Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Майсторът на магически пръчки

Go down 
+12
vikos
*`bLoOd DiAmOnD`*
Sun
stefity1
Tristan
Нимфадора Тонкс
Rock Baby
KIKO
fire_master
Karmen
Admin
Дийна Джоунс
16 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Дийна Джоунс
първокурсник
първокурсник
Дийна Джоунс


Female
Брой мнения : 46
Age : 31
Дом : Венъмхолд
Сума в Гринготс : 219[социално слаба (: ]
Registration date : 21.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeСъб 23 Фев 2008, 18:51

1.Ще се опитам да се освободя от клоните,като внимавам да не падна. ще се опитам да извадя пръчката си.Ще извикам 4Акцио” и метлата ми ще дойде при мен.
2. Голямо и космато...Мечка?Ми ще се матипортирам на друго място (:
3.Ще вцепеня вълка.Ще насоча пръчката си към приятеля ми и щи кажа:Унгардиум левиоса.После ще направя същото и със сърната.Вълка ще го оставя долу!
4.Ще се справя сама.Срещу мечката ще използвам Инкарцерус
5.Даже и да се опита да ми помогне,ще му кажа да си ходи!Не искам бедното животно да се нарани!Ще използвам магията „Инкита Инфламаре”,като се надявам да помогне
6.Бих му повярвала и бих тръгнала натам където сочи
7.Според мен ще иска да ме изяде! Ще избягам...

Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeСъб 23 Фев 2008, 19:59

Оливандър изслуша момичето и без да се замисли й подаде първата пръчка, която му попадна. Тя го изгледа странно. Мислеше си че поне ще погледне пръчката. Оливандър се засмя насреща й:
-Още като те видях я приготвих. След като чух отговорите ти само се убедих, че това е идеалната пръчка за теб. Тя е 25 сантиметра, много е еластична, от палисандрово дърво с косъм от вийла в сърцевината. Заповядай.-каза той и подаде пръчката на момичето.
Върнете се в началото Go down
Дийна Джоунс
първокурсник
първокурсник
Дийна Джоунс


Female
Брой мнения : 46
Age : 31
Дом : Венъмхолд
Сума в Гринготс : 219[социално слаба (: ]
Registration date : 21.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeСъб 23 Фев 2008, 20:07

Дийна взе пръчката си,все още гледайки подозрително продавача...Плати 21лв и излезна от магазина
Върнете се в началото Go down
Karmen
първокурсник
първокурсник
Karmen


Female
Брой мнения : 16
Age : 31
Дом : Брейвхард
Сума в Гринготс : 220
Registration date : 24.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeНед 24 Фев 2008, 19:05

Мога ли да използвам собствената си пръчка, защото се предполага, че съм внучка на майстор, или да отговоря на въпросите?Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeНед 24 Фев 2008, 20:55

Можеш, но трябва да посочиш характеристиките на пръчката си, както и в кое е най-добра. Cool (в тази тема)
Върнете се в началото Go down
Karmen
първокурсник
първокурсник
Karmen


Female
Брой мнения : 16
Age : 31
Дом : Брейвхард
Сума в Гринготс : 220
Registration date : 24.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 22:02

Орех и змейска сърдечна нишка, тридесет и пет сантиметра, пластична. Най-добра в магиите за причиняване на болка(макар че Кармен рядко използва това качество на пръчката си).
Върнете се в началото Go down
fire_master
първокурсник
първокурсник
fire_master


Male
Брой мнения : 190
Age : 37
Къща : Олимпия
Дом : Клевърмайнд
Registration date : 29.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeПон 03 Мар 2008, 13:15

1. ще използвам АКЦИО за да повикам метлата си и така да сляза
2.върколак първо ще използвам ВЦЕПЕНЯВАНЕ и тогава ще се магипортирам
3.използвам АРЕСТО МОМЕНТУН да замразя вълка и после използвам УНГАРДИУМ ЛЕВИОЗА да изкарам приятеля си и сърната
4.като ме виждат се разбягват обръщам се и виждам мечката да се приближава насочвам жезъла си и използвам "агуаменти " да я прогоня
5.ще го оставя на мира и ще използвам Петрификус Тоталус и ще избягам
6. ще му се доверя понеже е огнен елементал ще се спогодим и ще го попитам как мога да се измъкна от гората и да стигна до училището с еното си крило ми показва посоката преди да тръгна му благодаря за помоща
7.зависи от вида на дракона ако е Жълт или небесен ще ги пололя за помощ ако ли не избягам защото са много неразбрани
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeПон 03 Мар 2008, 17:18

Оливандър се засмя на отговорите на момчето. Отиде отзад в склада и се загуби за известно време.
Момчето затрака с пръсти по масата нетърпеливо. Ненадейно нещо го удари по главата и с тихо туп се приземи на бюрото.
Беше някаква малка кутийка.
Оливандър се върна навъсен, но се усмихна когато забеляза кутийката:
-Къде ли не я търсих!-засмя се той.-Това е идеалната за теб пръчка.-17 сантиметрова, неогъваема, направена от явор и с перо от феникс. Най-добра е за дуели. Ползвай я добре.
Момчето взе пръчката от бюрото:
-И не забравяй да я държиш в широки джобове!-добави Оливандър.-Ако я огънеш твърде силно може да се счупи.-предупреди той.
Върнете се в началото Go down
fire_master
първокурсник
първокурсник
fire_master


Male
Брой мнения : 190
Age : 37
Къща : Олимпия
Дом : Клевърмайнд
Registration date : 29.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeВто 04 Мар 2008, 10:03

Нико се усмихна
-Мерси за съвета и благодаря много-каза Нико и излезе
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeПет 07 Мар 2008, 19:24

1.Летите на метлата си в хубав слънчев ден в околностите на академията. Решавате да опитате силите си и ускорявате неимоверно. Забелязвате зад себе си орел, решил да поиграе на гоненица с вас. Забързвате още. Орелът ви настига, вие се стремите да ускорите още. Птицата прави красив лупинг във въздуха, сякаш се забавлява искрено от нещо. Няблюдавате с учудване, когато изведнъж...се блъскате във високо дърво. Не сте забелязали кога сте стигнали до гората. Оплетен сте в клоните, на около 50м над земята, а метлата ви е няколко метра над вас. Как ще слезете? Ще направя от мантията си парашут, тъй като не мога да правя магии още.

2.Вървите по тъмна уличка в късните часове. Само пълната луна осветява пътя ви и то толкова бледо, че виждате едва две стъпки пред себе си. Изведнъж чувате тежки стъпки зад себе си. От мрака изниква нещо огромно и доста космато. Надава вой. Обръщате се. Какво е съществото и какво ще направите за да избегнете близка среща с него? сигурно ще е някоя госпожа с хормонални проблеми,или е някое силно окосмено чудовище,въркулак,мечка,кинк-конг.

Тъй като не зная още магии бих ускубил един негов косъм, и докато реве от болката аз ще избягам..ще мина под краката му, а ако е много голям ще се навра в козината му...едва ли би предпочел да изеде себе си...

3.Вие и ваш приятел се разхождате в гората. Както си вървите и наблюдавате птиците, катериците и върховете на дърветата, изведнъж спътникът ви изчезва. Обръщате се и виждате, че е паднал в дълбока яма. Много е стръмно и няма как да се покатери. Докато се паникьосвате, забелязвате, че не е сам в ямата. Освен него вътре има една сърна и един вълк. Тъй като сърната е все още непокътната, си правите заключение, че са паднали съвсем скоро. Каква е следващата ви стъпка?

Ще се опитам да спаса първо приятеля си, а после и вълка...за да го опитомя.р

4.Отново се разхождате в гората, този път сам. Както си вървите, на пътя изскача мечка, която препречва пътя ви. Хуквате да бягате. Стигате една полянка и виждате танцуващи самодиви.
а) Помагат ли ви те с мечката или се справяте сам? Опишете как
Напротив, трябва да се справям и с мечката,и със самодивите. Хващам едната самодива за кръста и я мятам в остата на мечката. Самодивата ослепява мечката, и аз съм жив, както и другите разярени самодиви.


Вече избавени от свирепата мечка, продължавате напред. Сърцето ви тъкмо е уталожило своя ритъм, когато се натъквате на глутница вълци. Отново хуквате да бягате в обратната посока. Пътя ви в един момент е пресечен от река и с учудване забелязвате еднорога, който пие от нея.
б) Той ще ви помогне ли да избягате от вълците, или пък вие сам ще намерите начин? Опишете как
Вълците не са лоши създание,просто започвам да говоря на вълчески,за да спася еднорога.
Измъквате се, но установявате, че от толкова бягане сте изгубили пътя. Лутате се и стигате до мрачна пътека, до която не достига светлина. Изморен и ужасен, вече почти отчаян, виждате в далечината огнена птица. Това е феникс и той се снижава. Каца близо до вас и ви прави приятелски знак с едно крило. Явно иска да ви помогне.
в) Ще му се доверите ли или ще продължите сам? Опишете какво се случва
Ще се договоря с него, ще сключим някаква сделка,примерно да му ускубя перата и после да му ги върна,да му открадан нещо и после да му го върна. Но ще се възползвам от него. И когато ми свърши работата, няма да му върна нищичко.
По един или друг начин стигате до светла полянка. Тръгвате по пътя и вече виждате мечтания изход от странната гора. Затичвате се натам, когато чувате страховит звук отгоре. Това е замахът на крилете на огромен дракон. Той каца пред вас.
г) Какви са намеренията на дракона? Мечтаната закуска ли сте или може би иска да ви предупреди за нещо? Добри ли са намеренията му или напротив? Моля опишете накратко.
Драконът е златен, и гладен. Допадаме си, и започвам да му се подигравам, но същевременно му правя и храна...горска. Накрая си обменяме визитните картички и ставаме приятели.
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeПет 07 Мар 2008, 19:43

Оливандър се вгледа в отговорите на момчето. Имаше няколко пръчки, които можеха да му свършат работа.
Накрая разбра какво да направи. Отиде до склада и се върна с няколко кутийки. Разположи ги пред момчето и каза:
-Изборът е твой. Има три пръчки, които могат да бъдат идеални за теб за в бъдеще. В зависимост от пътя, по който решиш да тръгнеш.-измрънка той.


  • Пръчка №1-40 сантиметра, пластична, махагонова, със сърцеструна от дракон-добра е за измислянето на нови и силни магии, както и за по-лесното научаване на магии
  • Пръчка №2-35 сантиметра, извита, абаносова, със сърцеструна от дракон-добра е за черни магии
  • Пръчка №3-25 сантиметра, гъвкава, дъбова, със сърцеструна от дракон-добра за дуели.
-Е, коя избираш?-попита Оливандър и се усмихна на момчето.
Върнете се в началото Go down
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeПет 07 Мар 2008, 19:45

Избирам номер едно, размерът е от значение....
Благодаря за помащта г-н Оливандър...
Довиждане и до скоро.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeСъб 08 Мар 2008, 13:41

1.Ще се опитам да се измъкна от клоните и постепенно с маймунски номера ще се добера до метлата си и ще полетя отново...Ако не мога да се измъкна от клоните ще викам за помощ докато някой не дойде.

2.Каквото и да е няма да е умно защото не е човек ще му отвлека вниманието като му подхвърлям камъчета и ще избягам...Или ако не стане нищо ще пищя силно докато някой не дойде и ми помогне.

3.Ще се опитам да отвлека вниманието на вълка за да
измъкна приятеля си...

4.
а) Ще се справя сама ще тикачм колкото мога, но ако вече няма измъкване ще помоля самодвите за помощ.

б) Ще прецапам през реката, но ако е много дълбока ще се обърна към еднорога за помощ.

в) Ще му се доверя защото феникса е много умна птица.

г) Мисля че ще поиска да ме изяде но аз ще го измамя и ще избягам.
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeСъб 08 Мар 2008, 15:18

Оливандър прочете отговорите на момичето и въздъхна тежко. Застина на място-така не му се искаше да докосва тази пръчка...Последният път когато...
Но дори мислите на майстора бяха прекъснати от фойерверки в задната стая. Той направи една измъчена физиономия. Пръчката вече беше усетила присъствието на новата си господарка.
И тя долетя...Вярно, събори всичко по пътя си, но долетя и кацна пред Хейли. Щом момичето я взе в ръце, пръчката се успокои.
Оливандър огледа щетите. Късаше му се сърцето при вида на изпопадалите на земята хиляди кутийки, които трябваше да пренарежда...отново.
-Това е идеалната за теб пръчка.-събра сили да каже той.-22 сантиметра, дъбова, много гъвкава, с перо от феникс. Идеална за пакости, номера и измами. Из..използвай я добре...-с притеснение завърши той.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeСъб 08 Мар 2008, 17:25

- Благодаря за указанията господин Оливандър.21 лв. нали?...Да, да един момент само...Ето заповядайте.Приятен ден!
Хейли със светкавична бързина напусна магазина, като затръшна вратата без да иска.А Оливандър поклати глава и отчаяно погледна купчината кутии, който трябваше да подреди...
Върнете се в началото Go down
Rock Baby
първокурсник
първокурсник
Rock Baby


Female
Брой мнения : 262
Age : 29
Къща : Домът Траканд
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 2 939 лв.
Registration date : 21.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeПет 21 Мар 2008, 20:38

1.Ще използвам Акцио за да си взема метлата и ще си излетя

2.Върколак. Правя магия и го тяловкочанясвам. След това се омитам бързо-бързо от тъмната уличка


3.Слизам долу при приятеля си, сърната и вълка, пък после ще му мислим

4.Те се плашат при вида на мечката и се разбягват. Самодивите са крехки същества. Налага се да се справя сама. Правя същото, което направих и с върколака.

Когато забелязвам еднорога, забавям крачка, за да не го уплаша - толкова е красив! Бавно се приближавам, той ми се доверява. Яхвам го и той ме отвежда доста далеч от глудницата вълци.

Ще се доверя на феникса. Извежда ме до светлата полянка до края на гората.

Опитвам се да определя дали е приятелски настроен. Оказва се, че е и че може да говори. Предупреждава ме за опасностите, които вече съм преживяла. Аз му обяснявам и се усмихвам. След това излизам най-сетне от гората и се прибирам
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagic.bestofforum.net/index.htm
Нимфадора Тонкс
първокурсник
първокурсник



Female
Брой мнения : 18
Age : 29
Registration date : 05.04.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeСъб 05 Апр 2008, 17:06

1.Ще се опитам да извадя пръчката си и ще извикам АКЦИО и ще си взема метлата.
2.Ще използвам вцепеняване и ще избягам.
3.Ще насоча пръчката си към приятеля ми и щи кажа:Унгардиум левиоса.После ще направя същото и със сърната.
4.Помагат като задържат мечката,докато се отдалеча.
Помага като застава пред тях и ги вцепенява.
Доверявам се.Той литва аз го последвам и той ме отвежда до позанта местност.
Драконът се опитва да ме догони и изяде,но аз се магипортирам и успявам да избягам.
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeСъб 05 Апр 2008, 17:29

Оливандър погледна двете момичета. Едно по едно. На Емили веднага подаде кутийка:
-Заповядай. Според отговорите ти, тази би трябвало да е най-подходящата
за теб пръчка. Тя е 17 сантиметра, еластична, направена е от
палисандрово дърво, със сърцевина-косъм от еднорог. Изключително добра
е за експериментална магия, тъй че с нея всяка твоя идея ще се
осъществи.

Оливандър се обърна и към второто момиче:
-За теб най-подходяща е тази пръчка.-каза той и й подаде малко по-дълга
кутия.-30 сантиметра и половина, изключително пластична, направена от
ясен, с косъм от еднорог. Тази пръчка е перфектна за трансфигурация. С
нея с лекота ще можеш да превръщаш който и да е предмет в животно и
обратното. Ще можеш също тъй лесно да правиш предмети невидими, както и
да изпълняваш всички останали заклинания свързани с трансформации. Но
бъди предпазлива. Такава сила изисква отговорност.-предупреди той с
блага усмивка.
Върнете се в началото Go down
Нимфадора Тонкс
първокурсник
първокурсник



Female
Брой мнения : 18
Age : 29
Registration date : 05.04.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeСъб 05 Апр 2008, 18:28

Нимфадора се отплати-21 лв. на майстора благодари и излезе.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeСъб 05 Апр 2008, 19:41

Джен и СИдни влязоха в магазина.Винаги ходеха заедно.Поздравиха продавача,а той даде на Сидни едни въпроси.Ето ги и отговорите й.
1.Ще се освободя без магия,просто с борене и впоследствие ще взема и метлаат си.После ще слезна от дървото и ще се върна в Академията.
2.Сигурно е вълк.Ще използвам препречваща магия и после ще се скрия зад някоя къща.
3.Ще искарам приятеля си с Уигандиум Левиоза.После също със сърната.А вълкът ще го осатвя,защото ианче ще убие сърната.А пък аз няма да го позволя.
4.а)Разбира се,че ще ми помогнат.Показвам им ,че ме следва мечка и тея я умайват с песните си.Аз се възползвам и изчезвам.
б)Ще повикам еднорога,той ще ме преведе на другия бряГ.Сбогом на вълците.
в)Ще му се доверя,защото обичам фениксите.
г)Намеренията на дракоан са добри,разбирам го от погледа му.Той ме яхва и ме отвежда в Академията.
Това бяха последните думи на по-малкаат сестра.Тя се обърна към Джен,която и намигна само.
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeСъб 05 Апр 2008, 21:20

Оливандър дори не се замисли:
-Това е перфектната пръчка за теб.-каза той, изваждайки една от пръчките от най-горния рафт.-21 см, неогъваема, от габрово дърво, с перо от феникс. Идеална е за всичко, сворзано с билкологията. Грижи се за нея. Не я огъвай и я пази. Чуплива е, а е много ценна.-смигна майсторът на момичето.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeПон 07 Апр 2008, 21:51

Сид пое пръчката си,погледна сестра си и след броени минути напсунаха магазина
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeВто 08 Апр 2008, 18:10

1. Ще извадя магическата си пръчка и ще призова метлата си . После с помощта й ще сляза на земята .

2.Веднага ще го зашеметя и ще го разгледам отблизо . Ако е опасно , бързо ще си тръгна .

3. Ще помогна на приятеля ми да излезе и ще извадя с магия животните .

4.
а) Успявам да се справя с мечката сама

б) Еднорогът ще ми покаже скрит път в гората , но ще отклоня и аз вниманието на вълците

в) Ще му се доверя

г) Смятам , че драконът ще ми каже нещо .
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeВто 08 Апр 2008, 18:23

Оливандър първоначално извади една кутийка и тръгна да я подава на момичето. Когато я погледна в очите обаче, той мигновено разбра, че трябва да преоцени теста:
-Извинете.-каза вежливо Оливандър.-Малко объркване...
Майсторът разлистваше списъка си с пръчки припряно, докато най-сетне не попадна на точната:
-Ахаа!-извика той и забоде показалец на един ред от листа.
Изтича в склада, питайки се с интерес колко ли лошо впечатление е оставил у момичето. След минута се върна с дълга кутия, сложи я на тезгяха и с въздишка каза:
-Това е пръчката за теб. Тя е 34 сантиметра, много еластична, джелова, с косъм от вийла за сърцевина. Върши идеална работа за защитни заклинания и е перфектна за предмета ЗСЧИ.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeВто 08 Апр 2008, 18:30

- Уау - Клодия се огледа в ръката си .Изведнъж усети някаква вихрушка в себе си и в пръчката , сякаш се плетеше някаква яка верига , която никой не би могъл да разруши .
- Хубава е - накрая рече тя и излезе .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Майсторът на магически пръчки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив-
Идете на: