Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Замъкът "Черната роза"

Go down 
АвторСъобщение
hermoine
първокурсник
първокурсник



Female
Брой мнения : 15
Age : 30
Registration date : 03.08.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Замъкът "Черната роза" Empty
ПисанеЗаглавие: Замъкът "Черната роза"   Замъкът "Черната роза" Icon_minitimeНед 03 Авг 2008, 19:39

Замъкът на семейство Пийвс е доста мрачен отвън.Обгражда го ограда,която не позволява на никого да види какво става вътре.Има огромна месин гора порта,която се отваря с парола.Градината е огромна.Навсякъде има черни рози.Еладор-Габриел много ги обича.Има п един храст рови,червени и бели рози.Жълтите ги мрази.Стаите са уютни.Имат огромни легла със завеси.Еладор и брат й Роуин спят в западното крило.По принцип това е крилото на Еладор,но те не искат да се разделят дори за вечерта.Всичките приятели на Еладор са добре дошли винаги,но първо трябва да й съобщят защото не знаят паролата,която се сменя всеки ден Wink
Върнете се в началото Go down
hermoine
първокурсник
първокурсник



Female
Брой мнения : 15
Age : 30
Registration date : 03.08.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Замъкът "Черната роза" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът "Черната роза"   Замъкът "Черната роза" Icon_minitimeНед 17 Авг 2008, 03:31

Еладор се разхождаше из замъка с брат си.Двамата си говориха и се смееха на глупостите които ръсеха.Те влязоха в някаква стая,която виждаха за пръв път.Тя беше голяма.Имаше удобни кресла и голяма камина в която нямаше огън,защото бе лято.Двамата се настаниха,но Ели видя лавица с книги и отиде да види какви са те.Не й допаднаха и се върна при брат си.
-Хайде да играем на магьоснически шах.-предложи момчето
-О,не,Роу.-изпъшка момичето-Днес вече играхме цели три пъти.Искаш ли да отием до кухнята?
-Не съм гладен-отговори Роуин
-Хм...хайде тогава малко да полетим!
-Уфф,стига с този куидич-одряза сестра си
-Е,добре,тогава какво ще правим?!-ядоса се малко момичето.
-Хайде да отидем из мъгълските улици-с оживен тон предложи братът
-А,не!Пак ще ми свирят и няма да се стърпя да не направя някоя магия-отклони предложението Еладор
-Хм...хайде да се бием-намигна Роуин
-Хах...после пак да ни викат че сме изпочупили вещите...
-Ами...хайде да отидем някъде на почивка
-Сега ли-попита озадачено Ели
-Защо не?!
-Ами...добре.Хайде да отидем да си стегнем багажа и ще обсъдим къде да отидем
-Добре.
Двете деца се зашътиха към стаите си.Момичето влезе в нейната,а момчето в неговата.Еладор викна
-След половин час в антрето!
-Добре-чу се отговпра и вратите се затвориха.
Върнете се в началото Go down
hermoine
първокурсник
първокурсник



Female
Брой мнения : 15
Age : 30
Registration date : 03.08.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Замъкът "Черната роза" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът "Черната роза"   Замъкът "Черната роза" Icon_minitimeНед 17 Авг 2008, 04:28

Еладор почука на вратата на брат си.Той й отвори и тя бахълта.Настани се на удобното му легло
-Готова ли си?!-учуди се момчето,което бе точно до никъде
-Не ми се ходи-последва отговора на момичето
-Но защо?!-с невярващ тон запита брата
-Не знам.Дай да правим нещо друго.Не ми харесва да стоим напразно
Роуин се тръшна на леглото до сестра си
-Мразя те-промълви той-Мразя когато правиш така.Просто сякаш искаш да ме нервиш!-ядосана каза той като я погледна в студените й очи
-Съжалявам.Твой проблем е омразата-не мой.Знаеш че не можем един без друг дори да се мразим
-Така е!И това мразя
-Ели го удари с възглавницата
-Но защо бе това-и той я удари.Така се почна боя с възглавници.Децата счупиха една ваза,часовника и събориха куп предмети.След 20 минутна борба те спряха задъхани и почнаха да оправят стаята.
-Репаро-се чуваше от време на време.След 10 минути подреждане те се спогледаха и се усмихнаха един на друг.След легнаха на леглото на Роуин изморени.Не си продумаха,но имаше примирие.После се прегърнаха и заспаха.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Замъкът "Черната роза" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът "Черната роза"   Замъкът "Черната роза" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Замъкът "Черната роза"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Други :: Домове-
Идете на: