Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Harry Potter And The Order Of The Phoenix

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeПон 28 Апр 2008, 21:13

Ся започвам да я играя, надявам се вие като зарибени фенчета на очилаткото да ми помагате от време на време, като се затрудня...
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeПет 02 Май 2008, 18:47

Стигнах до там, до където трябва да събера 28 ученика в Ордена на Феникса... някои ги прибрах други не... Професор Снейп ми остана, професорката по билкология, при Хагрид които са двамата и още някви...ако някой знае нещо да казва...
Върнете се в началото Go down
Madeline Reaper
Graduated
Madeline Reaper


Female
Брой мнения : 342
Age : 36
Registration date : 15.03.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeПет 02 Май 2008, 20:14

Ами ако питаш по-конкретно цена няма да имаш.
При Снейп помня, че трябваше да се вземе книжка...ако не се лъжа, тя се намира в забранената секция в библиотеката (до библиотеката най-бързо стигаш като минеш през портрета, който ти е на втория еташ на главното стълбище). Там ти е и Закараяс Смит с безкрайните си поръчения...
За Спраут честно казано не помня ква беше историята. Мисля че книгата, която ти трябва за нея, се намира в спалнята на момчетата, на шкафа до вратата, който се води на Невил.
За Флитуик ти трябва книжка, която я няма в библиотеката, но можеш да я намериш като говориш с едно момиче в Голямата зала...тя Хърмаяни ще е спре като минаваш покрай нея.

Кажи кои ученици ти остават, та да мога да ти кажа къде да ги търсиш и какво да направиш. Cool
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeПет 02 Май 2008, 20:38

за тоя Снейп мерси, направих го...само че изпитанието с епроветките вътре нещо не мога да разбера ама сега не ми трябва.

В списъка ми останаха само пет идиота, които трябва да вкарам у Ордена ми.

Деан Томас (този с глиганите май, ама незнам защо не мога да го прикопча)

Долорес Умбридже (която е в астрономическата кула май и с още един стоят и ми препречват пътя)

Джини Уизли (сестрата на Рон, стояа в Грифиндорската кула)

Ханнан Абботт и Помона Спроут...

/П.С. Учениците ги намерих...само че не знам кво искат...и как да го направя и все пак сам самичък 35% за незнаещ английски е върха... Laughing /
Върнете се в началото Go down
Madeline Reaper
Graduated
Madeline Reaper


Female
Брой мнения : 342
Age : 36
Registration date : 15.03.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeПет 02 Май 2008, 21:05

Глиганите....хаха говорещите gargoyles. Първият ти е в същия двор, в който говори с тва момче. Вторият ти е в дворът, който е пълен със слидеринци-този дето е на път за Виадукта-там тр да поправиш едни стълби, да се качиш по тях и да извървиш цялата площадка общо взето. Третият е на стълбището към кабинета на Ъмбрич. Четвъртият е на терасата на петия етаж. Петият е на моста по пътя към Виадукта.

В кабинета на Ъбмрич има две лапета и две вази по края откъм прозорците. Номерът е да ползваш Редукто върху вазите и докато ония ги събират да се промъкнеш покрай тях. Обаче тр да си с мантията-невидимка Wink
А то това в действителност си е за Джини Уизли необходимото.

За Хана Абът ако не ме лъже паметта трябваше да се изнамери пряк път до седмия етаж... Тя би трябвало да е на площадката на приземния етаж...тр да извървиш същата площадка и да се качиш на стълбите, които не помня свързани ли бяха с голямото стълбище. Но на междинната площадка има портрет. Само цъкваш на него и вече имаш паролата за прекия път.

За Спраут ти казах-книгата, която ти трябва за есето, е в момчешката спалня на Грифиндор.
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeПет 02 Май 2008, 21:09

Embarassed Не разбрах само за стълбището със Хана.

Остана ми само тя и Деан Томас...
Може ли да дадеш обяснения пак.... иначе за останалото благодаря...
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeПет 02 Май 2008, 21:49

Хехе я кажи какво разбра всъщност Laughing
Тъй...мантията я взимаш от куфара на Хари пак в момчешката спалня...като минеш пред куфарчето просто натискаш enter и автоматично се случва "слагането".
Какво за тая Уизли....Цялата история е, че от Фред и Джордж са конфискували две шишенца и те трябва да бъдат върнати. Шишенцата са в кабинета на Ъмбрич. Там е номера със счупването на вазата-за това ти и трябва мантията.

Стълбището с Хана...на междинния етаж....т.е на границата между долната площадка (където е Хана) и горната (където е Голямата зала) има междинна площадка с портрет на нея. Той ти трябва. Еnter стига.
Просто тръгни в посоката, в която гледа момичето и изкачи първите стълби, които ти се изпречат отляво-там е портрета.
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeПет 02 Май 2008, 22:23

Съжалявам ,че се намесвам ,но и аз имам проблем.
Как да мина урока п о оклумантика при Снейп,той е след като Хари е сънувал нападението срещу Г-н Уизли..Моля дайте помощ,от месец се опиттвам да го мина и без успех.
Предварително благодаря.......
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeПет 02 Май 2008, 22:33

Laughing Laughing
Бърз съвет-ползвай стрелките Laughing Laughing Laughing
Тва беше възможно най-голямата гавра с въпрос, която съм виждала...Laughing
Начи, когато пръчката на Снейп тръгне надясно, натискаш онова малко бутонче със стрелка, която сочи наляво...като тръгне наляво, натискаш бутончето, дето ти сочи в дясно. Като тръгне надолу, натискаш малкото бутонче на клавиатурата, което сочи нагоре. А пък като тръгне нагоре...никога няма да познаеш кво тр да натиснеш Laughing
Номера е, не да натиснеш веднъж, а да помпаш копченцето, за да го задържиш в начална позиция.
....
Дано да си ме разбрала Laughing



Ъм, Кико, сори-това, което казах горе за гаргойлите не мога да го обясня по-добре-играта съм я изтрила преди месеци и не помня точно кой обект как се казваше.
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeПет 02 Май 2008, 22:50

Благодаря,Кери,задължена съм ти.щ
Алекс и аз немоГА да ти помогна
Върнете се в началото Go down
*** МИРАНДА ЖАР ***
първокурсник
първокурсник
*** МИРАНДА ЖАР ***


Male
Брой мнения : 109
Age : 114
Registration date : 01.05.2008

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeНед 04 Май 2008, 19:38

Минах напред...

Сега ето въпросите:

1. Отидох повторно в обежището на ордена, там беше и бащата на рон, и Сириус и още двама. Незнайно как минах нивото, без нищо дза разбера какво става ...Питам всъщност какво е станало...разбрах че Сириус и си мисля, че може да съм изтървал смъртта му.

2. Сега след като разпръснаха ордена, трябва да събирам наново армията. Но преди това, връщейки се от Хагрит една такава руса откачалка ме спря в един двор пред часовниковата кула. И там има едни хиксеча. Качих се на покрива, ремонтирах покрива но след това уви нищо не мога да направя. Какво трябва да направя?
Върнете се в началото Go down
Madeline Reaper
Graduated
Madeline Reaper


Female
Брой мнения : 342
Age : 36
Registration date : 15.03.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeНед 04 Май 2008, 19:55

Така...значи е минала Коледа...изгледа филмчето предполагам със съня на Хари... В щаба на Ордена нищо не се случва-не си изтървал смъртта на Сириус-тя е в края на играта.

Русата откачалка е Луна. Фред и Джордж са решили да спретнат номер на Ъмбрич...не един всъщност. След като си ремонтирал покрива се огледай-в левия край мисля че беше...има един триъгълник, който причича малко на шапка или ддз на какво-вдигни го с Wingardium Leviosa и го пусни върху хиксчето-целият двор се превръща в блато.
В двора със слидеринците има същото хиксче, но там трябва да се катериш по тръбите доста високо.
Върнете се в началото Go down
*** МИРАНДА ЖАР ***
първокурсник
първокурсник
*** МИРАНДА ЖАР ***


Male
Брой мнения : 109
Age : 114
Registration date : 01.05.2008

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeНед 04 Май 2008, 19:59

ами то има няколко хиксчета....дол на земята. Тач дето е фонтана има един гооооляяяям хикс... може би за него ми говориш.
А горе има на покрива няква кула пак с хиксче... ама не знам ко да прая...
Върнете се в началото Go down
Madeline Reaper
Graduated
Madeline Reaper


Female
Брой мнения : 342
Age : 36
Registration date : 15.03.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeНед 04 Май 2008, 20:04

Големия хикс трябва да е...за малките изобщо не се сещам, че ги е имало, тъй че нз кво да ти кажа за тях. Ае пробвай и после кажи кво е станало.
Върнете се в началото Go down
*** МИРАНДА ЖАР ***
първокурсник
първокурсник
*** МИРАНДА ЖАР ***


Male
Брой мнения : 109
Age : 114
Registration date : 01.05.2008

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeНед 04 Май 2008, 21:47

Много съм умен напрайх ги.
smiling
Малките хиксчета ти показват къде тряа да поставиш пейките и къде да удариш кулата...за да излезе уная шапка блатопревръщачката.
После се бих с едни слидеринци и пак на двора така стана, превърна се в блато.

После правих часовника, да тик-така като опашката на възбуден вълк.
След това минах тия там Пати, Мати..с уния тонколони. И в кулата отидох за едни шоколадови пакети.

Петте човека ги минах.
Ама сега в оня лист с местата където трябва да ходя е празен. И не знам къде тряа да ходя. Знаеш ли?
Върнете се в началото Go down
Madeline Reaper
Graduated
Madeline Reaper


Female
Брой мнения : 342
Age : 36
Registration date : 15.03.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeНед 04 Май 2008, 22:06

Ем пробвай при Снейп за втория урок по Оклумантика Wink
Върнете се в началото Go down
*** МИРАНДА ЖАР ***
първокурсник
първокурсник
*** МИРАНДА ЖАР ***


Male
Брой мнения : 109
Age : 114
Registration date : 01.05.2008

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeНед 04 Май 2008, 22:09

там бях... или поне така си мисля.
Попринцип ми изписва там че тряа да отида пир Снейпа.

П.С. Тъй като съм русичък, първо като видях блатата помислих, ч ще трябва да ги чистя. Както и да поправя часовника. А то така било, щото Хари прави на пук на директорката... ама сам се сетих де.
Върнете се в началото Go down
Madeline Reaper
Graduated
Madeline Reaper


Female
Брой мнения : 342
Age : 36
Registration date : 15.03.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeНед 04 Май 2008, 23:55

Мм Малфой викна ли те да ходиш при Снейп? Би трябвало да си го минал щом казваш че си бил там. Ако не помниш все пак отиди в двора дето са слидеринците и виж дали ще ти излезе cutscene.
Ако не е това...пробвай при Хагрид-там принципно има един момент в който се биеш със слидеринци.
Ще бъде от помощ ако ми кажеш все пак кое е било последното филмче, което гледа в играта.
Има го варианта и да тр да се качиш до Нужната стая-там пак имаше едно филмче.
Пфф това е че втората част на играта (образно казано-частта след Коледа) е накъсана на малки части, но ако цъкнеш на Хърмаяни или на Рон те би трябвало да ти кажат какво да правиш. Тва че не вдяваш какво ти обясняват обаче, вече е проблемче knock knock
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeПон 05 Май 2008, 10:45

При Хагрид ходих да се бия отдавна...
Нали ти казах докъде стигнах... махнак звуковите тонколони на директорката, щото така ми казаха ония двете.
Ама сега няма нищо в листа, и при Снейп ходих...и в грифиндорската кула, и в голямата зала и по стълбите ама никой не ме спря... и ся незнам...
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeПон 05 Май 2008, 22:45

Имам въпрос
Как да се кача на покрива.Само тва ми кажете плс.СЛед акто Луна ме е видяла и спряла.Последното филмче
е борбата със слидеринци след изчезването на дъмбите и ранената мангонагъл пред къщата на Хагрид.Втория урок го минах с успех.Ядосах си СНЕЙПЧО Sooo Happy Sooo Happy Sooo Happy
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeВто 06 Май 2008, 13:23

Алекс, потърси Фред и Джордж на петия етаж. Ако не е тва, ще ме накараш накрая да си инстална играта наново surrender
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeВто 06 Май 2008, 15:14

Ами пробвах, сега пак пробвах. Няма ги там. Незнайно защо само едната врата на петият етаж ми е отворена, другата не. Отворена е тази която води до часовниковата кула. Не ги слещнах по пътя си. Питах всекиго. Никой нищо не казва, само Рон нещо говори за ДА. Но на 7-мия етаж я няма вратата, може би защото е разбит клуба ли незнам вече....
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeВто 06 Май 2008, 15:41

Ах човек, инсталирах си играта...и в момента деактивирам говорителите heh Добре че си пазя save-овете от последния път... До тук ми се наложи да се катеря по кулата и да разпращам howlers или както там се наричат, да активирам едното блато и да разбъзикам часовника в кулата...като мина всичко, ще ти кажа какво съм направила и какво не си направил ти.


Ммм така...по ред на номерата:
Има три блата, които трябва да се активират-по едно във всеки двор:
Дворът до Виадукта-портативното блато се намира на върха
Дворът до Трансфигурация-портативното блато се намира на дървото-за да го активираш тр да се биеш със слидеринци-там е и Джини

След като деактивирах говорителите, повредих часовника, разпратих писма и активирах две от блатата, отидох при двора със слидеринците и активирах и последното блато. Веднага след това пристигна Малфой и ми каза, че Снейп ме вика. Отидох на последния урок по оклумантика при него и веднага след това в Marauders map ми се появиха близнаците.

От това следва, че не си направил едно или повече от горните неща.
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeВто 06 Май 2008, 17:55

Третото блато не съм го отприщил... ама ти не ми каза, че има такова, както и в играта никой не ми каза.
След това уроците минаха успешно.
Умбридж я фанаха някви кентаври...
ходих и в министреството.
Дъмбълдор се би с Волдемор.
Позволих на Волдемор да ми проникне в съзнанието и да види единият ми спомен, от чисто любопитство де...
и сега съм при Луна...
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitimeВто 06 Май 2008, 17:58

Ами ти си я минал играта общо взето. Сега остава само да намериш изгубените вещи на Луна...и евентуално, ако си голям ентусиаст, да чукнеш 100те процента.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Harry Potter And The Order Of The Phoenix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter And The Order Of The Phoenix   Harry Potter And The Order Of The Phoenix Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Harry Potter And The Order Of The Phoenix
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Посрещане :: Свободно време :: Игри :: Игри чатче-
Идете на: