Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Елеонор

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Елеонор Empty
ПисанеЗаглавие: Елеонор   Елеонор Icon_minitimeНед 09 Мар 2008, 19:48

В мъждивото зелено сияние на знака беше видял как Дъмбълдор се хваща с почернялата ръка за гърдите.
- Върви да събудиш Сивиръс - заръча директорът едва чуто, но ясно. - Кажи му какво е станало и го доведи. Не прави нищо друго, не разговаряй с никой друг и не махай мантията невидимка. Аз ще чакам тук.
- Ама...
- Закле се да ми се подчиняваш, Хари... Тръгвай!
Хари забърза към вратата за витата стълба, но тъкмо беше хванал желязната халка, когато чу, че някой тича от другата страна. Обърна се към Дъмбълдор, който с ръка му даде знак да се дръпне. Хари отстъпи назад и извади магическата си пръчка.
Вратата се отвори рязко, някой изхвърча от нея и изкрещя:
- Експелиармус!

Елеонор тичаше по стълбите нагоре към Астрономическата Обсерватория. Дъхът й бе пресечен от бързината, взимаше по няколко стълби наведнъж. Отчаяни мисли се въртяха из главата й. Беше видяла пристигането на Дъмбълдор и Хари, беше видяла как Дъмбълдор разваля собствената си магия. Не знаеше къде са били, но усещаше, че нещо лошо ще се случи...нещо непоносимо, ужасно...
Ръката й стисна здраво пръчката. Трябваше да го предотврати.
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
HP_BIG_FENKA
Talanted wizard
Talanted wizard
HP_BIG_FENKA


Female
Брой мнения : 652
Age : 31
Къща : малка и симпатична,близо до гората
Дом : Клевърмайнд
Сума в Гринготс : 1500.50
Registration date : 10.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Елф

Елеонор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елеонор   Елеонор Icon_minitimeНед 09 Мар 2008, 20:51

Тя се появи със сетни сили на върха на кулата,като едвам дишаше.Над нея се извесяваше черния знак,НЕГОВИЯ ЗНАК.Беше толкова близо и изглеждаше толкова огромен,все едно можеше да го докосне с ръка.Погледна надолу и бързо намери Дъмбълдор,който изглеждаше ужасно,присвит почти на две.Хари бе изчезнал."Къде може да е отишъл?"запита се тя"Не мисля,че е оставил Дъмбълдор просто така."Тя продължаваше да гледа надолу,когато изведнъж от сянката на замъка се показа висока фигура,с руса коса,носеща мантия на "Слидерин".
-Малфой.-каза тя тихо,като скръцна със зъби.-Какво прави той тук?
Малфой обезоръжи Дъмбълдор и вдигна пръчка насочена срещу него.Двамата си говореха така все едно бяха седнали на чаша чай.
-Директора се държи засега и баламосва Драко,но няма да е за дълго.Трябва да направя нещо и за бога къде се дяна Хари.-Тя се затичва надолу по стълбите,но още преди да е стигнала до вратата,от долу се разнесоха викове.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:d563b8ef
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Елеонор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елеонор   Елеонор Icon_minitimeНед 09 Мар 2008, 23:08

- Господарят заповяда да не се качваме горе! Това е задача на Малфой. Точка по въпроса.
- Но ако...
- Никакво ако. Това са директни заповеди от...ААААХ!
Елеонор не остана, за да чуе повече. Не беше и нужно. не се интересуваше защо говорещият е извикал. В края на стълбището имаше смъртожадни и, ако беше права в размишленията си, те бяха прекалено много, за да се изправя сама пред тях.
От друга страна, на самата кула имаше само едно уплашено момче...
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
HP_BIG_FENKA
Talanted wizard
Talanted wizard
HP_BIG_FENKA


Female
Брой мнения : 652
Age : 31
Къща : малка и симпатична,близо до гората
Дом : Клевърмайнд
Сума в Гринготс : 1500.50
Registration date : 10.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Елф

Елеонор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елеонор   Елеонор Icon_minitimeСъб 15 Мар 2008, 22:24

Стъпките на смъртожадните отекваха по стълбището на кулата и все повече се приближаваха.Елеонр започваше да се паникьосва."Какво да направя?"питаше се тя и набързо прехвърли хиляди вариянти на дейстие като всички ги отхвърли.Стъпките спряха пред вратата,а држката леко се разклати.Ел затай дъх.
-Сигурен ли си,че трябва да се качваме.Господаря нареди да оставим Малфой сам да се оправи със задачата.
-От кулата можем да следим какво прави и да го държим изкъсо.
-Да прав си.-съгласи се дръгия смъртожаден.
-Колопортус.-тихо извика Ел и запечата вратата.Дръжката се разклати,но вратата не се отвори.
-Странно,вратата не се отваря.
-Сигурно има някой на кулата.Дай на мен.
Ел трябваше да действа бързо,защото скоро щяха да отворят вратата и да я хванат.Тя се сети за хамелеонизиращата магия,насочи пръчката към себе си и изрече заклинанието точно навреме,защото в същия миг вратата на кулата избухна и изхвърча на няколко метра от пантите си.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:d563b8ef
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Елеонор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елеонор   Елеонор Icon_minitimeСъб 15 Мар 2008, 23:24

Ел затаи дъх и се притисна колкото можеше по-близо до стената. Пръчката й остана в готовност в случай, че смъртожадните все пак я забележеха. Но те изобщо не й обърнаха внимание, както се и очакваше...беше направила магията добре.
- Тръгвай нагоре, Йаксли. Той няма да се справи и ти го знаеш. Прекалено малък е. - изпод едната качулка се дочу дълбок мъжки глас. Другият смъртожаден (очевидно бяха двама) само кимна леко и продължи нагоре по стълбите.
Ел все още стоеше долепена до стената, когато чу отдолу нови приглушени викове. От приглушени те преминаха бързо в рязки крясъци. Членовете на Ордена на феникса, нейните приятели, бяха долу и се биеха, но очевидно числеността не беше на тяхна страна. До ушите й стигаха звуци от разбити на парчета предмети, засегнати от отклонени проклятия.
И изведнъж светът й се завъртя. Нещо дълбоко в тялото й прималя, тя падна на колене, неспособна да държи собственото си тяло изправено. Очите й се изпълниха с мрак, тя вече не различаваше стълбището. На мъждивата, но все пак достатъчна светлина на най-близкия факел Елеонор видя висока фигура, стояща точно срещу нея с насочена напред пръчка.
"Не може да бъде..."
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
HP_BIG_FENKA
Talanted wizard
Talanted wizard
HP_BIG_FENKA


Female
Брой мнения : 652
Age : 31
Къща : малка и симпатична,близо до гората
Дом : Клевърмайнд
Сума в Гринготс : 1500.50
Registration date : 10.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Елф

Елеонор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елеонор   Елеонор Icon_minitimeПет 28 Мар 2008, 16:48

Изведнъж магията се разхлаби и Ел отново можеше да вижда,въпреки че главата я болеше.Както се и очакваше отново бе станала видима.Тя се огледа наоколо и с почуда забеляза,че на върха на кулата няма никой друг освен нея и ...
-Торн-обърна се тя към момче на около 17 години,което стоеше срещу нея с вдигната напред пръчка.
-Ти...Как?-започна Ел объркана.
-Никога не си била преедпазлива Ел,сянката ти те издаде,но пък виж определено си умна.Доколкото знам Хамелеонизиращата магия не е никак лесна.Браво.-по лицето му плъзна усмивка.
-Торн,трябва да ми помогнеш....-тя спря по средата на изречението си,вдигнатата му пръчка към нея я накара да се замисли.-Какво правиш тук,Торн?Ти ме защемети,нали.
Той само стоеше пред нея и я гледаше как се изправя.Ел посегна към пръчката си,но не я намери.
-Това ли търсиш-размаха той пръчката й.
-Предупреждавам те,дай ми я или ще съжаляваш.
-Знаеш ли-заигра си той с пръчката й-Все още си красива,както преди,когато ми беше гадже,изобщо не си се променила.Самоуверена си.
Ел се зачуди какво да измисли,за да си върне пръчката и засега реши просто да му отвлече вниманието,докато в главата си премисля ситуацията.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:d563b8ef
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Елеонор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елеонор   Елеонор Icon_minitimeНед 30 Мар 2008, 21:40

Лошото беше, че главата й не раждаше никакви идеи в момента. Бе зашеметена и то най-вече от факта, че точно Торн ще е на страната на смъртожадните.
За неин късмет не й се наложи изобщо да измисля диверсия. Някъде долу, сравнително близо до тях, нещо изтрака леко, след което изведнъж стените се разтрепераха от невероятна експлозия. Няколко пукнатини по подя оповестиха нов удар на Ордена на феникса срещу смъртожадните. Членовете на Ордена още не бяха разбрали как да минат през бариерата с Черния знак.
Разтърсването на пода накара Торн изведнъж да загуби равновесие и, мъчейки се да се запази изправен, той се разсея и пръчката му се отклони. Вече сочеше на около половин метър от нея. Това бе нейният шанс...
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
HP_BIG_FENKA
Talanted wizard
Talanted wizard
HP_BIG_FENKA


Female
Брой мнения : 652
Age : 31
Къща : малка и симпатична,близо до гората
Дом : Клевърмайнд
Сума в Гринготс : 1500.50
Registration date : 10.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Елф

Елеонор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елеонор   Елеонор Icon_minitimeВто 01 Апр 2008, 16:13

Наистина това бе една удобна възможност за Ел.След взрива и разконцентрирането на Торн,тя с всичката си възможна бързина се опита да изтръгне пръчката си от ръката му,но той реагира бързо и Елеонор се блъсна в него.
-Искаш времето да се върне назад ли?-усмихна се той,гледайки я в лицето,защото тя си извъртя очитв в друга посока.Ел беше попаднала в здравата му прегръдка и Торн не я пускаше,въпреки че тя се опита да се отскубне,като постоянно се въртеше и дори се пробва да се изниже под ръцете му,но един силен захват я поукроти.
-Хайде сега Ел,успокой се.Ако исках да те нараня вече щях да съм го сторил.-гласът му изведнъж стана мек и грижовен,захватът му се поразхлаби и Елеонор реши пак да се пробва да избяга,но преди да направи каквото и да е...-Ел моля те да ме погледнеш в очите.Преди много ги харесваше,знам и че все още е така и че
все още таиш чувства кум мен.
Елеонор се стъписа."Дали...не,не е възможно...аз..."-тя не издържа и погледна нагоре,за да се убеди сама,че той лъже.Дали от нежната му прегръдка или от глсът му,но Ел си спомни миналото,колко прекрасно и далечно бе то.Погледът и най-напред попадна върху късата му кестенява косата,която тя често галеше,сега вятъра леко я разрошваше.Светлината от близкия факел падаше странно отгоре и правеше лицето му още по-красиво.Не Ел се лъжеше,но дали наистина все още го обичаше.Тя погледна право в очите му.Тези дълбоки,сини очи се впиха в Ел като удавник на сламка.Тя издърпа внимателно ръцете си,Торн не направи нищо, и ги уви нежно около вратът му,като докосна с пръсти косата му.
Прес това вереме разумът на Ел се съпротивляваше с чувствата й."Но той е смъртожаден","Не"-отвърна тя-"Той ме обича,очите му не ме лъжат."."Нападна те в гръб ако не си забравила,омагьосана си",но и този път тя го защити-"Стига,в очите му виждам страх и едновременно любов."
Торн усети как чувствата й се борят с разума и й се усмихна по онзи топъл начин,на който знаеше,че няма да устои и леко започна да се приближава до лицето й.Ел вече не се контролираше,усмивката му победи и разума заглъхна,остаха само чувствата,които бушуваха като пожар в нея.Тя също се приближи към него и го целуна възможно най-страстно и пламенно.Пожарът бошувал досега в нея избухна и между двамата се създаде силна връзка.Кръвта й кипеше,а Торн бе толкова нежен към нея,че които ги глеедаше отсрани можеше да им завиди и никой не би познал,че са врагове.Чувството на безтегловност не остана дълго.Те забравиха за всичко,което се случваше край тях.
-Прав беше.-прошепна му тя.-Аз все още те обичам!
-НЕ!!!-извика Торн и я пусна,заедно с пръчките и се хвана за главата,която го болеше ужасно-НЕ!СТИГА!ОСТАВИ МЕ...НЕ ИСКАМ...ОБИЧАМ Я!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:d563b8ef
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Елеонор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елеонор   Елеонор Icon_minitimeСря 02 Апр 2008, 08:35

Крещеше неистово, скоро крясъците вече бяха неразбираеми, но болката очевидно не беше престанала. Ел вдигна светкавично пръчката си и я насочи към него, но нищо не й дойде наум. Никога не бе била смъртожадна, нямаше представа как точно Волдемор контролира подчинените си, камо ли пък как да му се противопостави. А толкова й се искаше да спре болката му...
Изведнъж силен, почти толкова отчаян вик долетя от върха на кулата. "Хари!" - помисли си Ел, парализирана от страх. Ужасът не я напускаше, но съзнанието й успя да се вкопчи поне в онова, което трябваше да извърши, за което бе дошла.
- Съжалявам, Торн, аз... - с тези думи тя отново насочи пръчката си към него и прошепна: - Зашемети се!
Това бе достатъчно. Тялото на Торн изведнъж се строполи на земята в безсъзнание, но поне вече не го болеше. Ел не хранеше илюзии за това, което можеше да сполети Торн, ако се върнеше долу и ако го отведяха обратно при Волдемор. Той щеше да умре като предател. Тя не можеше да позволи това.
С едно махване на пръчката тя вдигна тялото му във въздуха и тръгна нагоре. По пътя откри един от безбройните килери за метли на училището и остави тялото на Торн вътре, както и пръчката му. След това направи на момчето същата хамелеонизираща магия, която бе използвала за себе си, излезе и заключи вратата. Миг по-късно вече се бе насочила нагоре, твърдо решена да спре и плановете на смъртожадните и, колкото и странно да звучеше това, плана на Дъмбълдор...
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
HP_BIG_FENKA
Talanted wizard
Talanted wizard
HP_BIG_FENKA


Female
Брой мнения : 652
Age : 31
Къща : малка и симпатична,близо до гората
Дом : Клевърмайнд
Сума в Гринготс : 1500.50
Registration date : 10.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Елф

Елеонор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елеонор   Елеонор Icon_minitimeПет 11 Апр 2008, 22:35

Ел тичаше по коридора със всички сили.Тя трябваше да стигне до горе и да спре това безумие,въпреки,че все още незнаеше как ще го направи.Тя така се бе засилиа.че на един завой неуспя да го вземе и се блъсна в нещо.След миг разбра и в какво.Едно момиче от "Рейвънкоу" бе паднало заедно с нея на земята.
-Аз съжалявам много...-каза Ел и започна да се извинява.
-Няма нищо вината не е твоя.Не се тревожи и аз не внимавах.-тя се усмихна.-За къде си се разбързала така.Като те гледам май си се запътила право към центъра на битката между ордена и смъртожадните.-изрече момичето.
-Ами,аз...да на там отивам.Лощо ли е,че искам да помогна?-ядоса се Ел.
-Не,никак даже,но не те съветвам да минаваш по този коридор.В него няколко човека се дуелират буквално на живот и смърт и някое заклинание може да те оцели.
-Но тогава от къде да мина,не знам друг път.Ще се наложи да рискувам по този.-Елеонор понечои да тръгне,но другото момиче я възпря и я дръпна за ръкава.
-Ти май си си изгубила акъла по някой коридор.Ела с мен щом толкова държиш да отидеш там.Ще ти покажа по-пряк път.
Двете момичета тръгнаха в някаква посока,изкачиха се няколко етажа и скоро се озоваха пред една картина,която бе скрита зад завеса.
-Енкрамаре-прошепна момичето на завесата,която се отдръпна и зад картината зейна отвор.-Хайде от тук е по-безопасно.Няма нужда да ми благодариш.По-късно ще ми вънеш услугата.Сега върви.
Ел незнаеше какво да каже,тя напълно онемя,но бързо се промуши през входа и успя да попита:
-А как се казваш?
-Елизабет Чан-чу се отговора,преди картината отново да затвори прохода и вътре стана тъмно.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:d563b8ef
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Елеонор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елеонор   Елеонор Icon_minitimeВто 22 Апр 2008, 20:28

Ебизабет Чан...интересно име. Сигурно имаше роднинска връзка с Чо Чан, в противен случай просто щеше да бъде странно.
Ел изключи момичето от мислите си и продължи напред по коридора. След няколко секунди той започна да се спуска и Ел се притесни - целта й бе най-високата кула в училището, надолу нямаше да я намери. Но все пак, осъзнавайки, че едва ли ще може да разгадае странното устройство на Хогуортс, тя продължи надолу.
След минута вече започна да се притеснява. Тунелът не се изкачваше, вместо това бе станал толкова стръмен, че трябваше да се придържа за стената, за да не се подхлъзне. Скоро вече трябваше да пази равновесие и с двете си ръце и затова прибра пръчката си в джоба. "Хайде...по-бързо...нагоре...хайде де...".
Изведнъж пред нея блесна ярка светлина, която, открояваща се от почти пълния мрак на тунела, за миг успя да я заслепи. В следващия Ел вече бе отблъсната силно към стената. Момичето позна заклинанието Експелиармус.
- Я...имаме си едно ново малко опитно зайче...сладка ученичка... - чу тя мазен глас някъде пред себе си, все още неспособна да види нищо друго освен размазани силуети.
И изведнъж прозрението я удари като тухла по главата. Орденът на Феникса! Почти никой не знаеше за съществуването на тази групировка...най-малко пък от учениците. Как би могла да знае Чан...освен ако не е била Чан...
"Браво на теб, Ел." - порица се тя сама. - "А сега?"
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
HP_BIG_FENKA
Talanted wizard
Talanted wizard
HP_BIG_FENKA


Female
Брой мнения : 652
Age : 31
Къща : малка и симпатична,близо до гората
Дом : Клевърмайнд
Сума в Гринготс : 1500.50
Registration date : 10.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Елф

Елеонор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елеонор   Елеонор Icon_minitimeСъб 31 Май 2008, 19:27

След няколко секунди зрението й се възвърна и тя добре различи двама нагьосници,които стояха и се усмихваха с злоради усмивки.Ел посегна инстинктивно към пръчката си.
-О,не.Няма да стане малка госпожичке.-Единия от тримата се приближи към нея с насочена магическа пръчка и протегната дясна ръка.Лицето му беше сплекскано,все едно го бе удари блъджър.Очите му бяха черни и тъмни като ноща,а от устата му се носесше зловоние,явно дължащо се на развалените му зъби.-Хайде подай ми я доброволно и няма да ти се случи нищо.-Той се ухили и тогава Ел се почувства отвратително,защотоп гледката неможеше да се опише с думи.
-Давай пръчката по-живо,че губя търпение-беше друг,който я изгледа със свиреп и кръвожаден поглед.Ел бързо започна да премисля ситуацията,в която бе попаднала.Опитваше се да мисли бързо какво да направи,когато вниманието й бе насочено към трети човек в стаята.Той бе овързан с въжета и явно досега е бил в безсъзнание,защото в този момент той се въртеше бясно,като се опитваше да се отскубне от здравите въжета.
-Стига си шавал,червей такъв.-втория го изрита силно.-Хъдзън накарай я да си даде проиклетата пръчка,защото ще се ядосам много.
-Няма да ми вземете пръчката по никакъв начин-Ел бе смела,но едва ли щеше да се измъкне невредима от тук.Тя бе притисната до стената,с грозника Хъдзън ,чийто дъх можеше да те убие и с още един тъпанар,който по всичко си личеше,че не обича да чака и май слаба надежда се всели в нея,защото макар и вързан,момчето на пода щеше да се бие,ако му се отдадеше шанс.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:d563b8ef
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Елеонор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елеонор   Елеонор Icon_minitimeСъб 31 Май 2008, 21:29

И въпреки това Елеонор все още стоеше, видимо скована и вледенена от уплахата, и не можеше да се реши какво да направи. Ако се опиташе да помогне на момчето, поставяше себе си и съответно и двамата (защото от двамата само тя имаше пръчка) в опасност, но пък, ако не се опиташе, сама просто нямаше да се справи и това й бе ясно. Единственото, което излизаше от всичко това, бяха малките ледени капки, които паниката караше да избият по челото й и постепенната загуба на усещане в пръстите й...
Изведнъж тя се сепна. Това...това беше единствената възможност. Възможност, за която щеше да се наложи напълно да преглътне страха си и всичко друго и да се съсредоточи. Беше способна да го направи, но дали наистина щеше да стане...Е, някога баща й казваше, че късметът е част от арсенала на воина. Дано само й бе останал поне мъничко.
- Диффиндо! - извика тя, насочвайки с последни сили пръчката си изпод нападателя към завързаното момче. Въжетата около тялото му мигом се скъсаха и разпръснаха. - И сега....Експелиармус!
Това беше...трябваше да го направи както трябва. С последните остатъци от иначе силната си воля Елеонор потисна страха си и се съсредоточи напълно върху заклинанието. Цялата енергия вътре в нея се насочи към едно единствено нещо - да насочи отхвърчалата от ръцете на нападателя й пръчка към завързания й съюзник. Само миг й трябваше, само секунда, за да разбере, че е успяла. Хъдзън я пусна и се отблъсна назад, другият смъртожаден изкрещя и падна на земята от заклинанието на момчето. Елеонор потисна набързо ликуващия си вик и се завтече да помогне на момчето. Сякаш имаше нужда. Беше...

Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Sponsored content





Елеонор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елеонор   Елеонор Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Елеонор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Допълнително :: Състезания :: HP RP fiction-
Идете на: