Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Призрачният замък

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Призрачният замък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък - Page 2 Icon_minitimeПон 17 Мар 2008, 21:19

С тях съм в конфликтни отношения, а с теб не...Така че те ще умрът, а ти не.....-Алекс предположи че този отговор би бил достатъчен и млъкна...
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Призрачният замък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък - Page 2 Icon_minitimeПон 17 Мар 2008, 21:36

Вивиана доесга смао стоеше и наблюдаваше,тя нямаше какво да крие от Хес,не и ако става дума за амаранда и сигурността на Хестия.Виа леко потупа Хес по врата ,бе забелязала болката.Но Вивиана се засмя тоново при думите на Алекс:
-Ти наистина ли си вярваш кто говориш тия глупости или просто си правиш проветрение на миниятюрния мозък-каза Виа настървено-първо...не си спасявал мен,защото аз не съм била всъщност тук...ако ис мслиш,че ти можеш да се мериш с мен,с професор Стоун,с Хес...ти нямаш място тук,не защото си от Венъмхолд,а защото всъщност си един самовлюбен егоестичен предател-Виа скочи от мястото където седеше,очите й сякаш изкряха-крайно време е да си признаеш,а може и да ни кажеш кой те прати...
Върнете се в началото Go down
harry_2
първокурсник
първокурсник
harry_2


Male
Брой мнения : 272
Age : 28
Дом : Венъмхолд
Registration date : 07.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Призрачният замък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък - Page 2 Icon_minitimeПон 17 Мар 2008, 21:52

Чу се силно ПУК и Хари се появи до тях.
- Може би го е пратил той. - каза той и показа снимката на "шефа". - Той е нали? Имаш сила на чудовище в себе си. Нали? Ще атакувате академията. Няма да стане! - Хари беше ядосан от това, което беше чул в Черната гора.
Върнете се в началото Go down
http://ninja-academy.bestoforum.net/index.htm
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Призрачният замък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък - Page 2 Icon_minitimeПон 17 Мар 2008, 21:55

-Я стига с глупостите професоре. Стига сте ме опреквали, стига сте ме нападали....като много ми се репчите кажете,докажете, говорете с факти кой ме праща и защо, и моля не ми казвай и не ме обеждавай че се възползвам, точно от Хестия...излагате се професореее-Алекс започна да се смее..
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Призрачният замък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък - Page 2 Icon_minitimeПон 17 Мар 2008, 22:00

-Хари,за какво говориш.
-Спокойно Джен,искам да ти обясня,но пред предател,като него немога.
Стоун разбра.Знаеше отдавна ,че с Алекс ще си има доста проблеми и каза:
-Инкарцериус.
Заклинанието улучи АЛекс и той падна на земята.Хари каза:
-Локомотор Алекс.
Преместиха го в кабинета на Дженифър.Той беше много просторен и за огромна изненада на Хестия в него имаше отвари,много книги,опасноскопи и неща,който трябваха на профосерката.Хестия кимна и отиде да вземе отварата,която Стоун и бе посочила.Всички седнаха,без стоун.Тя отиде в ъгъла,до превързания Алекс и каза:
-Разкажи ми всичко дето знаеш,преди да съм постъпила по зле.
-Няма ли да кажеш,на милата ни директорка,тя не те ли командва
-Не,Муун,не ме командва,не съ млуда като тебе да се оставя,да ме командват-каза с ледн тон Стоун,присъщо за ВЕНЪМХОЛЕЦ.
АЛекс пребледня.Тогава .....
Върнете се в началото Go down
harry_2
първокурсник
първокурсник
harry_2


Male
Брой мнения : 272
Age : 28
Дом : Венъмхолд
Registration date : 07.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Призрачният замък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък - Page 2 Icon_minitimeПон 17 Мар 2008, 22:05

(Аз продължавам в твоя кабинет.)
Върнете се в началото Go down
http://ninja-academy.bestoforum.net/index.htm
KIKO
Talanted wizard
Talanted wizard
KIKO


Male
Брой мнения : 726
Age : 32
Къща : дворецът в Монако
Дом : Вемънхолд
Сума в Гринготс : 37450 паунда :Р
Registration date : 07.03.2008

Описание
Герой:
Особености:

Призрачният замък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък - Page 2 Icon_minitimeПон 17 Мар 2008, 22:07

той каза,че въобще няма да казва нищо повече, от колкото вече е казал. Каза достатъчно неща, пазше едно единствено дълбоко в сърцето му. Но той бе силен по характер,неуморим така че успяь да затвори тази си тайна там най-надълбоко с помощта на Шай учителката му по окулмантика.
След това каза-
-Няма да кажа нищо,правете ме каквото искате....нямам магическа пръчка,нямам никакви отвари,нищо което да ме помогне да се измъкна,но няма и да се предам...Само директорката може да ме накара да говоря,никой друг...
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Призрачният замък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък - Page 2 Icon_minitimeПон 17 Мар 2008, 22:20

Добре айде местим се в моя кабинет.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Призрачният замък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Призрачният замък
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив :: РП Архив-
Идете на: