шай да е на трето или второ място.... може ли да им хвърлим едно око да си видим грешките и пропуските...
Върнете се в началото Go down
HP_BIG_FENKA
Talanted wizard
Talanted wizard
HP_BIG_FENKA


Female
Брой мнения : 652
Age : 31
Къща : малка и симпатична,близо до гората
Дом : Клевърмайнд
Сума в Гринготс : 1500.50
Registration date : 10.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Елф

Резултати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резултати   Резултати Icon_minitimeПон 07 Апр 2008, 11:01

Алекс,честно да ти кажа имах съмнения,че ще спориш и ще поискаш нещо такова,но ще ти угодя.Ще ги пусна след няколко минутки,защото имам и друга работа.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:d563b8ef
HP_BIG_FENKA
Talanted wizard
Talanted wizard
HP_BIG_FENKA


Female
Брой мнения : 652
Age : 31
Къща : малка и симпатична,близо до гората
Дом : Клевърмайнд
Сума в Гринготс : 1500.50
Registration date : 10.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Елф

Резултати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резултати   Резултати Icon_minitimeПон 07 Апр 2008, 18:02

И така ето и крайният резултат и окончателното класиране.Зададах един въпрос на Шаия и Вивиана.
-Възможно ли е да има горгонони,които да живеят във водата.Обоснови се защо мислиш така
ето как отговори Шаия:
Shaiya написа:
Да, възможно е.

Тоест, било е възможно. Те са дъщери на морско божество и отначало са живеели в океана. След като Атина Палада им завидяла, тя ги "извадила" от океана и ги пратила на запад. Там те се превърнали в крилатите жени-чудовища.

Според мен докато все още са в това си състояние горгоните не биха могли да се върнат в океана, те са крилати чудовища. От друга страна, все пак те са живели някога в океана, възможно е и да имат способността да се завърнат. Или поне някога да я получат отново.
А това е отговорът на Вия:
kathy написа:
Аз съм на мнението,че въпреките факта че горгоните са дъщери на морски дракон и китоподобно създание,те не биха могле да живеят във вода,порадо простия факт,че ръцете им са метални или брозновиа крилете им са златни,което значи,че трудно биха обитавали водна среда.
Искам да кажа,че не съм казвала или споменавала за това горгоните да имат и други роднини във водата и за това въпросът беше доста труден.Ето я и истината.Както знаем келпито има роднина на сушата и това е кентавъра,морската змия също може да се сравни до някаква степен с обикновенната змия на сушата.Разликата между тях е,че едните живеят във водата,а другите на сушата.Така че както горгоните живеят на земята,така имат и родственички,които пък живеят във водата,въпреки че те са много по-дружелюбни и са приятелски настроени.Кожата им е синя,за разлика от тази на родственичките им на сушата.Може да ги разгледаме в някои от по-горните ни курсове,но за сега това е достатъчно да знаете.
Така че сами виждате кой е победителят в състезанието,защото Шаия е дала верен и доста близък отговор.Вия се е насочила в друга за съжаление грешна посока и за това остава на второ място.
Ето и класацията:
1.Шаия Туран-500 т.
2.Вивиана Рейвън-300 т.
Честито на победителката,която спечели още една купа за дома си.Cool
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:d563b8ef
Sponsored content





Резултати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резултати   Резултати Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Резултати
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив :: Архив на предметите :: Архив по ГЗМС-І-
Идете на: