Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мрачните руини - Нико, Хестия, Тристан, Елеонор

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
HP_BIG_FENKA
Talanted wizard
Talanted wizard
HP_BIG_FENKA


Female
Брой мнения : 652
Age : 31
Къща : малка и симпатична,близо до гората
Дом : Клевърмайнд
Сума в Гринготс : 1500.50
Registration date : 10.02.2008

Описание
Герой:
Особености: Елф

Мрачните руини - Нико, Хестия, Тристан, Елеонор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните руини - Нико, Хестия, Тристан, Елеонор   Мрачните руини - Нико, Хестия, Тристан, Елеонор - Page 3 Icon_minitimeНед 20 Апр 2008, 11:03

-Да.
Тристан и Ел излязоха от библиотеката и се спуснаха надолу по дървото.Той я водеше около 10 мин и накрая спря на едно място,където самотен елф стреляше с лък по една мишена и очудващо за Ел той винаги вкарваше право в центъра,разцепвайки предишнта стрела на две.Той се обърна и с усмихна на Ел.
-Здравей Елеонор елда-поклони се Леголас-Радвам се,че сте по-добре.Какво мога да направя за вас?
-Аз също се радвам да видя пак спасителят си.-тя се усмихна и по лицето на Леголас също пробягна усмивка-Ако не е много нахално от моя страна,бих искала да ви помоля да ми помогнете да контролирам силите си.
Леголас се позамисли малко и каза:
-Незнам.Не мисля,че ще е добра идея има и по-добри от мен,които ще могат да ви убучат.
Ел поклати отрицателно глава.
-Знам че има други,но аз предпочитам вие да ми помогнете в това начинание,ако не ви затруднявам по някакъв начин,тогава просто ми откажете,но аз мисля,че сте достатъчно добър,за да ме убучите не по-зле от който и да е друг.
-Ласкаете ме много,но щом това е желанието ви...така да бъде.Ще ви помогна да развиете способностите си.Кога може да започнем?
-За мен няма проблем.Когато Леголас ебритл каже.
-Добр,тогава ще се срещмнем тук след три дена.
-Много благодаря.-Ел се поклони на елфа,а той също и се поклони.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:d563b8ef
Tristan
първокурсник
първокурсник
Tristan


Male
Брой мнения : 190
Age : 31
Registration date : 09.04.2008

Описание
Герой:
Особености:

Мрачните руини - Нико, Хестия, Тристан, Елеонор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните руини - Нико, Хестия, Тристан, Елеонор   Мрачните руини - Нико, Хестия, Тристан, Елеонор - Page 3 Icon_minitimeПет 25 Апр 2008, 19:47

Ел и Леголас се уговориха за един ден от седмицата Ел да идва на тренировки при него,а Тристан ще използва това времв да се разхожда и дори не си беше помислял за това,което малко по-късно Леголас му прати като съобщение.
-Е,Елеоное елда.Ще се срещнем след няколко дни,а ти Тристан най-добре й покажи тайният проход,за да не би случайно да се зблъскате с върколаци,когато идвате следващият път.-Той се поклони на момичето и стисна ръката на приятелят си.-До скоро.-усмихна се той и се оттегли на някъде.Тристан поведе Ел из града и й показа няколко сгради и накрая,когато стигнаха при прохода,който се намираше в ствола на едно дърво,на чийто вход имаше много леани.
-Но как ще минем от тук?Те не искат да се помръднат.
-Марлок-каза Тристан и леаните се отместиха.-Просто трябва да знаеш паролата,а много малко хора всъщност я знаят,така че ще съм ти благодарен,ако не я казваш на никого.-Ел кимна утвърдително и мина през отвора.Тристан тъкмо се канеше да го направи,когато една сфера от въздух се приземи до него и
се спука,като изрече няколко думи на елфски.Момчето само се усмихна,а от вътре се показа Ел.
-Хайде няма ли да идваш?
-Да,да идвам-каза той и се промъкна през входа,а след него леаните отново завардиха отвора.
Върнете се в началото Go down
 
Мрачните руини - Нико, Хестия, Тристан, Елеонор
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив :: РП Архив-
Идете на: