Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 МИсли бързо - архив

Go down 
+6
*** МИРАНДА ЖАР ***
KIKO
Madeline Reaper
Lady Cool
Shaiya
cleopatra
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeСъб 28 Юни 2008, 23:41

"Ние" не съществува pardonпоне не в началото. Завръзвам ги с кабела, с ножа опитвам да си набавя храничка...с две камъчета се боря за огън и с доларчето си подклаждам искричката. Ако мине по план, си готвя храничката и си я ям пред тях. Ако не мине по план, те се развръзват и ми ползват искричката срещу мен. (Идеята е, че тр да има fun дори и на самотните острови fool )

Попадаш на друга планета сред първобитно общество, което бързо покоряваш с интелекта си (който е на светлинни години от тяхното развитие) и решават да те направят цар/ица. Да, обаче водачите тр да минат през изпитание. Никой не е достоен, освен ако не оцелее след падане от 100м. височина... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeНед 29 Юни 2008, 10:41

Хехе.... щом съм толкова по-умна от тях се ще измисля нещо Idea

Сутринта, към 3 или 4, повтарям СУТРИНТА ти звъни най-добрият/добрата ти приятел/ка и ти кизва убих човек...
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeЧет 03 Юли 2008, 20:00

Ставам рязко в леглото, напълно будна. Питам го дали се шегува. Не се шегува. Обличам се за точно три минути и изхвърчам от нас в негова посока...ще му мислим заедно...

Вървиш си по улицата и някой те блъска. Вдигаш глава - най-красивото и най-секси момче\момиче, което си виждал\а....?
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeЧет 03 Юли 2008, 21:11

аха перфектната гавра на съдбата-да ми даде повод да се засрамя преди даже да съм се опитала да си го заслужа. Усмихвам се и моля тактично идиота да внимава къде върви

Флиртуваш с интересно момченце/девойка и всичко върви перфектно докато птичка не ти се изцвъква на челото... (не бях сигурна трябваше ли да се цензурирам :pardon:hope not)
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeПет 04 Юли 2008, 01:21

За съжаление на този етап е невъзможно...не че не се влияя от птиците, просто се въздържам от флиртуване въз основа на споделеното мнение, че мъжете порастват на 28...

Седиш си у вас и изведнъж чуваш далечна експлозия. Три секунди по-късно вратата ти избухва и прозорците са на парченца (визирам случилото се вчера сутринта)....
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeПет 04 Юли 2008, 07:50

Надали пък ще разбера докато спа, че това е било експлозия... Я заметресение, я бомбардирване, бомба, гръмнат бойлер на комшийте и т.н.
После като се осеферя, ще се огледам внимателно... ще си зема багажа за всеки случай, най-важното (дрехи, пари, парфюми, пръстени и гердани, две три снимки и така).
После ще офейкам, я с колата, я с автобуса, но не и пеша...нали ме е шубе все пак...

Какво ще направиш, ако си министърът на бедствените положения и аварии, и точно докато си си във вилата на Златна рибка (плажа, на който Емел Етем е отсякла половината гора и си е построила "малко" именийце близо до Черноморец, и много по-близо до Созопол) и точно тогава някъде в столицата гърмят бомби... Какво ще направиш? (Аз лично бих предпочел да си остана на моренцето) Razz
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeПет 04 Юли 2008, 09:08

Предполагам, че ще се върна в София със самолет (не от Созопол Hmm ). Не че трябва, просто иначе пресата ще ме разкъса...

Седиш си на плажа и някой изсипва пясък върху теб. Махаш слънчевите очила и хоп! - невероятно секси парче! Ти....
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeПет 04 Юли 2008, 10:38

Ами ставам и му връзвам два шамара. Какво е това нахалство-първо ме блъска, после пясък ми сипе... heh Моля го тактично да спре да ме преследва-спокойствието ми е свещено Cool

Отиваш на даскало подранил и няма никой. Стоиш стоиш идва време за часа и все още няма никой...дори и даскала го няма...
Върнете се в началото Go down
Sun
първокурсник
първокурсник
Sun


Female
Брой мнения : 100
Age : 30
Дом : Бръдхенд
Registration date : 25.04.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeСъб 05 Юли 2008, 15:56

Уи.... Хващам си чантичката и звъня на някой приятелка и без тва съм излязла толкова рано от вкъщи поне да се поразходя Cool

Прибираш се и виждаш розова пътечка към стаята ти. Усмихваш се и я следваш. Отваряш вратата и виждаш на леглото ти чисто нов лаптоп, който си си харесала преди месеци. Зад всичко това стои...
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeСъб 05 Юли 2008, 16:11

Със сигурност не някой от приятелите ми...те рядко се сещат за такива неща....не че са виновни. Rolling Eyes Баща ми е, с помощ от майка ми, определено не се е сетил сам. И имам рожден ден.

Приятеля ти забравя годишнината ви, били сте заедно две години....
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Sun
първокурсник
първокурсник
Sun


Female
Брой мнения : 100
Age : 30
Дом : Бръдхенд
Registration date : 25.04.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeСъб 05 Юли 2008, 16:55

Ем... Ще му звънна... Ще го накарам да излезем и ще го питам знаеш ли какъв ден е днес. За предпочитане ще го направя тва на моста, така че ако не се сети ще трябва да поплува Evil

Отиваш на кино и някви 11-12 годишни лапета почват да се смеят и да викат....
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeСъб 05 Юли 2008, 23:20

Нищо не им казвам, освен ако не ме издразнят много....в такъв случай им изсъсквам нещо, от което (познавайки себе си) най-вероятно се смразяват...

Отиваш на кино и отменят прожекцията точно след като си си купила билета...
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Madeline Reaper
Graduated
Madeline Reaper


Female
Брой мнения : 342
Age : 36
Registration date : 15.03.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeНед 06 Юли 2008, 13:34

изисквам си парите обратно и не приемам смяна на билет за друго време и час (нямам време да се занимавам с глупости-мога да си го гледам и у нас все пак). После отивам с фр на кафе и бързо забравям тая простотия.

Трябва да ходиш на гости на фр, който живее на 20-тия етаж. Влизаш във входа и откриваш, че асансьорът се е развалил.
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeНед 06 Юли 2008, 13:57

Ами...добре. Ненавиждам асансьори и обичам да правя упражнения...тръгвам нагоре и кеф!

Казваш за някого, че го обичаш (имаш впредвид като приятел) пред най-добрия\ата си приятел\ка. Този някой чува и....
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Kaden
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Kaden


Female
Брой мнения : 251
Age : 36
Registration date : 10.06.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeСря 09 Юли 2008, 03:51

аз, ако реша да се правя на осъзнат индивид, провеждам деликатен Rolling Eyes разговор с въпросния...който разговор би се ограничил до: "Не ставай ****, моля те". Ако човекът ме познава достатъчно, крушката би светнала и въпросът би бил приключен завинаги.
(нямам си на идея защо съм цензурирала безобидната думичка, обаче не ми се рови в настройките на форума, тъй че...който чете да си поблуждае на воля)

Срещаш очарователно същество-почти като на картинка...прекрасно едно такова. Завръзваш разговор и откриваш, че то можело да говори...че даже и да мисли. Минава ден, минават-два. Идеално си пасвате. На едно мнение сте по всички въпроси...страшно подозрително. Влюбени сте, пърхате...обаче будилникът звъни и ти се събуждаш...
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeСря 09 Юли 2008, 17:06

...Естествено....Няма как да не е сън - абсолютно невъзможно е в света да се роди толкова шашаво същество, че да си пасваме напълно...LaughingLaughing

Ставаш от леглото и по краката ти потича кръв....Поглеждаш надолу - имаш рана около единия бъбрек...и то дълбока...
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeСря 09 Юли 2008, 19:38

От какво си болна?! Dunno Crying or Very sad стресира ме. Ми падам и умирам. Точка. Ако ме намери някой-намери.

Нападат те. Умираш. Събуждаш се. Вампир си...Ами сега?
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeСря 09 Юли 2008, 20:17

Какво сега...Прилеп. Плазма. Кръв. СПИН. Умираш. Зомби. smiling smiling smiling smilingsmiling smiling smiling smiling smiling

Аз ли нещо недовиждам, или и двете започваме да звучим като Ариман?

Въртиш си очички и изведнъж виждаш огромна хлебарка на тавана над главата си...
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeСря 09 Юли 2008, 20:27

хахах има нещо. Отговорът ти обаче не го вденах хич, тъй че ме биеш по точки за прилика heh (нищо лично)

Ами пищя...бягам...пак пищя...и първия човек, когото срещна, го оторизирам да убива от мое име smile

Събуждаш се на покрива на висока сграда и вратата към стълбището е заключена.
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeСря 09 Юли 2008, 21:35

Ебати кефа...по принцип не обичам височини, но обичам изолирани места...Е, когато говорим за София, въпросното изолирано място би включвало известна доза полезен промишлен смог, но него го има вече навсякъде май, така че...Другичко си е да виждаш какво дишаш...

Събуждаш се рано сутринта с идея в главата. Проблемът е, че си сънувала идеята, знаеш, че е много добра, но не можеш точно да се сетиш каква е...
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
alvor albino
първокурсник
първокурсник
alvor albino


Female
Брой мнения : 45
Age : 29
Дом : Клевърмайнд
Registration date : 05.07.2008

Описание
Герой:
Особености: Елф

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeНед 13 Юли 2008, 23:29

ще се мъча цял ден каква е
след като спра да мисля ще се сетя и ...

сънуваш разни сцени преди убийство и след като се събудиш
всичко започва да става, както в съня ти. Какво ще направиш?
Върнете се в началото Go down
http://teenager.bestoforum.net
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeСря 16 Юли 2008, 08:54

Ще направя всичко възможно да го предотвратя, но без да се нараня...

Предлагат ти работа като сервитьорка, но в нощен клуб...?
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeЧет 17 Юли 2008, 01:09

ммм няма да приема.

В два и половина посред нощта се звани на вратата. Ти живееш сам/а
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitimeЧет 17 Юли 2008, 10:16

Гледам като ударена с тухла в главата...и със тази стресната физиономия поглеждам през шпионката. Най-добрият ми приятел е. Отварям вратата и се усмихвам, след което го пускам вътре. И после, защото ме е събудил, го карам да съжалява, че не е умрял по-рано...Cool Cool

Отиваш в училище и разбираш, че имате нова съученичка. Но малко време ти трябва, за да откриеш, че тя е страхотна кучка...и се скарвате...


Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Sponsored content





МИсли бързо - архив - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИсли бързо - архив   МИсли бързо - архив - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
МИсли бързо - архив
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив :: Флууд-
Идете на: