Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Майсторът на магически пръчки

Go down 
+9
Everall
Бил Дейвис
kathy
Lady Cool
Ahriman
Болен мозък
LaDy`Of`The`PuPpEts
Admin
cleopatra
13 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeВто 04 Дек 2007, 17:02

1.Ще се разплета с ръце,ако не стане ще се опитам да стигна метлата и после с нейна помощ.
2.Съществото е вълк,ще се опитам да се скрия някъде или ще му избягам.
3.Ще потърся помощ или ще потърся въже.
4.а)Еми те ми помагат малко

б)Ще го помоля да мипомогне,като го погаля.Той идваи ме взима и така ме спасява.
в)Аз ще му се доверя,ще се кача на гърба му и където ме отведе.
г)Еми предполагам ,че ще ме предупреди за нещо,дано да са добри намееренията му.
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeВто 04 Дек 2007, 19:44

Оливандър се усмихна дружелюбно на младото момиче:
-Подходящата за теб пръчка е 17 сантиметрова, от абанос, с перо от феникс. Най-добра е за дуели.
Върнете се в началото Go down
LaDy`Of`The`PuPpEts
първокурсник
първокурсник
LaDy`Of`The`PuPpEts


Female
Брой мнения : 110
Age : 29
Къща : Замъкът де Ла Блууд
Дом : Венъмхолд
Сума в Гринготс : 160.50
Registration date : 02.01.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeСря 02 Яну 2008, 17:44

1.Ще се освободя с ръце,вниманайки да не падна и ще се заловя за метлата,от там нататък е ясно.
2.Може би върколак,предполагам,че ще се скрия или ще го защеметя.
3.Ще го призова с Акцио.
4.Щом ме виждат побягват,но аз не изгубвам самообладание,качвам се на едно дърво и избягвам на мечката.
5.Еднорога се обръща и среща поуплашения ми поглед.После се втурва към глутницата и забива рог в главатаря.Вълците се разбягват,а еднорога изчезва.
6.Ще огледам добре птицата и ще й се доверя.Ще се хвана за опашката й и ще се надявам.
7.Драконът каца и заръмжава тихо.Спомням си,това е драконът пазител на тъмната гора,виждала съм го и преди.Той посочва с нокът изхода на гората и поклаща глава.Аз се сещам,че е капан и се връщам.
Върнете се в началото Go down
http://naruto.forume.biz/index.htm
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeСря 02 Яну 2008, 18:00

Това е твоята пръчка: 40 сантиметрова, много гъвкава, абаносова, с перо от феникс.
Добра е за силни магии, независимо какви
Върнете се в началото Go down
LaDy`Of`The`PuPpEts
първокурсник
първокурсник
LaDy`Of`The`PuPpEts


Female
Брой мнения : 110
Age : 29
Къща : Замъкът де Ла Блууд
Дом : Венъмхолд
Сума в Гринготс : 160.50
Registration date : 02.01.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeСря 02 Яну 2008, 18:10

Чудесно ето 21 лв.Лилия плати и излезе.
Върнете се в началото Go down
http://naruto.forume.biz/index.htm
Болен мозък
първокурсник
първокурсник
Болен мозък


Male
Брой мнения : 194
Age : 36
Къща : Замъкът на лъвовете
Дом : Клевърмайнд
Сума в Гринготс : 141
Registration date : 26.10.2007

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeПон 07 Яну 2008, 09:21

Каръл влезна в магазина с безброй многото пръчки. Господин Оливандърс го поздрави и веднага му зададе няколко въпроса. Момчето без да се смущава даде отговорите на стария майстор -
1. Ще извадя пръчката и ще използвам заклинанието "Акцио", за да си възвърна метлата.
2. Зад мен се спотаява мечка. Ще извадя пръчката си и ще направя заклинанието "Инсендио" или пък "Инкарцерус" и ще си плюя на петите.
3. Ще използвам заклинанието "Фера Верто" върху вълка, след което ще намеря начин да извадя приятелят си и животните.
4. а) не биха ми помогнали, а по-скоро нападнали. Не ми остава нищо друго освен да използвам "Вцепени се" срещу тях и мечката.
б) би се подплашил и избягал. Срещу вълците бих използвал "Инкита Инфламаре" или "Мобилиарбус", като използвам някое паднало дърво за защита.
в) Ще му се доверя. Ще се оставя да ме сграбчи с ноктите на кпаката си и да ме понесе във въздуха. Ако имам късмет може да ме изпрати и до нас. Embarassed
г) Застава пред мен и ми разказва за историята на гората и че е заключен в нея. Единственото, което желае е да побъбри с някого. След, което ме оставя да напусна гората и моли да се върна, да го навестя. Razz

Господин Оливандър изслуша внимателно отговорите на момчето след което...
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeПон 07 Яну 2008, 20:09

Оливандър подаде пръчката на момчето и каза:
-Това е идеалната за теб пръчка: 30,5 сантиметра, много еластична, върбова, с перо от феникс. Тази пръчка е добра във всички области на магията. Една от най-добрите пръчки всъщност. Поздравления! Използвай я добре!
Върнете се в началото Go down
Ahriman
wizard
wizard
Ahriman


Male
Брой мнения : 328
Age : 33
Къща : St Joseph
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 379
Registration date : 01.12.2007

Описание
Герой:
Особености: Демон

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeЧет 24 Яну 2008, 16:40

1.Няма да сляза. ТУк ми харесва.
2.Върколак. ще му приложа хомоморхна магия
3.Мобиликорпус на приятелят и на сърната
4.Не помагат. Искат да танцувам с тяхи са по-голям проблем от мечката.
5.Помага. Вълците ще изядат него, докато аз преплувам реката.
6.Ще му се доверя. Ще отлети на високо и ще ми покаже пътя

7.Не иска да ме изяжда, но не ми дава да изляза от гората. Връщам се и търся друг път.
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeЧет 24 Яну 2008, 19:15

Оливандър сложи голяма кутия на тезгяха:
-Това е най-подходящата за теб пръчка.-каза той.-40 сантиметрова, гъвкава, направена от тис, със сърцеструна от дракон. Позволява ти да станеш много добър в областта на аритмантиката.

Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeЧет 31 Яну 2008, 10:20

1)Ще опитам самада се измъкна, а ако не пожъна уснех, че се опитам да привлека метлата с безмълвно заклинание, е освен, ако не е наблизо, в такъв случей ще се опитам да стигна сама до нея и оттам нататък става лесно.
2)Зад мен стои върколак, разбуден от пълнулунето, който се готви да ме ухапе... Ако е необходимо ще използвам магическата си пръчка с/у него, но ако се наложи. Иначе ще се опитам да се прикрия с хамелионизиращо и да отклоня мислите му.Ако обаче е в мъгълско селище ще побягна към покрайнините на града с надеждата, че ще ме последва, за да не нарани невинни, а като изляза от града ще се опитам да укротя мислите му, ако мога, а ако не е тогава ще го зашеметя е ще стоя до него до зазоряване.
3) Ще опитам да приложа леко зашеметяващо на вълка и след това ще измъкна с Уингардиум левиоса приятеля и елена, защото нямам време да търся въже, а неискам да нараня вълка! Най-накрая и самия вълк.
4) а) Самодивите извършват ритуал, който небива да се прекъсва. Мечката е запленена от тяхната прелест и забравя за мен.
б)Еднорогът е бебе. Разбирам че трябва да спася и двама ни. Използвам заклинание за огън и така разгонвам глутницата. И аз и едногорът-бебе сме невредими.
в)Ще му се доверя. Той ще ме сграпчи и ще ме отведе до първото място, за което си помисля и наистина желая да стигна.
г)драконът е добър. вижда ме, разбира, че ми е студено и нежно ме обгръща с едно крило. Заспивам. На сутринта или так като се събудя той вече знае че съм чистокръвна. Посочва една малка плочка. Там има надпис гласящ "Ако чистокръвен иска да излезе оттук ще плати с цената та живота си" Аз съм много изплашена. Драконът ме сграпчва и ме оставя до някъкво дърво. Там беше безопастния изход.
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeЧет 31 Яну 2008, 11:36

Господин Оливандър погледна момичето някак особено. Не беше предполагал, че тази пръчка ще намери притежателя си толкова скоро:
-Това е идеалната за теб пръчка: 34 сантиметрова, от габър, със сърцеструна от дракон. Тя е изключително подходяща за правенето на всякакви вълшебства. Имай впредвид, че е много здрава и неогъваема
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeЧет 31 Яну 2008, 11:41

-Значи, ако я огъна ще се счупи? Ок. Ще внимавам.Ето вашите 21 лв
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeЧет 31 Яну 2008, 15:49

-Не...-отвърна Оливандър.-Пръчката няма да се счупи-много е здрава дори. Но я слягай в свободен, а не тесен джоб, защото при по-рязко движение тя няма да се огъне, а ще те прободе и травмата може да се окаже сериозна, особено ако остатъчна магия те порази при натиска.
Обясни майсторът на пръчки бавно.
-Разбирам.-отвърна момичето.
Оливандър дълго стоя замислен над съдбата на тази пръчка и собственикът й....


Последната промяна е направена от на Чет 31 Яну 2008, 20:39; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeЧет 31 Яну 2008, 18:10

Че какво толкова има на тази пръчка?!

ПП. Съжалявам просто не се сдържах да попитам, ако сметнете за нужно трийте поста. още веднъж СОРИ!
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeЧет 31 Яну 2008, 20:38

-Нищо й няма.-отвърна Оливандър и се усмихна приветливо.-Както всяка пръчка и тази си има особености и една от тях е, че е много здрава и не се огъва под никакъв натиск. Тъй като е сравнително по-силна от останалите пръчки, сметнах за нужно да те предупредя да внимаваш как боравиш с нея. Зарядът й е по-силен от обичайното и изисква малко повече внимание. Нищо повече.-момичето го погледна все още малко уплашено.-Не е нужно да се безпокоиш.-добави оливандър все така усмихнат.-Сигурен съм, че пръчката ще ти служи добре. Просто...не бях очаквал да избере някой толкова скоро. Виждаш ли, пръчките за вълшебства избират най-често по-интуитивните магьосници...да кажем тези, които могат да се справят по-добре със силата им. А тук не влизат често такива магьосници. Не са влизали от години.-Оливандър се усмихна на момичето.
Явно беше, че нямаше да й каже нищо повече по въпроса. Надяваше се поне чутото да я е успокоило. Пръчката й си беше наред. Дори повече от това.
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeЧет 31 Яну 2008, 21:32

Хестия погледна продавача. Вече се поуспокоила малко, постоя минута пред пъчката в/у щанда замисли се над последните думи г-н Оливандър, а той търпеливо я изчакакваше - явно бе свикнал, че не всички вълшебници приемат още в началото, онова, което им предстои.
След няколко минути Хестия се поокопити и каза, все още замислево:
-Благодаря ви, господин Оливандър! Ще пазя и ценя пръчката, и няма да я слагам в малкия джоб на тясното дънки - след което и двамата се засмяха.
-Пръчката ще се отнася към теб, така като и ти към нея! Сега върви че майка ти те чака в отдел мистерии.
-Как разбрахте-очуди се Хестия
-И аз съм оклумат. Довиждане!
-дОВИЖДАНЕ.
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeНед 03 Фев 2008, 15:29

Вивиана бе доста объркана от гледката на толкова много пръчки.Гласът на Оливандър я извади от унеса й и тя започна без да се замисля да отговаря на въпросите му.
1.Ще се разплета от клоните дотолкова,че да си взема пръчката.-Акцио-и аз съм отново върху метлата.
2.Същвеството зад мен е мечка-не ими се занимава с това сега-просто притихвам в тъмен ъгъл и чакам да отмине-самата мечка едва ли знае че съм й направила услуга.
3.Ще измъка приятеля си оттам с "Левикорпус".
4.а)Самодивите ми помагат ,като с магическите си танци овладяват яростта на мечката,лошото е ,че и мен завладяха.
б)еднорогът ще ми помогне,идва леко при мен и ми позволя да го възседна-толкова мил,прекрасен и нежен,ме спасява
в)в гората пълна с магия се доверявам на феникса-той оставя светла следа подире си,която ми показва верния път.
г)колкото и глям оптимист да съм-драконите никак не са мили-с Агуаменти неутрализирам огнения му дъх,а с Акцио призовавам метлата си!
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeНед 03 Фев 2008, 15:56

Господин Оливандър се замисли за миг, след което хукна към склада. Върна се минута по късно с красива дълга кутийка:
-Винаги много се радвам да давам такива пръчки.-каза той и се усмихна на момичето.-Това е идеалната за теб пръчка. Тя е 25 сантиметра, както виждаш...-той я извади от кутийката и я показа на Вивиана.-Пластична е.-огъна я пред очите й.-Направена е от джелово дърво, а в сърцевината си има косъм от еднорог. Идеална е за експериментални магии и всякакви нови открития. С нея всяка твоя идея ще може да се реализира на мига.
Оливандър прибра пръчката обратно в кутийката й и я подаде на момичето:
-Ползвай я добре.-усмихна се той.
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeНед 03 Фев 2008, 16:16

Виа пое кутията с новата,първат си пръчка и с най-милата си усмивка отвърна на Оливандър:
-Благодаря ви,ще я ползвам разумно и ще я пазя,обещавам!!!
Върнете се в началото Go down
Бил Дейвис
първокурсник
първокурсник
Бил Дейвис


Male
Брой мнения : 20
Age : 30
Къща : Кунтейнера на ъгъла...
Дом : Клевърмайнд май беши
Сума в Гринготс : Де да я знам..
Registration date : 15.01.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeПон 04 Фев 2008, 22:22

1.Летите на метлата си в хубав слънчев ден в
околностите на академията. Решавате да опитате силите си и ускорявате
неимоверно. Забелязвате зад себе си орел, решил да поиграе на гоненица
с вас. Забързвате още. Орелът ви настига, вие се стремите да ускорите
още. Птицата прави красив лупинг във въздуха, сякаш се забавлява
искрено от нещо. Няблюдавате с учудване, когато изведнъж...се блъскате
във високо дърво. Не сте забелязали кога сте стигнали до гората.
Оплетен сте в клоните, на около 50м над земята, а метлата ви е няколко
метра над вас. Как ще слезете?-ще призова метлата си.Тя ще дойде до мен,а аз ще се рвазплета от клоните.Ще започна да падам,но метлата ше бъде под мен и аз ше се кача на нея.После ще отпраша към академията...

2.Вървите по тъмна уличка в
късните часове. Само пълната луна осветява пътя ви и то толкова бледо,
че виждате едва две стъпки пред себе си. Изведнъж чувате тежки стъпки
зад себе си. От мрака изниква нещо огромно и доста космато. Надава вой.
Обръщате се. Какво е съществото и какво ще направите за да избегнете
близка среща с него?-ами животното можеби е някой вълк.Ще му пратя едно "вцепени се" и после "левикорпус".До убиване няма да се стигне...само ще го нараня малко

3.Вие и ваш приятел се разхождате в гората.
Както си вървите и наблюдавате птиците, катериците и върховете на
дърветата, изведнъж спътникът ви изчезва. Обръщате се и виждате, че е
паднал в дълбока яма. Много е стръмно и няма как да се покатери. Докато
се паникьосвате, забелязвате, че не е сам в ямата. Освен него вътре има
една сърна и един вълк. Тъй като сърната е все още непокътната, си
правите заключение, че са паднали съвсем скоро. Каква е следващата ви
стъпка?Тва е като селянинът,сеното,вълкът и кокошката нали?Лесна работа-взимам вълка отдолу със Уингардиум левиоса.После ще го зашамадя.Вадя приятеля и сърната по същия начин и съм готов...

4.Отново се разхождате в гората, този път сам. Както си
вървите, на пътя изскача мечка, която препречва пътя ви. Хуквате да
бягате. Стигате една полянка и виждате танцуващи самодиви.
а) Помагат ли ви те с мечката или се справяте сам? Опишете как
Не ми помагат,а се разпищяват и бягат..Аз се справям сам с мечкат акато я зашамадявам и бягам надалеч...

Вече
избавени от свирепата мечка, продължавате напред. Сърцето ви тъкмо е
уталожило своя ритъм, когато се натъквате на глутница вълци. Отново
хуквате да бягате в обратната посока. Пътя ви в един момент е пресечен
от река и с учудване забелязвате еднорога, който пие от нея.
б) Той ще ви помогне ли да избягате от вълците, или пък вие сам ще намерите начин? Опишете как
Няма да помогне.Незнам как ще се справя честно казано...убивам вълците...

Измъквате
се, но установявате, че от толкова бягане сте изгубили пътя. Лутате се
и стигате до мрачна пътека, до която не достига светлина. Изморен и
ужасен, вече почти отчаян, виждате в далечината огнена птица. Това е
феникс и той се снижава. Каца близо до вас и ви прави приятелски знак с
едно крило. Явно иска да ви помогне.
в) Ще му се доверите ли или ще продължите сам? Опишете какво се случва-доверявам се...

По
един или друг начин стигате до светла полянка. Тръгвате по пътя и вече
виждате мечтания изход от странната гора. Затичвате се натам, когато
чувате страховит звук отгоре. Това е замахът на крилете на огромен
дракон. Той каца пред вас.
г) Какви са намеренията на дракона?
Мечтаната закуска ли сте или може би иска да ви предупреди за нещо?
Добри ли са намеренията му или напротив? Моля опишете накратко.
Върнете се в началото Go down
http://endorion.goodforum.net
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeПон 04 Фев 2008, 22:33

Оливандър се замисли и накрая извади от шкафа една от най-новите направени пръчки. Подаде я на момчето с думите:
-Мисля че тази пръчка ще ти свърши най-добра работа. Тя е 22 сантиметра, неогъваема от тисово дърво. С перо от феникс е в сърцевината. Най-подходяща е за хора с талант в Аритмантиката и явно е преценила, че ти ще развиеш такъв, за да те избере.-усмихна се майсторът на момчето.-Има само една особеност. Малко по-крехка е от другите пръчки, тъй че трябва да я пазиш и малко повече да внимаваш. Не се огъва и под натиск може да се счупи. А не искаме да ти се наложи скоро да купуваш нова пръчка нали?-усмихна се той.-Тъй че при възможност не я носи докато се на метлата по време на някой мач или поне я пази.
Върнете се в началото Go down
Everall
първокурсник
първокурсник
Everall


Female
Брой мнения : 138
Age : 33
Къща : Имението "Уайтуей"
Дом : Клевърмайнд
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeСря 06 Фев 2008, 13:54

1. Ще призова метлата си с магия и ще промърморя ядосаноsmiling

2. Животното е изгладняло куче. Явно е подушило миризмата на сандвич с луканка от чантата ми. Ще му поговоря спокойно, за да го убедя да не ме напада и ще му купя нещо за ядене.

3. Ще скоча долу при тях, като предварително завържа въже за близкото дърво. Ще вцепеня вълка и ще измъкна първо сърната, защото е много уплашена и иска да избяга, след това приятеля си. Когато се уверя, че е добре ( или му помогна ако има нещо счупено или рана) ще го накарам да се прибере да си почине, защото имам малко работа. В същност ще вържа с тънко въже вълка, защото не искам да го убивам, и ще разваля проклятието "Вцепени се". Докато вълка успее да прегризе въжето ще съм избягала.

4. а) Не ми помагат, от внезапната врява се стряскат и избягват. Сама се оправям с мечката. Отново не искам нито да я наранявам, нито да я убивам, затова прилагам магия за заблуда и се скривам между дърветата
б) Разбирам се с животните добре. Поглеждам прекрасният еднорог право в очите и той разбира, че трябва да ми помогне. Прекосява реката и ми позволява да се кача на гърба му. Бягам с него.
в) Птицата започва да плаче и аз чак тогава забелязвам няколкото рани, които той вече лекува. Душата ми се изпълва със стоплящо радостно чувство. Много обичам феникси. Доверявам му се и той ме спасява.
г) "Това вече е прекалено!" - си казвам и изваждам бързо пръчкта си. Отправям няколко заклинания, но драконът се оказва умен и се извърта така, че все уцелвам защитените от твърдите люспи части на тялото. Той изревава и увива опашката си около мен. Започвам да се съпротивлявам, но напразно. Той излита и ме понася нанякъде. Правя отчаян опит да проникна в съзнанието му( както правя с другите животни) и с учудване установявам, че той ми позволява. Така разбирам, че в същност иска да ми помогне, защото съм приятел на животните и не съм наранила нито едно в тази гора, макар да са ме нападали. Измъква ме и ме предупреждава следващият път да не влизам толкова навътре, защото е прекалено опасно за човек, дори и да е магьосник....
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeСря 06 Фев 2008, 14:06

-Идеалната за теб пръчка е тази...
Оливандър бръкна в шкафа под бюрото си и подаде една голяма кутийка на момичето.
-Тя е 34 сантиметра, направена е от върба, тъй че е и много еластична, а в сърцевината си има перо от феникс. Изключително удобна за употреба е. Освен това работи почти идеално във всички сфери на магията. Една от най-добрите пръчки тук всъщност. Поздравления. Използвай я добре!
Каза майсторът и връчи пръчката на момичето.
Върнете се в началото Go down
Everall
първокурсник
първокурсник
Everall


Female
Брой мнения : 138
Age : 33
Къща : Имението "Уайтуей"
Дом : Клевърмайнд
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeСря 06 Фев 2008, 14:18

Ев хвана развълнувано пръчката си. Веднага усети, че двете си паснаха. Много се зарадва. Точно такава каквато си я беше представяла... явно наистина пръчката си избираше магьосника. Еверал благодари много на Оливандър, подаде му парите и излезе.
Върнете се в началото Go down
harry_2
първокурсник
първокурсник
harry_2


Male
Брой мнения : 272
Age : 28
Дом : Венъмхолд
Registration date : 07.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitimeЧет 07 Фев 2008, 21:18

1.Ще призово метлата си с "Акцио" и ще се освободя с "Експелиармиус".

2.Съществото е върколак.Ще приложа зашеметявящо заклинание и ще призова метлата си за куидич с, която ще избягам.

3.Ще прозова метлата за куидич, ще се спусна с нея в ямата ще хвана приятеля си и сърната. Сърната ще пусна в гората а приятела си ще взема със себе си.

4.
а)Отново ще призовава метлата и ще избягам като ще помогна на самодивите също да избягат.

б)Ще хвана еднорога и ще прелетя с него от другата страна на реката, където ще го пусна.

в)Ще полетя с метлата и ще последвам феникса.

г)На дракон не мога да се доверя.Затова ще полетя отново с метлата и ще избягам от дракона.
Върнете се в началото Go down
http://ninja-academy.bestoforum.net/index.htm
Sponsored content





Майсторът на магически пръчки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Майсторът на магически пръчки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив-
Идете на: