Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Идея

Go down 
+4
Tristan
HP_BIG_FENKA
Shaiya
Admin
8 posters
АвторСъобщение
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Идея Empty
ПисанеЗаглавие: Идея   Идея Icon_minitimeСря 09 Юли 2008, 21:15

Хрумна ми, покрай завършването на годината, че би било хубаво да си структурираме историята дотук. Започнах го това нещо още преди месец, но в процеса на работа установих, че няма да е толкова лесно, особено след като хронологическите връзки са много объркани. Единствено притежателите на героите биха могли да си изградят пълните истории акуратно. В тази връзка имам две питанки:
1. Харесва ли ви идеята и смятате ли, че бихте могли да резюмирате случилото се с героите ви до този момент?
2. И има ли ентусиасти, които биха могли да помогнат за историята на вече неактивните герои, ако евентуално точка 1 бъде одобрена.

В случай, че получа 5-6 "да"-та историите ще се направят и ще бъдат сложени в раздела История на училището smile
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Идея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея   Идея Icon_minitimeСря 09 Юли 2008, 21:33

В този раздел искам да има едно друго нещо, което обсъждахме, но още не съм разбрала дали си навита...Колкото до героите, твоите са едни от най-обърканите, искам да те видя как ще си ги резюмираш...Laughing

Аз съм съгласна, стига да ми дадете малко време, защото довършвам няколко щриха. Тъй като предполагам, че времето ще го получа...Съгласна съм и да помагам с историята на неактивните (абсолютно изключвам Каролина Бърг, зная, че по принцип не би ми влязло в задълженията, но все пак да си кажа...в светлината на някои неотдавнашни спорове, Рози, изобщо не искам да се оправям с Кери, тя е по-объркана и от мен...) Cool Cool Wink
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Идея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея   Идея Icon_minitimeЧет 10 Юли 2008, 15:43

Едното "друго" не знам дали ме разбра правилно, ама го бях започнала и преди да си споменеш идеята. Само че трябва време. Или ме изчакай да направя пълните биографии, или помагай в тях, та да се стигне до въпросното. Нали се сещаш, че няма как да стане история без предварителна хрон подредба или поне някаква представа за личностите pardon
Каролина си е моя-и да я искаше, нямаше да ти я дам Self Esteem
И си права-времето ще го получиш. За никъде не бързам, спец аз, с биосите за първата година-цяло лято има за тая цел.
А колкото до обърканите герои...пфф моите ти изглеждат отстрани объркани-съвсем нормално. Има го момента обаче, в който аз съм имала някаква мисъл в главата докато съм писала, та сигурно знам какво е ставало. От друга страна, останалите герои от моя гледна точка, са сложни, тъй като не съм следяла всички рп-та. Тъкмо това е и причината да не мога сама да се оправя с историите на останалите, което пък беше поводът да отворя тази темичка heh (колко мразя да се обяснявам)
Върнете се в началото Go down
HP_BIG_FENKA
Talanted wizard
Talanted wizard
HP_BIG_FENKA


Female
Брой мнения : 652
Age : 31
Къща : малка и симпатична,близо до гората
Дом : Клевърмайнд
Сума в Гринготс : 1500.50
Registration date : 10.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Елф

Идея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея   Идея Icon_minitimeЧет 10 Юли 2008, 20:24

Идейката много ми харесва.Ще имаш и моята автобиография.Ако се нуждаеш от помощ(както май вече спомена по-горе) бих помогнала с няколко неактивни героя.Rolling EyesБез значение кои.Само дате предупредя,че едва ли ще ги дам по-рано от края на следващата седмица,но май това не е чак толкова от значение.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:d563b8ef
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Идея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея   Идея Icon_minitimeЧет 10 Юли 2008, 21:12

А не-това от никакво значение не е. Нали казах-лятото е наше smile То и аз самата, покрай наближаващия изпит, мога само да си флуудя и да пиша безсмислици.
Върнете се в началото Go down
Tristan
първокурсник
първокурсник
Tristan


Male
Брой мнения : 190
Age : 31
Registration date : 09.04.2008

Описание
Герой:
Особености:

Идея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея   Идея Icon_minitimeПет 11 Юли 2008, 12:08

Е сега.Нали е ЛЯТОSooo HappyХайде и аз ще дам своята биографийка WinkС моя глас ако не се лъжа ставаме трима,нали?Остават ни още седем човека.Айде бе хора Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
*** МИРАНДА ЖАР ***
първокурсник
първокурсник
*** МИРАНДА ЖАР ***


Male
Брой мнения : 109
Age : 114
Registration date : 01.05.2008

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Идея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея   Идея Icon_minitimeПон 28 Юли 2008, 08:33

Александър Де Муун иска да има биография, не автобиография... Как така ще седне той да си пише историята на живота си... Апък аз не мога да пиша. Нямам нищо против, но не мога да разбера от какъв зор биографиите на учениците ще влизат в историята на училището. Дусиетата им да... ама биографиите, де да знам. Смятам, че може и по прозрачно да изглежда. Защото все пак историята е базирана на дати, имена и събития. Добер би било ако някой седне да проучи всички РП-та от създаването на форума и от откриването на първата година. За първият учебен ден, за учителите... би било интересно и ако самата история бъде подадена по по-интересен начин. Не така сухо както е започнато, ами малко по-интересно, по-забавно и по-лесносмилаемо за читателите. Самото формолиране на историята на училището може да стане като споменчета, нахвърлени бележки, подредени по хронологически път. Да бъде сформирано като дневник на някой... я ученик, я дух... Би било интересно според мен.
Върнете се в началото Go down
Kaden
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Kaden


Female
Брой мнения : 251
Age : 36
Registration date : 10.06.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Идея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея   Идея Icon_minitimeПон 28 Юли 2008, 14:35

Ами основната идея е да се знае какво е станало през първата учебна година. Сега...аз както писах и по-горе стоях стоях и четох...и много четох, но малко разбрах. Не всички рп-та съответстват по дати. Някой са почнати един ден, а са завършени след седмица например. Други се развиват успоредно с едни и същи играчи, а става дума за истории, които се случват една след друга. Хронологията е ужасно объркана и много трудно може да се проследи от един човек за всички герои. Затова смятам, че за всеки ще е най-лесно да си изпише какво се е случило с героя му било то и накратко. В последствие, в зависимост от получения материал, ще решим дали ще ги пускаме поотделно за всеки герой или ще ги съчетаем в една обща история за учебната година (което трудно ще се получи, но изобщо не е невъзможно). Това за сухото/интересното общо взето зависи от вас и това как ще представите историите на героите си. Това за нахвърлянето на споменчета може да се получи в краен вариант, но ако всички са съгласни да го направят така. В случая с "изгубените" герои обаче, няма как да стане
Върнете се в началото Go down
Джесика Фейн
първокурсник
първокурсник
Джесика Фейн


Female
Брой мнения : 113
Age : 33
Registration date : 21.05.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Идея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея   Идея Icon_minitimeЧет 14 Авг 2008, 14:34

Значи с Джесика и Емили ще се постарая да напиша биографии, обаче нямам време да помогна за другите, наистина съжалявам. Поне за сега имам твърде много планове, които ще ми попречат. Имам обаче питанка, а именно - значи трябва да подредим РП-тата хронологично и да разкажем горе-долу за какво е ставало въпрос в тях, нали? Тъй като не разбрах дали просто трябва да опишем какво се е случило на героя, или да преразказваме РПта.
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Идея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея   Идея Icon_minitimeЧет 14 Авг 2008, 19:25

Можеш да го направиш и по двата начина (и подробно, и в резюме). Въпрос на избор и свободно време. Ще гледам по-скоро да пусна моите, за да има пример някакъв поне.
Върнете се в началото Go down
fire_master
първокурсник
първокурсник
fire_master


Male
Брой мнения : 190
Age : 37
Къща : Олимпия
Дом : Клевърмайнд
Registration date : 29.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Идея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея   Идея Icon_minitimeПет 15 Авг 2008, 10:37

Аз също съм съгласен но вторият ми герой въобще не бе активен поради работа та ми .Само кажете какво и как и се опитам да го направя ако не с двата ми героя то поне с Нико
Върнете се в началото Go down
Kaden
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Kaden


Female
Брой мнения : 251
Age : 36
Registration date : 10.06.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Идея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея   Идея Icon_minitimeНед 17 Авг 2008, 10:13

Хайде една примерна биографийка от мен. Естествено това е биоса на директорката, около която се случиха толкова неща, че половината не ги и помня. В тази връзка са отбелязани само главните щрихи и най-вече тези, които останаха в сянка в историите. За насока, мисля че стига:
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Идея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея   Идея Icon_minitimeПон 18 Авг 2008, 13:15

Моите и двете са готови и изпратени...като очевидно имат нужда от две-три минимални подобрения...чакам мнение от милия директор (-ка, -че?), защото го (я) няма в скайпа...
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Kaden
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Kaden


Female
Брой мнения : 251
Age : 36
Registration date : 10.06.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Идея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея   Идея Icon_minitimeПон 18 Авг 2008, 15:05

че те са ти одобрени и предните...пак се престараваш blink-blink
Те така или иначе ще имат нужда от река редакция всичките колкото да се напасне информацията. Не всички си мислят че е станало това, което реално е станало. Ще бъде интересно smile
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Идея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея   Идея Icon_minitimeПон 18 Авг 2008, 16:48

Да...yipeee...So Important

Иначе с биото на Каръл и евентуално с две-три (пет-шест, абе в зависимост от степента на неврозата) ще се занимая...след месец някъде, ако още не са готови тогава. Едва ли ще мога преди това...
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Sponsored content





Идея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея   Идея Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Идея
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Основи :: Правила :: Съобщения-
Идете на: