Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кабинетът на директорката

Go down 
+3
kathy
Admin
koluncheva
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
koluncheva
мъгъл
мъгъл



Female
Брой мнения : 1
Age : 43
Registration date : 03.02.2008

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeНед 03 Фев 2008, 13:35

Cool Sooo Happy Sad Surprised
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeНед 03 Фев 2008, 14:40

Мога ли да запитам защо ми флуудиш в кабинета? Laughing
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeСря 06 Фев 2008, 21:06

Виа почука плахо на вратата,не бе сигурна дали няма само да досажда на директорката,тя сигурно иамше много работа,но все пак чу в отговор едно:-Влез.Вивиана си пое дълбоко дъх и влезе.Когато директорката я видя й се усмихна,тази усмивка накара Виа да повярва,че беше наред да сподели с нея.Каролина каза:-Седни Виа,радвам се да те видя,кажи какво те води при мен.
Виа отново пое дълбоко дъх и започна да разказва:
-Ами...аз вече няколко пъти..сякаш ми се губят моменти,не си спомням как съм се оказала там или какво съм искала да направя,като бели петна-да такъв бе изразът-и това ужасно главоболие.Освен това има още нещо...-Виа вече не бе сигурн дали да сподели последното,то бе прекалено страшно-но аз може би ви преча...
Виа се чувсташе много комфротно в кабинета,но все пак тръгна да става:-Ами съжалявам ако сам ви попречила,може би не трябваше да идвам,съжалявам...
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeЧет 07 Фев 2008, 02:47

Каролина просто не можа да отреагира отначало:
-Не, не, спокойно. Седни за малко. Значи това, което ти се случи при Плашещата върба се е повторило? Имаше ли някой до теб когато това се случи отново?
Каролина не искаше да рискува и да задава прекалено много въпроси, за да не стресне момичето. Случващото се бе наистина важно, но нямаше намерението да разстройва Вивиана. Надяваше се да не го е направила.
Погледна я мило. Можеше да си представи какво преживяваше горкичката. Ако искаше да сподели, тя щеше да го направи и Каролина нямаше да упорства ненужно...
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeЧет 07 Фев 2008, 14:27

Виа реши да остане,обърна се,седна отново срещъ каролина и:
-Ами не,нямаше никой с мен...-поколеба се малко-всъщност изведнъж ме обвзе такъв гняв и...сякащ всичко се замъгли,някой или нещо ми взе контрола над тялото ми...бях,бях много уплашена ,но има още нещо-Виа се зачуди дали директоркта виждаще ужаса в очите й-аз ви сънувах...-чудеше се дали директорката искаше да чуе това,което Вивиана имше за казване...но все пакй продължи:
-Вие изглеждахте някак малка беше в края на някаква гора и наоколо бе тъмно като в рог.Някой лежеше неподвижно на земята...бяхте се надвели над...трупа и плачехте,прегърнала умрелия,на ум виакхте за помощ,а някакъв мъж стоеше отстрани и сякаш се наслаждаваше на болктаа ви-въпросния мъж макар и на сън бе изпашил Виа до смърт.
Тя замлъкна и закача като бе спряла погледа си върху прашлясалия часовник...
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeЧет 07 Фев 2008, 18:36

Каролина, без да иска, зяпна с отворена уста и празен поглед. Това, което Вивиан бе сънувала, напомняше на Кери нещо вече изживяно. Доректорката потръпна при спомена. Това просто не можеше да е истина. А какво ставаше с това младо момиче...щеше ли тя да сподели някогашната й съдба? Съдбата, от която си мислеше, че е избягала, но която сега се връщаше с все сили обратно в живота й...
-Вивиана, чуй ме.-каза Кери щом се осъзна.-Нужна ти е защита.-макар Каролина да се опитваше да звучи максимално спокойно, си личеше колко уплашена е от случващото се.-Предпочитам да не ти давам уроци сама, но ако предпочетеш така, съм съгласна.
Каролина държеше да даде избор на момичето. Истината беше, че просто не бе сигурна до каква степен ще може да й помогне. Беше силна магьосница, но в окулмантиката бе срещнала трудност именно с мъжа от съня на Виа. Държеше тя да е наясно с това, преди да реши...
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeЧет 07 Фев 2008, 19:02

-Ами аз...аз съм съгласна с Вас-Виа звучеше,изненадващо дори за себе си,много уверена,макар също уплашена-и съм готова да се уча на оклумантика.Ако трябва да бъда честна наистина искам повече нищо да не ме кара да се чувствам чужда в собстеното си тяло-Виа си спомни,че Каролина бе споменала,че Ариман е много добър оклумант-Аз знам,че вие сте много добър учител,но няма проблем ако не можете да се занимавате с мен,не искам да ви товаря излишно-освен,че не искаше да бъде в тежест,Виа сякаш мислеше,че може би й би било приятно с Ариман-така,че ако Ариман е съгласен,аз нямам претенции-някак мнго странно й прозвучаха тези думи.
-Професоре...това,което сънувах...то от вашето минало ли е,не искам да нахалствам,просто...-Виа бе разбрала,че и Кери знаеше какво е...да си такава...
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeЧет 07 Фев 2008, 19:22

Каролина въздъхна и се усмихна мило на момичето:
-Да...от миналото ми е. От един доста мрачен период. Загубих първата си любов така.-Кери сведе поглед.
Когато повдигна глава, Вивиана я гледаше уплашено. Каролина я погледна сериозно и каза:
-Няма да позволя нищо такова да се случи на теб. Бъди сигурна в това. Докато си в този замък, под мое ръководство, мога да гарантирам, че нищо лошо няма да ти се случи.
В момента, в който изрече тези думи, Кери обеща и на себе си същото.Нямаше да позволи неин ученик да пострада. Ако трябваше щеше да пожертва живота си, но момичето нямаше да повтори нейната съдба.
-А колкото до уроците, Ариман трябва да се съгласи. Той е преподавател в академията преди всичко. Ще поговоря с него. Очаквам да те научи на силна защита срещу тези странни атаки. Не бих го споменала ако не мислех така.
Каролина се усмихна на момичето и сключи пръсти в размисъл. Погледът й се унесе в странни илюзорни картини. Пренесе се в една странна тъмна гора с един мъж, който се присмиваше на нещастието й. Взираше се в лицето му и сякаш търсеше начина да подреди този сложен пъзел...
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeЧет 07 Фев 2008, 19:55

Вивиана видя замисления й поглед,не сикаше повече да притеснява директорката,нито да я плаши,нито да я разторйва:
-Аз вярвам във вас-но тя искаше да узнае еднопослено нещо-А кой е той,този страшен мъж-тя сякаш искаше в тези дуи да предаде ужаса,който изпитваше от онзи зъл мъж-той ли иска...да направи нещо-Виа не исакше да разтройва Кери,затова само каза:
-Аз ще се боря с това,с него,няма да му позволя да нарани нито вас,нито мен,доколкото това зависи от мен-и Виа се усмихна с най-милата си и лъчезарна усмивка на директорката,искаше да й покаже,че е смела.
-Аз сега трябва да тръгвам,Еверал,моя приятелак ме чака-и Виа понижи глас-аз...няма да рзказвам на никого онова...и благодаря ви-на Виа така й се исакше да прегърне директорката,коята така я защитаваше,но смао се усмихна-Довиждане и...-но всякаш другите думи бяха излишни.Виа погледан за последен път в милите и тъжни сега очи на Кери и излезе...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 20:32

Хести погледна Вия, искаше й се и тя да е силна като нея. Тя почука. Хес незнаеше дали директорката е вътре и зачакаха
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 21:01

Тъкма на това се бе надявала някъде вътре в себе си - няколко минути - нищо, явно нямаше никой.
-Хайде Виа. Няма смисъл да чакаме повече- подхвана тя- понечи да си тръгне, но....
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 21:02

Директорката отвори вратата:
-Прощавай, миличка, имах много работа и не те чух.
Каролина се усмихна извинително.
-Има ли нещо?
Попита тя и същевременно отвори вратата в покана момичето да влезе в кабинета.
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 21:21

Хестия погледна тъжно директорката.
-Ами всъщност да. - Докато Хестия се чудеше откъсе да започне разговора Виа понечи да си тръгне, но хести я погледа и те 2те влязоха, а зад тях директорката затвори вратата.- Аз аз. Тази вечер ако небяха Виа и един благороден кентавър, нямаше сега да мога да ви разказвам най-вероятно. - директорката започна да става по-сериозна.
-Разкажи. - подкани тя със сериозен глас.
-Всичко започна в купето във влака. Там както си стоях ей така и си гледах през прозореца някакъв пламък, май, но лилав ме изхвърхи назад към купето. Само, че другите не го виждаха. След това пръчката ми ей така без никой да е пипал направи подобен пламък. - Хестия започна да се притеснява и реши да съкрати подробностите. - След това реших, че не е нищо и затова неказах на никой. До тази вечер.... Днес отидох в джунглата. Преди малко всъщност. Там незная какво се случи... Непомня много. Отнякъде отново се появи този пламък. Явно бълнувах, незная какво се е случела тчно. Малко ми е замаглено. След това се озовах в/у гърба на един кентавър. И той ме доведе тук. Виа настоя да ви разкажа и аз я помолих да дойде , защото непмня всичко. Незная кога точно ме е намерила. Много ми е замъглено. - Хес понечи да си ръзтърка очите, то от ръката й капна капа кръв. Тя запретна ръкава и вдя, и не само тя а всички, че от мястото, където допреди няколко часа имаше белег сега течеше кръв.
Директорката стана от стола си...
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 21:30

...и отиде до шкафа зад гърба на Хестия. Извади от там едно малко шишенце и кърпичка и като напои кърпичката с течността, я подаде на момичето:
-Ето, това ще помогне за секунди.
Момичето сложи кърпичката на ръката си и наистина само след секунда разраненото място се поуспокои:
-Сега ще ми разкажеш ли за този белег? Мисля че историята му до голяма степен стои в основата на случилото се до сега.
Каролина седна на стола си и се запита ще й отговори ли искрено момичето...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 21:39

Хестия погледна белега. Лицето й се изкриви в странно и нетипично изражение за секунда, но после си върна нормалните черти. После заговори тихо:
-Незная. - тя се зачуди дали да продължи.почака секунда, но директорката само стоеше ичакаше - Имам го откак се помня. Имах го докато живях 11 години с мъгълите имам впредвид - тогава си мислех че те са ми родители. Само той ме попита за него... Аз тогава мислех, че е от изгаряне. Той ми каза да не лъжа, а аз му казах, че това е което зная. Тогава той...каза само добре. Сега вече немисля, че е от изгаряне, защото помолех баба за го заличи, а тя ми каза, че такова нещо неможе да се заличи. Това е което зная. - Хести беше притеснена. Неискаше да говори за мъгилското си семейство.
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 21:49

-Казала е, че не може да се заличи...-повтори Каролина замислено.-Възможно ли е....
Тя стана и внимателно хвана ръката на момичето. Насочи пръчката си към нея, но Хестия извика:
-Не! Какво ще ми правите?!
-Успокой се...-отвърна Каролина.-Нищо не смятам да ти правя. Просто искам да потвърдя съмненията си.
И тя тупна леко с върха на пръчката си китката на момичето:
-Ревелио инканта.
Белегът блесна слабо за миг в странна синьо-лилава светлина.
Каролина се дръпна от нея като опарена. Момичето се стресна. Директорката въздъхна и заговори:
-Този белег е от магия, миличка. Явно нещо се е случило в миналото с теб. Не знам има ли начин да разберем какво, а ти явно не помниш. Но знам само, че то е причината да се случва това с теб. Наистина ли нищичко не помниш?-попита Кери, но не дочака отговор.-Аз ще помисля над твоя въпрос. Трябва да има нещо, което да може да се направи. Докато намерим начина, ще те помоля да се опиташ да не оставаш сама за дълго време. Нека има някой до теб, за да сме сигурни, че няма да се случи нещо лошо, нали?-Каролина й се усмихна. Искаше й се да направи и каже нещо повече, но не знаеше какво...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 21:55

-Всъщност май мога да ви улесня малко. Зная едно със сигурност. Едната ми баба решила че съм немощна и дори не дала на мама да ме види-било голям срам от 2рода на чистокръвни маг.да се роди немощна. Направо ме е завела при мъгълите.Или поне така съм чувала. Друг, който да помогне.... онова момче. Това помага ли?
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 22:08

Директорката я погледна объркано про последната реплика:
-Миличка, не те разбрах. За кого говориш?
Междувременно добави:
-Това, което казваш за баба си, ме навежда на много мисли. Нека преди да си вадя заключение те попитам ти самата имаш ли някаква теория за случилото се? Какви са отношенията ти с нея в момента? Смяташ ли, че белега ти може да е от нещо повече от магия?
В съзнанието на Кери мислите се заплитаха все повече и повече като същинско кълбо прежда. Тя знаеше, че беше нужно да дръпне само едно конче, за да разплете всичко, но не искаше да рискува да сбърка.
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 22:25

Хес погледна Виа. Неискаше да разказва това пред Виа, а тя като истинска приятелка веднага я разбра. Виа днаеше, че после Хести щеше да й разкаже.
***********
В кабинета останаха само Директорката и Хеситя.
-Честно казано ямам теория. С едната баба-тази която ме взе от там сме си така да се каже първи друшки, а с другата-Хес се смръщи - Тази, която ме е завела там.... С нея не сме се виждали. А за кого говорех. За един малко по-голям от мен....Той сигурно няма да ни помогне? Кажете вие какво мислите? Имате ли някаква теория
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeПет 08 Фев 2008, 23:40

-Разбирам...-отвърна директорката.-Нямам никаква представа дали може да ни помогне това момче. Не ми звучи логично да има нещо общо, но винаги има вариант да знае нещо повече. Имаш ли начин да се свържеш с него? Можем поне да опитаме.
Кери стана и се усмихна на момичето.
-А сега, мисля че е време и двете да си починем. Ще мисля над твоя въпрос, обещавам ти. В момента, в който видя някакво решение ще се свържа с теб. Както казват: утрото е по-мъдро от вечерта. Нека си дадем време да се поуспокоим и съм сигурна, че ще намерим начин да предотвратим по-нататъшни инциденти като този.
Кери се усмихна и отвори вратата на кабинета....
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeСъб 09 Фев 2008, 10:38

Докато излизаше, на Хестия отново сякош й се привидя онзи пламък.
-Лека нощ. Съжалявам, че ви обезпокоих. Ако намеря някаква следа, ще ви потърся.
После тя излизе навън.
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeСъб 09 Фев 2008, 12:04

Виа я чакаше отвън:
-Хайде Хес-а Хести се учуди,че момичето я е чакало.
-какво?-усмихна се Виа-мислиеше че ще те оставя сама,о не госпожичке отсега нататък ти и аз,плътно заедно...-и Ви авече поуспокоена подаде ръке на Хести.
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeСъб 09 Фев 2008, 12:36

-Дай да отидем в чайната зала. - предложи Хести. - Вече е 8. Днес е и балът. Да пийнем малко чай. И да поговорим.
Върнете се в началото Go down
harry_2
първокурсник
първокурсник
harry_2


Male
Брой мнения : 272
Age : 28
Дом : Венъмхолд
Registration date : 07.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 16:07

Хари почука на врата и зачака, да му позволят да влезе.
Върнете се в началото Go down
http://ninja-academy.bestoforum.net/index.htm
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 16:36

Директорката отвори и го погледна с изненада:
-Здравей. Има ли нещо?
Попита тя с лека надежда да не е нещо спешно.
-Влез..-подкани го и зачака да чуе какво има да казва..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинетът на директорката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив :: РП Архив-
Идете на: