Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво ще направиш ако...? - архив

Go down 
+5
Rock Baby
KIKO
Madeline Reaper
Shaiya
cleopatra
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...? - архив   Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Icon_minitimeПон 23 Юни 2008, 23:45

Елементарно, драги ми Уотсън: Ще отида до наборната комисия да им обясня, че съм женско и в казарма няма да ходя още повече доброволно, а после ще отида да се почерпя за добре свършената работа с някоя паста. (друг вариант да ми се "наложи" не мисля че съществува)

Какво ще направиш ако твоя по-малка роднина (сестра братовчедка...etc) дойде при теб обляна в сълзи, защото съученик й е казал, че е "тъпа овца"?
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...? - архив   Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Icon_minitimeПон 23 Юни 2008, 23:50

Със сигурност няма да бия съученика...Не съм от този тип. Способна съм, ако е по-голяма, да измисля някоя по-солена реплика или по-гадничък номер и да науча момиченцето, но честно казано не обичам да развалям малки дечица - нека са невинни.
Просто ще поговоря с нея и ще й докажа по многобройни начини, че казаното не е вярно. Ще я лаская внимателно, за да ме разбере, но да не се възгордее...

Какво ще направиш, ако видиш някой\я, който\която по принцип не е хубав\а, но очите му \й са невероятни и ти се влюбваш в тях веднага?
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Madeline Reaper
Graduated
Madeline Reaper


Female
Брой мнения : 342
Age : 36
Registration date : 15.03.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...? - архив   Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Icon_minitimeВто 24 Юни 2008, 03:21

Айде на анимациите heh

За съжаление не се считам способна да се влюбя в хубавите очи (не че любовта те пита какво считаш де). Сигурно ще направя възможното да опозная "красивите очи" и още по-сигурно-ще се разочаровам тотално (девиз: бъди реалист-хората са идиоти). В случай, че стане някакво чудо и не се разочаровам от раз от нисък интелектуален потенциал и висш материализъм, едва ли ще обърна внимание на други физически характеристики (не е хубав...blah-blah)-не се имам за чак толкова дребнава-вероятно просто ще упорствам с надежда, че за него и мойте очи са тъй красиви или по-добре-възгледите ми (миражи колкото искаш)
...
(божее философствам във флууд...някой да ме разстреля knock knock )


Какво ще направиш ако се случи да се влюбиш в самата недостижимост-човек, от който те делят време, статус, пространство...познанство heh
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...? - архив   Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Icon_minitimeВто 24 Юни 2008, 09:06

Защо ли се сещам какво имаш впредвид....илипо-точно кого имаш впредвид...ами, преди да ти отговоря, да ти върна лекичко въпроса - а какво, ако се влюбиш в двуизмерен човек...бая ви дели! Визирам, естествено, the red-eyed little muffin, знаеш го...
Ами предполагам, че ще се опитам да го разлюбя, но не е много ясно. Зависи точно колко го харесвам наистина...ако е много, ще си държа, докато той не си дойде,откъдето е, и не ме разочарова, както мъжете имат навик да правят...

Какво ще направиш, ако любовта на живота ти не може в никакъв случай да ти отвърне?
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Madeline Reaper
Graduated
Madeline Reaper


Female
Брой мнения : 342
Age : 36
Registration date : 15.03.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...? - архив   Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Icon_minitimeВто 24 Юни 2008, 09:57

шах с пешката-един порядъчен злодей в цялата тая картинка и ти кифличка ще намериш да го наречеш...еех

На въпроса-ми просто ще се сетя, че ако беше любовта на живота ми, нямаше как да не ми отговори, щото аз както си ги изчислявам нещата, това чудо, любов на живота, ще да е споделено едно такова, с елементи на щастлива развръзка, пеперуди в стомаха и разни други очаквани и неочаквани гадости Rolling Eyes до степен "губя си идентичността заради някакъв мухльо, обаче за това ще се сетя, ако имам някакъв акъл в главата, след дъ-ълги пропилени годинки". Та да-тоя същият образ неотвръщащият, бива подминат в търсене на някоя по-рационалничка алтернатива (по възможност-с минимум мъки, стенания и мрънкане на бедните изтерзани души, обречени да са ми приятелки)

Какво ще направиш ако някой си въобрази, че ти си единственият/единствената за нея/него, а ти го намираш за извънредно глупав и досаден (дори безпотенциален) индивид? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
*** МИРАНДА ЖАР ***
първокурсник
първокурсник
*** МИРАНДА ЖАР ***


Male
Брой мнения : 109
Age : 114
Registration date : 01.05.2008

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...? - архив   Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Icon_minitimeВто 24 Юни 2008, 10:10

Какво ще направиш ако някой си въобрази, че ти си единственият/единствената за нея/него, а ти го намираш за извънредно глупав и досаден (дори безпотенциален) индивид?

Какво ви става, че само за любов говорите, пуууул...

Всички се въобразяват, че ац съм единствения за тях... някои са глупави и са брюнетки, други са руси и са хубави... На чурнокоските не им обърщам внимание, а на русокоските им обръщам. Който се натиска много много, ще го сиктирдосам като мръсно куче...

Какво ще направиш ако група цигани/циганки се опитат да те изнасялат, докато си сам/а в къщи посред нощ...
Върнете се в началото Go down
Madeline Reaper
Graduated
Madeline Reaper


Female
Брой мнения : 342
Age : 36
Registration date : 15.03.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...? - архив   Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Icon_minitimeВто 24 Юни 2008, 12:49

Кво искаш бре-лято е, птичките цвъркат стресиращо, слънцето в малкия ад, наречен ден...що да не си говорим за простотии?

("изнасялат"-моя милост за пореден път днес иска да обясниш себе си...непонятен си ми до безкрай heh )

На отговора-нищо рационално, естествено-все пак съм слаботелесно същество. Може да запазя жива надеждата, че крещенето със странно мутиралия ми глас ще ги стресира. Ако е тъмно, може да решат, че са се объркали примерно heh (миражи) Може да изперкам и да метна някой стол, ама едва ли в гнева ми опитът ще е много успешен...

Какво ще направиш ако 5 минути преди да излезеш за среща (за която си жертвал/а важна друга среща), въпросният фр ти се обади и ти заяви, че уговорката отпада?
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...? - архив   Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Icon_minitimeВто 24 Юни 2008, 20:00

Абсолютно сигурно е какво ще направя - ще се навикам хубаво на приятеля, който е отложил. На никого не прощавам, пък повечето имам с какво да ги изнудя и ме търпят...smiling

Какво ще направиш, ако се окаже, че не можеш да се усмихваш?
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Madeline Reaper
Graduated
Madeline Reaper


Female
Брой мнения : 342
Age : 36
Registration date : 15.03.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...? - архив   Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Icon_minitimeВто 24 Юни 2008, 23:46

Ще се радвам, че ще имам извинение за пред хората.

Какво ще направиш ако един ден станеш и видиш, че слънцето вече го няма (т.е. не съществува)
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...? - архив   Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Icon_minitimeСря 25 Юни 2008, 00:14

Не мисля...не мисля, че ще е възможно. Все пак, ако няма слънце, няма хора, няма земя...няма живот. Как ще стана не ми е ясно....smiling Laughing

Какво ще направиш, ако твоето слънце, ако слънцето в твоя живот, вече го няма?
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Madeline Reaper
Graduated
Madeline Reaper


Female
Брой мнения : 342
Age : 36
Registration date : 15.03.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...? - архив   Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Icon_minitimeСря 25 Юни 2008, 08:02

Мисля че имаш някакво отклонение, душице. Прекалената мисъл води до главобол, както съм казвала неведнъж...

На въпроса-невъзможно. Ако слънцето ще рече това, около което се върти светът ми, то аз надали ще изчезна, оставяйки себе си в отчаяние Cool (тактично казано)

Какво ще направиш ако разбереш от трети лица свои тайни, които си доверявал/а само на най-близкия си приятел?
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...? - архив   Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Icon_minitimeСря 25 Юни 2008, 09:20

Ами аз не съм от тихия или спокойния тип...Най-вероятно ще се сдърпам с приятеля с гръм и трясък, пък "каквото има да става, ще стане" (ама че съм копирачка, а, Рози smiling )...

Какво ще направиш, ако отидеш на консултант за кариерата си и той ти каже, че ставаш само за стриптизьор\ка? smiling Razz Laughing
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Madeline Reaper
Graduated
Madeline Reaper


Female
Брой мнения : 342
Age : 36
Registration date : 15.03.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...? - архив   Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Icon_minitimeСря 25 Юни 2008, 13:32

Ще му кажа: "Много сте прав. Сигурно и на вас така преди години са ви казали, че ставате за кариерен консултант..."

Какво ще направиш ако случайно разбереш, че всъщност си шизофреник и половината ти познати са измислена реалност, а близките ти са го крили от теб, за да не се травмираш?
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...? - архив   Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Icon_minitimeСря 25 Юни 2008, 16:12

Ще се накефя - значи познах и половината свят ми дължи пари на бас...Включително и ти, Рози, която ми разправяше някакви простотии снощи от рода, че съм била прекрасен човек...а може би и ти си измислена (не смятам...не мога да измисля човек, който от своя страна да има пет личности едновременно...виж Здравко може и да е измислен smiling Idea ).

Какво ще направиш, ако по напълно логичен и правилен начин получеш в задача, че 2=3?
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...? - архив   Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Icon_minitimeПет 27 Юни 2008, 09:49

Хехе.. това няма да е чудно, в сборниците по математика понякога има печатни грешки. smiling

Какво ще направиш, ако един ден се събудиш и до теб, в леглото лежи героят, който си измислил за тоза форум, ако са повече, то тогава, че те всички лежат до теб.... Laughing
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...? - архив   Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Icon_minitimeСъб 28 Юни 2008, 18:42

Ами честно казано ще се притеснявам не за собственото си умствено състояние...а за безопасността си...smiling

Какво ще направиш, ако изжеднъж започнеш да виждаш неща, които всъщност не са там?
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Madeline Reaper
Graduated
Madeline Reaper


Female
Брой мнения : 342
Age : 36
Registration date : 15.03.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...? - архив   Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Icon_minitimeСъб 28 Юни 2008, 23:26

ще се радвам-най-сетне нещо интересно в тоя скучен свят Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 351185Какво ще направиш ако се събудиш с 10 години по-стар/а?
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...? - архив   Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Icon_minitimeНед 29 Юни 2008, 10:46

Не зная... как се чувстват 23 годишните. Razz

Какво ще направиш, ако компа ти гръмне, точно когато почти си завършил/а нещо, обаче не и го сейфирал/а
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш ако...? - архив   Какво ще направиш ако...? - архив - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво ще направиш ако...? - архив
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив :: Флууд-
Идете на: