Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Розовата градина

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 21 Фев 2008, 12:15

Звете момичета се отправиха към градината и скоро пристигнаха.
-Е Джен - подхвана Хестия. - Как си, след всичко случващо се напоследък?
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 21 Фев 2008, 12:23

Джен не отговори веднага.Помисли малко и каза:
-Напоследък съм доста изморена,а и скоро е пълнолуние,случайно да имаш малко от отварата,която предпазва,човвека да се превърне във върколаг.
След ксато чу тези думи,Хес спря и каза:
-Защо ти е?Да не си ухапана от вълк.
-Разбира се,че не съм ,но ми трябва за един приятел.
Хес се беше досетила за кого говори Джен,но незнаеш ,че Антонио използва и нея,затова реши да и разкрие всичко.
-Джен,случайно да не ми говориш за Антонио,астронома,от Нортхептън,с когото ссе познаваш.Момичето кимна и Хес продължи.След като разказа всичко на Джен,ръководителката на дом Брейвхард каза:
-Искаш да кажеш ,че кара и тебе?
-ДДа-потвърди Хес
Настана мълчание.Хес го наруши...
П.П.Ти пиши,а аз изчезвам,че имам състезание по воллейбол между училищата.Ще играем срещу Езиковата и трябва да бягам.После съм на даскало и чак довечера към 9 мога да влезна,ама не е сигурно.Ако искаш намеси някого.
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 21 Фев 2008, 12:36

-Аз съм учител по отвари. Имам впредвид нормално е да ме кара. Наоколо няма други училища, а местните специалисти по отвари, хм не са надеждни. - Хестия се усмихна. - Имам да. Ще ти дам. Няма проблем. Антонио явно неиздържа превъплащението - когато се запознахме той едвам се държеше на краката си след едно превъплащение. Има такива хора. Няма нищо срамно - Хестия говореше така, сякаш самата Джен беше върколак. И това не се хареса на приятелката й. Джен я прекъсна:
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 21 Фев 2008, 21:52

-По-полека,недей да ми се нахвърляш.Все пак не съм върколак,за да те изям.Това трябва да го кажеш на Антонио..
Хес разбра грешката си и веднага се поправи.....
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 21 Фев 2008, 21:55

-Неисках да те нараня, да те обиждам. - тя беше смутена. - просто ти обяснявах.Джен, незная дали си видяла и дали Кери ти е казала. Хестия всигна ръкава си. - Но това само информативно. Незарастнаха. Но това не ме плаши, вече не! Антонио. Той е странна птица. Какво мислиш? Май го-познаваш повечко от мен.
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 21 Фев 2008, 22:10

-Антонио,го познавам от много отдавна.Още от деца,сме израснали заедно.Аз единствена знаех какво му се е случило в онази ощ,когато го е нахапал върколага.Странна птица е.Но откъде го познаваш ти?
Хес не отговори веднага,чудеше се дали да съобщи на Джен.Накрая реши да и каже,защото все пак бяха приятелки и двамата познаваха този човек ,затова каза:
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 21 Фев 2008, 22:19

-След една злополука. Беше пълнолуние, аз млада преподавателка тук бях решила да се разходя извън академията. Така да секаже засякохме се. - Джен разбра какво има впредвид Хестия. - неможа да ме нахапе, но аз го изчаках, изчаках да се освести без да наани никого. Тогава се запознахме. Той сигурно е учел заедно с теб и Кери, нали?
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 21 Фев 2008, 22:42

-Да позна,беше в моя дом,двамата ацки много ни вървеше по Астрономия,а той беше ненадминат.Антонио почт винаги познаваше,още без да знае,какво ще пита учителката.Беше шегаджия.След каото завършихме той ме покани да станем астрономи,но аз отказах.Сега от време на врреме се виждаме,да излеедваме някой от опитите си.Хайде да вземем отварата и да отидем при него.
Хес кимна и двете тръгнаха към кабинета на преподавателката по отвари......
П.П.Пиши там
Върнете се в началото Go down
Ahriman
wizard
wizard
Ahriman


Male
Брой мнения : 328
Age : 33
Къща : St Joseph
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 379
Registration date : 01.12.2007

Описание
Герой:
Особености: Демон

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 06 Мар 2008, 18:13

Валеше силен дъжд. Розовата градина беше помръкнала. Не се виждаше добре напрет от пороиния дъжд.
Ариман не забелязваше това. Вървеше бавно и спокоино с ръце в джобовете а беше мокър до кости. Косата му беше паднала пред очите. Той гледаше надолу. Следеше капките дъжд, които удряхя земята. Беше спокоен. Времето беше спряло. Вятъра духна и косата залепна за лицето на Ариман. Той не я отмести. Продължи да върви. Харесваше дъжда. Харесваше музиката му. Можеше да и се наслъждава вечно. Обичаше да ходи под дъжда. Не обръщаше внимание че се мокреше. Не можеше да настине. Никога не се беше случвало да се разболее. Надяваше се на буря.
Продължи да върви бесцелно. Самотна обречена расхотка каза си. Откога си мечтая...
Замисли се за мечът си. Представи си как пробожда тялото му. Никой не ми е дал такава заповед каза си. И продължи да върви.
Чу стъпки зад себе си. Тренирания му слух ги чу въпреки шумът от дъждът. Обърна се и видя
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 06 Мар 2008, 18:48

Вивиана и се зачуди защо това момиче сякаш винаго го следеше и не го оставяше сам:
-Здрасти-кимна Виа някак безрадостно,докато замяташе дългат си прогизнала коса назад,а ярко зелениет й очи се откриха-какво правиш тук...обичаш дъжда предполагам-Виа искаше да го предизвика по някакъв начин,само таак можеше да се оита да започне разговор...
Върнете се в началото Go down
Ahriman
wizard
wizard
Ahriman


Male
Брой мнения : 328
Age : 33
Къща : St Joseph
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 379
Registration date : 01.12.2007

Описание
Герой:
Особености: Демон

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 06 Мар 2008, 19:12

Ариман се засмя.
-Измъчено начало на разговор, не смяташ ли?
Не се очуди от реакцията и. Явно умееше да искарва гневът и на яве. Това все още го забавляваше
-Не обичам дъжда.-иссмя се той.- Маел ме изгони от вкъщи.
Ариман беше забалязал че името на приятелят му я искарваше из вън равновесие. Не беше очудващо. Маел се заяждаше винаги с нея.
Този път обаче Вивиана не реагира. Тя тръгна напред. Ариман кимна подсмихна се и я настигна.
-На теб обаче не ти отива дъждът.-Ариман хвана в шепата си кичур от подгизналата Коса на Вивиана. Засмя се.
Тя отметна глава. Косата и се исплъзна между пръстите му. Не му каза нищо.
-Е? Какво? Мислех че искаш да поговорим.-каза нагло Ариман.
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 06 Мар 2008, 19:26

-На теб май ти доставя голямо удоволствие-тя го погледна ядно-да ме изкарваш извън релси.Заслужаваш,че Маел те е изгонил...веднъж и той да направи нещо както трябва-Виа се усмихан заядливо-Да и какъв му е проблема,държи се с мен,сякаш съм му изяла супата-тя сега се бе обърна с лице към Ариман,а цели вадички се стичаха понея,бе се нацупила и скръстила ръце.Но отрки ,че й доставя голямо удоволствие да се заяжда с него.
-Да ,искам да поговорим...-Виа сега зачекавйи темата сатна сериозна-Ти явно наистина си търсиш смъртта или оправдание за нея...Отново те сънувах,ако онова може дас енарече сън...
Върнете се в началото Go down
Ahriman
wizard
wizard
Ahriman


Male
Брой мнения : 328
Age : 33
Къща : St Joseph
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 379
Registration date : 01.12.2007

Описание
Герой:
Особености: Демон

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 06 Мар 2008, 19:49

Ариман я изгледа развалнуван като дете пред слаткарски магазин
-И?
Вивиана се ядоса още повече. Продалжи да върви. Остави го зад гърбът си. Още чуваше задавеният му смях.
Ариман я настигна и хвана рамото и. Извърна я към себе си. Изглеждаше сериозен
-Ще ми кажете ли днес как ще умра, госпожице Рейвън?
Вивиана се опита за се обърне, ала той застана пред нея.
-Предишното ти пророчество се сбъдна, казах ли ти?
Вивиана го бутна ряско и продалжи напрет. Ариман викна след нея
-Малката Вивиана не знае какво да каже! Тя е загрижена за клетото наранено самотно момче!-странна лудост се чустваше във гласът му.
-То иска да следва сътбата си, но малката Вивиана няма да му позволи! Малката Вивиана живее в измисления си егоистчен свят и не иска да знае какво иска странното момче!
Вивиана се исплаши. Ариман се оказа пред нея. Гласът му стана по тих. Говореше с болка.
-Никой не иска да знае какво иска той...
Гледаше надолу. Не искаше да я гледа в очите. Не искаше Вивиана да види какво има там сега.
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 06 Мар 2008, 20:03

Бясна бе меко казано за сегашното й състояние.Сега когато тя знаеше поне малко за него ,познаваше престорената му ирония и грубия сарказъм,който бе фасада занещо друго.Доакто тя мълчеше се чуваше само тихия тропот на дъжда.Тя вдигна ръкат аси и някак наставнически,но и нежно побутна брадичката му нагоре,за ад опгледне в очите му,той се възпротиви,но тя настоя и сег асе взираше в прекрасните му очи,изпълнени както с огормен гняв,така и снещо друго...далеч по-болезнено.Тя аговори тихо:
-Но странното момче така и не е разбрало,че малката Вивиана,иска да знае какво иска той...-тя въздъхна-Егоист ме наричаш-и пак пъхна ръката си под мантията-...никога не съм мислила за себе си...винаги е имало други...както те има теб сега.-тя въздъхна тежко.
-Да следваш съдбата си...ти не я следваш...ти я изпреварваш или поне това искаш-тя бе станала мног сериозна,но някък тонът й омекна-накрая всички ще умрем,но това,което ти трябва да разбереш е,че имаш още много да изживееш,много да сториш...преди да заспиш спокоен сън...-той понечи да я прекъсне,но тя взе думата
-Щом ме мислиш за такъв егоист не ме слушай,върви си-говореше тя а дъждъ се усилваше-но ти няма да умреш преди да изпълниш мисията си...-тя не се помръдна,искаше да знае,искаше той да знае,че нея я бе грижа...
Върнете се в началото Go down
Ahriman
wizard
wizard
Ahriman


Male
Брой мнения : 328
Age : 33
Къща : St Joseph
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 379
Registration date : 01.12.2007

Описание
Герой:
Особености: Демон

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 06 Мар 2008, 20:18

Ариман се втренчи във нея. Ако тя знаеше какво се беше случило с него. Ако имаше претстава пред какво е исправен! Ала скоро щеше да разбере. Скоро всички щяха да видят какъв е всъшнос. и щяха да пожелаят смърта му също толкова силно колкото той я гонеше сега. Виждаше себе си. Виждаше в какво се беше превърнал. Ала беше късно да застава срещу всичко.
Не беше времето да говори за тези неща. Осазна се. Усмихна се.
-Знам че те е грижа. Проблема е че и мен ме е грижа.
Ариман погледна надолу. След това погледна Вивиана в очите
-Прости ми.-каза Ариман. Въпрекиче тона му беше бесчуствен очите му казваха друго.-Аз никога не съм знаел как да общувам нормално.
Той направи крачка напрет и исчака Вивиана да го последва.
-Раскажи ми сънят си.
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 06 Мар 2008, 20:37

Вивиана го гледаше сякаш той бе малко наивно дете,каот нея:
-Да ти прощавам...няма за какво-въпреки,че Виа бе съгласна с него,наистина не знаеше как да общува-исакш да чуеш сънят ми-Виа се подсмихна.
-Ти не умираше в него-той я погледна и се изхили смао както той умееше-държеше някакъв меч и...да имаше смърт,но не твоята,а на други...ти бе убил много хора Ариман,а кръв се стичаше по мета ти-Виа самата бе настръхнала,а Ариман се засмя някак нервно.-стоеше сякаш на цял куп от обезглавени трупове...
-Това не те учудва,нали...-гласът й бе леден,а погледът пронизващ,не искаше да го кажа,може би неискаше да го чуе,но Виа бе осъзнала,че той е точно такъв...хладнкръвен до карйност...
Върнете се в началото Go down
Ahriman
wizard
wizard
Ahriman


Male
Брой мнения : 328
Age : 33
Къща : St Joseph
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 379
Registration date : 01.12.2007

Описание
Герой:
Особености: Демон

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 06 Мар 2008, 20:54

Ариман проучи изражението и с поглед. Изгледа я хладно. На Вивиана изглежда и се стори че я гледа с гордост. Ала не беше така.
Ариман не и отговори. И двамата знаеха одговорът.
Каквото беше длъжен да направи ариман щеше да направи. Ала тя вече знаеше истината за него. Испита неприязан към нея заради това. Искаше да си даде още малко време. Малко време за заблуда. На другите и на себе си. Вече нямаше вазможност да го направи. Единствения човек с който можеше да поговори вече знаеше истината з него. Повече нямаше смисъл да заблуждава себе си.
Ариман я погледна за последен път в очите. Какво беше това в тях сега?
-По добре да тръгвам.
Каза Ариман и тръгна в обратната посока. Вивиана
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 06 Мар 2008, 21:04

извиак след него.Затича в дъжда селд него и се изправи предпофледа му:
-Къде избяга?-Виа бе удивена мче таак си тръгна-Аз...искам да...да останеш-той продължи да я гледа без да обели дума...а в чоите й имаше нещо,но то не беше страх от него,а нещо далеч по-различно.
Той я заобиколи и продължи да ходи,а тя продължи да го гони този тъп застана на 3 крачки пред него и изведнъж извика:
-Никаде няма да ходиш...-отиде до него и ги хвана за раменете-Всеки е някакъв Ариман...,а мен ме интересува този човек който е сега с мен тук...Нима ти би ме наранил?-тя стоеше очи в очи с него и чакаше отговора и само успя да прошепне:
-По-добре да си някакъв,отколкото да си никой...
Върнете се в началото Go down
Ahriman
wizard
wizard
Ahriman


Male
Брой мнения : 328
Age : 33
Къща : St Joseph
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 379
Registration date : 01.12.2007

Описание
Герой:
Особености: Демон

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 06 Мар 2008, 21:30

ариман се втренчи в нея за пореден път.
-Искаш ли да знаеш наистина.-изрече болезнено той.
Ариман разбра че Вивиана мисли наистина това които каза. Ако беше различно те може би щяха да бъдат приятели. Сигурно щяха да бъдат добри приятели. Ариман и дължеше изкреност поне
-Искам да си наясно, Вивиана.
Ариман я погледа в очите. искаше да е сигорен че ще разбере
-Да. Бих го направил. Бих те наранил...ако ми заповядат.
Искаше да звучи хладнокръвно, ала не успя. Гласът му трепереше. Плашеше се от себе си. Ариман знаеше че е способен на това. Беше го правил вече.
-Не искам да те наранявам. Наистина.
Ариман не можеше да намери повече думи. Гледаше как дъждът капе по косата и. Гледаше зелените и очи. Мислеше за пролет. Не му се тръгваше.
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 06 Мар 2008, 21:42

Тя стоеше так и гледаше в тъмните му очи ,които й действаха тъй притегателно.Тя знаеше,че той е такъв какъвто е,но нима сама не бе избрала да вярва в него?Нима тя не беше тази,която така държеше на разговорит еи времето прекарано с него?Тя си задаваше всички въпроси,но вече знаеше отговора на всичко:
-Вярвам ти...-тя отново вдигна ръка и отметна косата от лицето му и сякаш леко погали страната му-Ако се стигне до там ,че трябва да се изправим един срещу друг...тогава ще му мислим...сега е за сега-Виа леко се усмихна-сега си тук...сега си с мен и...само това има значение-Виа се взираше в очите му и й се исакше той да разбере,че въпреки,че бе разбрала какъв е...тя го бе приела...
Върнете се в началото Go down
Ahriman
wizard
wizard
Ahriman


Male
Брой мнения : 328
Age : 33
Къща : St Joseph
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 379
Registration date : 01.12.2007

Описание
Герой:
Особености: Демон

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 06 Мар 2008, 22:05

Ариман искаше да се усмихне, ала не можа.
Продалжаваше да се взира в очите и. Беше благодарен.
Стана му неодобно и се ухили.
Вивиана го стресна когато каза
-Дъжда спря.
ариман кимна с глава.
-Да поседнем.
Посочи блиската пейка. Исбърса я с магия и скочи отгоре и. Вивиана се засмя
-Приличаш на прилеп!-каза тя.
Ариман се ужили и я загледа замечтано
-Как е възможно да си още тук до мен. Когато знаеш... Аз никога...не съм се надявал на такава доброта.
Ариман спря поглет на небето. Сивите облаци още висеха. Ала сега...му се струваха по бели. По чисти. По истински.
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 06 Мар 2008, 22:19

Виа го загледа...доброта,не това бе нещо друго,нещо мног по-силно я държеше сега тук ...с него:
-Ето виждаш ли..винаги има с какво да те изненадам- и тя се усмихна мило,дори лъчезарно,само той я караше да с усмихва така.
Те сядаха на пеиката,доакот той поглеждаше към небето,тя все още се взираше в него.Тя отново погали косата му и я заметн азад ухото му:
-Имаш наистина прекрасна коса-каза тя някак отнесено-това може би повече подхожда за начало на раговор-разсмя се тя.
Виа най-накрая бе разгадала Ариман,но това още повече якараше да иска да е с него,колкото се може по-дълго...Тя също погледна към облаците,сега вече се виждаше мако от небето,опследните слънчеви лъчи нежно го оцветяваха.Те просто си седяха там,когато Ариман изведнъж направи нещо,на което Виа никога на предполагаше да е способен и бе приятно изненадана...
Върнете се в началото Go down
Ahriman
wizard
wizard
Ahriman


Male
Брой мнения : 328
Age : 33
Къща : St Joseph
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 379
Registration date : 01.12.2007

Описание
Герой:
Особености: Демон

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 06 Мар 2008, 22:35

-Авис.-каза Ариман и малка бяла птица се появи от нищото. Кацна на пръстът на Ариман и почака.-Орхидеус.-Бяло цвете падна в човката на птицата. Ариман я бутна с показалец. Тя полетя.
Описа три кръга в въздуха и кацна на рамото на Вивиана. Вивиана погледна очудено птицата. Тя бутна човката си над ухото и.
Пусна там цветето.
Ариман я загледа. Ухили се
-Това е красиво.
Засмя се на себе си. Сложи рацете си зад главата си и се истегна на пейката.
Вивиана
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 06 Мар 2008, 22:42

сега сякаш сияеше,сякаш нищо не е било:
-Обичам цветята-каза Виа като се взираше в очите му,докато вдишваше аромата на цветето.Тя отметна косата си и свали мантията си,не бе с униформата си ,а с прекрасна червена блуза.тя погледна Ариман,явно му бе удобно така и на нея й бе добре,искаше й се моментите като тези да ен свършват:
-Ариман...сигруно въпросът ти се струва глупав,но...имаш мечти нали...?-тя го погледна усмихнато,протегна се назад и се облегана на Ариман,като сег адвамата наблюдаваха залеза...
Върнете се в началото Go down
Ahriman
wizard
wizard
Ahriman


Male
Брой мнения : 328
Age : 33
Къща : St Joseph
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 379
Registration date : 01.12.2007

Описание
Герой:
Особености: Демон

Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitimeЧет 06 Мар 2008, 22:56

На лицето на Ариман се смесиха емоции. Тъга, слатка болка и изкрена радост.
-Да. Имам. Една две. Ухили се.-но не съм ги споделял. С никой. Едната...е сварзана с определен човек.
Ариман грейна. Вивиана се иссмя. Той помръкна. Стана му болно. Не трябваше да го казва. Ала го каза.
Погледна я испитателно. После каза.
-Другата. Мечтая да съм свободен.
Той стана сериозен.
-Но и двете..не са вазможни. Лъжа се..че не ми трябват мечти-ухили се.-А не съм спрял да мечтая.
Погледа му пак се отнесе в небето.
-А малката Вивиана?засмя се Ариман-Мечтае ли?
Погледна я. Беше като принцеса. Той беше воина който щеше да я спасява от дракони. Засмя се на претставите си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Розовата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розовата градина   Розовата градина Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Розовата градина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив :: РП Архив-
Идете на: