Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Каролина (Рози)

Go down 
+11
Madeline Reaper
Aurora
Lady Cool
Everall
Shaiya
kathy
cleopatra
Виктория Блек
LaDy`Of`The`PuPpEts
Болен мозък
Admin
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Kaden
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Kaden


Female
Брой мнения : 251
Age : 36
Registration date : 10.06.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Каролина (Рози) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каролина (Рози)   Каролина (Рози) - Page 4 Icon_minitimeСря 16 Юли 2008, 13:03

Мило другарче, L умря защото таргет аудиторията, както се изразяват на едни хубави места, бяха младите. Самите автори казват, че ако се бяха целили в по-възрастни, историята щеше да се развие по съвсем друг начин. Пък Каролина не е умряла-само паралела ти умря pardonА Лайт...не знам дали знаеш, ама той беше със заблуждението, че е справедлив почти до самия край. Шайчето едва ли е толкова отлепена от земята (е, то в момента май и от себе си е отлепена, ама подробности сега).
Цъкни ми в скайп-трябва да видя какво искаш, за да мога да ти помогна. Извадка avi ли си си правила...предполагам е това. Ако е, веднага ми хрумва разрешение.
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Каролина (Рози) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каролина (Рози)   Каролина (Рози) - Page 4 Icon_minitimeСря 16 Юли 2008, 13:56

Права си, Шай е залепена за земята...за нейно огромно съжаление обаче, тя изобщо няма никаква представа точно къде е залепена в момента...нищо де...ще видиш, дай ми ден-два и ще видиш за какво става въпрос...smiling
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
 
Каролина (Рози)
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Основи :: На четири очи-
Идете на: