Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Майсторът на магически пръчки

Go down 
+9
Everall
Бил Дейвис
kathy
Lady Cool
Ahriman
Болен мозък
LaDy`Of`The`PuPpEts
Admin
cleopatra
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки - Page 2 Icon_minitimeЧет 07 Фев 2008, 21:45

Оливандър, виждайки отговорите на момчето, се засмя и му смигна. Зарови се в безкрайните етажерки и петнайсет минути по-късно се върна и сложи на тезгяха чаканата кутийка:
-Идеалната пръчка за теб.-каза той на момчето.-23 сантиметра, еластична, направена от джел със сърцевина-перо от феникс. Виждам, че няма да я използваш много, както и че няма да се задържиш много дълго на земята с нея. Тя все пак е добра за всички магии, свързани с летене.
Момчето го изгледа странно:
-Добра ли е?
-Подходяща е за бъдещ шампион по куидич определено!-отвърна му Оливандър засмян и му връчи кутийката.
Върнете се в началото Go down
harry_2
първокурсник
първокурсник
harry_2


Male
Брой мнения : 272
Age : 28
Дом : Венъмхолд
Registration date : 07.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки - Page 2 Icon_minitimeЧет 07 Фев 2008, 21:52

Благодаря - каза момчето и взе пръчката.
Веднага почуства връзката.Това беше перфектната за него пръчка.
Върнете се в началото Go down
http://ninja-academy.bestoforum.net/index.htm
Гост
Гост




Майсторът на магически пръчки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки - Page 2 Icon_minitimeВто 12 Фев 2008, 18:30

1. Ще призова метлата си и ще подпаля клоните на дървото, за да избягам.
2. Това е върколак. Ще се скрия някъде и когато той наближи, ще му направя магия, за да овисне във въздуха.
3. Ще зашеметя вълка и ще направя заклинание за летене на сърната и на моя приятел.
4. а) Ще предупредя самодивите и те ще дойдат с мен.
4. б) Ще яхна еднорога и ще отидем там, където той ме отведе.
4. в) Ще се доверя на феникса.
4. г) Ще призова метлата си и ще избягам от дракона. Не мога да му се доверя.

Оливандър дълго мисли и накрая хукна към склада.
Забави се много. Момчето вече си мислеше, че няма да получи пръчката
си, когато в задното помещение нещо гръмна и секунди по-късно майсторът
се върна. Не приличаше на нищо познато до момента. Косата му стърчеше
на всички страни и цялото му лице беше покрито с прах. Главата му
пушеше когато подаде пръчката на момчето:
-Ето я. 17 сантиметра, извита, от абанос и с косъм от вийла в сърцевината.
Оливандър го изгледа почти ядосано и добави:
-Внимавай
с тази пръчка, момче! Има склонността да прави много пакости. Ако и ти
си такъв, ще се разбирате добре, но ще трябва да й покажеш кой
командва.-смигна му той.
Върнете се в началото Go down
Shaiya
Второкурсник
Второкурсник
Shaiya


Female
Брой мнения : 1981
Age : 33
Къща : Chalet de soleil
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 4895
Registration date : 12.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Различен

Майсторът на магически пръчки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки - Page 2 Icon_minitimeВто 12 Фев 2008, 18:43

1.Без магическа пръчка - ще се наложи да се изкатеря до метлата!
Със нея - е, това е ясно!

2. Съществото със сигурност не е върколак...предполагам, че е някакъв вид експеримент с домашно животно. Казвам "предполагам", защото едва ли в града ще има диви животни, а върколаците обикновено се насочват към отворени пространства или гори.
За да избегна среща...ще се наложи да изостря слуха си, след което да тръгна напред и да свия в най-близката уличка...Няма нужда да го нападам, може да е невинно животно, много животни вият!

3. Намирам някъде наблизо въже или нещо, което наподобява въже - лиана, тънко дръвче...и помагам на приятеля ми да се изкачи обратно. После двамата заедно намираме начин безопасно да извадим И сърната, И вълка и да ги изгоним един от друг Rolling Eyes

4. Самодивите са известни с това, че почти никога не помагат. Всъщност, те са от типа същества, които мразят хората. В този случай ще е добре просто да избягам в друга посока.

От друга страна, попаднала на самодивите, мечката най-вероятно няма да ме преследва повече. Това се дължи И на факта, че уханието около самодивите ще притъпи моята миризма, която мечката би следвала иначе...

б) Еднорозите са невероятно силни същества и не се доверяват на хора. Но все пак по-голямата част от тях са по-склонни да не нараняват жени...Предполагам, че ще стоя миг, замаяна в това да го наблюдавам, след което ще скоча в реката. Тук не става въпрос за това дали искам да се справя сама, просто еднорогът едва ли ще ми помогне...

в) Фениксът не се доверява почти на никого. След като го е направил за мен, ще му се доверя и аз. Галя го нежно, след което го питам за посоката. Той, естествено, не може да ми отговори, но може да ми покаже...може да ме заведе...

г) Какви са намеренията на дракона?

Драконът определено няма добри намерения. Но с всяко същество в гората можеш да се разбереш...някак...В този случай моето "някак" е пазене на тишина за малко, след това бягане...бързо....
Върнете се в началото Go down
http://magicschoolvtrd.forumup.com
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки - Page 2 Icon_minitimeВто 12 Фев 2008, 19:05

Оливандър се усмихна на отговорите на момичето. Личеше си че знае какво иска. Веднага отиде в склада и малко по-късно се върна с дълга кутийка, която подаде на Шаия:
-Това е идеалната пръчка за силни магии. Тя избра теб. 40 сантиметра е, изключително гъвкава, дъбова, със сърцеструна от дракон. Ползвай я добре.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Майсторът на магически пръчки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки - Page 2 Icon_minitimeВто 12 Фев 2008, 19:08

kalyn написа:
1. Ще призова метлата си и ще подпаля клоните на дървото, за да избягам.
2. Това е върколак. Ще се скрия някъде и когато той наближи, ще му направя магия, за да овисне във въздуха.
3. Ще зашеметя вълка и ще направя заклинание за летене на сърната и на моя приятел.
4. а) Ще предупредя самодивите и те ще дойдат с мен.
4. б) Ще яхна еднорога и ще отидем там, където той ме отведе.
4. в) Ще се доверя на феникса.
4. г) Ще призова метлата си и ще избягам от дракона. Не мога да му се доверя.

Оливандър дълго мисли и накрая хукна към склада.
Забави се много. Момчето вече си мислеше, че няма да получи пръчката
си, когато в задното помещение нещо гръмна и секунди по-късно майсторът
се върна. Не приличаше на нищо познато до момента. Косата му стърчеше
на всички страни и цялото му лице беше покрито с прах. Главата му
пушеше когато подаде пръчката на момчето:
-Ето я. 17 сантиметра, извита, от абанос и с косъм от вийла в сърцевината.
Оливандър го изгледа почти ядосано и добави:
-Внимавай
с тази пръчка, момче! Има склонността да прави много пакости. Ако и ти
си такъв, ще се разбирате добре, но ще трябва да й покажеш кой
командва.-смигна му той.
Момчето взе пръчката и го обля приятна топлина. Тази пръчка много му допадаше. То благодари и излезе от магазина, размахвайки новата си придобивка.
Върнете се в началото Go down
HP_BIG_FENKA
Talanted wizard
Talanted wizard
HP_BIG_FENKA


Female
Брой мнения : 652
Age : 31
Къща : малка и симпатична,близо до гората
Дом : Клевърмайнд
Сума в Гринготс : 1500.50
Registration date : 10.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Елф

Майсторът на магически пръчки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки - Page 2 Icon_minitimeЧет 14 Фев 2008, 22:03

1.Ще използвам магията "Акцио",скачм от дървото и яхвам метлата.
2.Веднага използвам заклинанието "Лумос",след това виждам, че пред мен има хипогриф.Покланям му се и зачаквам реакцията му.Той ми отвръща с лек реверанс.Отивам до него и го гала нежно по главата.След това си продължавам по пътя.
3.Вадя магическата си причка и използвам заклинанието "Уингардиум левиоса" и изкарвам вълка.След това отново с магия изкарвам приятеля си.И накрая сърната.
4.а)Предлагат ми помоща си и ме карат да се успокоя и концентрирам,а за мечка използвам "Вцепени се".
б)Вдига глава и ме поглежда,после идва при мен и ми позволява да го яздя,така се отървавам от вълците.
в)Ще му се доверя,като се приближа до него той ми показва с жестове да се хвана някъде и отлита заедно с мен.
г)Драконът се обръща към мен и ми доверява,че не ми мисли злото.Той само търси малко помощ,защото в крилото му се е забил голям трън и не може да го махне.Аз му помагам,а той ми дава едно от перата си и ми казва,че когато и аз се нуждая от помощ,трябва просто да размахам перото във въздуха.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:d563b8ef
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки - Page 2 Icon_minitimeЧет 14 Фев 2008, 22:42

Оливандър дълго мисли над отговорите на момичето, докато в един момент една кутийка не долетя и не кацна право на бюрото му. Той се усмихна и я пое в ръце:
-Точно както си мислех. Пръчка за трансфигурация. 30 сантиметра, много еластична, от габър и със сърцевина-косъм от еднорог. Идеална е за теб.-усмихна се майсторът на пръчки и подаде кутийката на момичето.
Върнете се в началото Go down
Aurora
първокурсник
първокурсник
Aurora


Female
Брой мнения : 49
Age : 36
Къща : КъщатаНаХилядитеПисъци
Дом : Блъдхенд
Registration date : 17.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Майсторът на магически пръчки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки - Page 2 Icon_minitimeНед 17 Фев 2008, 15:59

1. Ще използвам призоваваща магия и ще извикам метлата си smiling
2. О-о-о. това е догът на съседката - Пухчо smiling Още си спомням как, когато бях малка си пъхах главата в устата му..
3. Ще направя магия на най-близкото дърво, ще го превърна в стълба и с нейна помощ ще изкарам приятеля си от там..
4. Спирам. Оглеждам се бързо. На близко дърво виждам пчелен кошер. С магия насочвам мечката натам, а после започвам да танцувам със самодивите. Готино, а? smiling
5. Еднорога е благородно животно. Ще ми позволи да го яздя и с негова помощ ще премина през реката и ще избягам от вълците smiling
6. Ще му се доверя. Той ме сграбчва с ноктите си и ме понася над гората.
7. Дракон? Гледам го почти припаднала от страх, и тъкмо мисля да се гътна доброволно, когато той каца пред мен и казва зловещо: "Ти премина през всичките ми изпитания. Сега можеш да продължиш пътя си." и посочва с дългия си изкривен нокът изхода на гората...
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Майсторът на магически пръчки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки - Page 2 Icon_minitimeНед 17 Фев 2008, 17:46

Оливандър се подсмихна на отговорите на момичето. Вече знаеше коя е идеалната пръчка за нея, но нямаше никакво желание да я вади от склада. При последната подобна пръчка за малко да разруши целия магазин. Вместо това, той почака тя да се сети. И ето че минута по-късно пръчката разпозна собственика си и една кутийка долетя до бюрото.
-Отвори я.-подкани я Оливандър.
В мига, в който момичето сключи пръсти около пръчката, разноцветни фойерверки изпълниха помещението. Тя се стресна, но Оливандър се усмихна:
-Това е идеалната за теб пръчка. Тя е 17 сантиметра, много еластична, яворова, със сърцевина-перо от феникс. Идеалната пръчка за пакости и забавни магии.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Майсторът на магически пръчки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майсторът на магически пръчки   Майсторът на магически пръчки - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Майсторът на магически пръчки
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив-
Идете на: