Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Academy of Magic

Нека магията бъде с теб!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кабинетът на директорката

Go down 
+3
kathy
Admin
koluncheva
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
harry_2
първокурсник
първокурсник
harry_2


Male
Брой мнения : 272
Age : 28
Дом : Венъмхолд
Registration date : 07.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 16:39

- Здрасти! - каза той леко притеснено. - Какво стана снощи? Къде е Хестия?
Върнете се в началото Go down
http://ninja-academy.bestoforum.net/index.htm
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 16:47

Каролина се усмихна.
-Хестия си почива. Добре е сега. Вече не е в лечебницата. В стаята на дома си е. Няма защо да се тревожиш за нея.-отвърна му директорката.-А колкото до това какво се случи...В момента, в който разбера, ще уведомя всички ви, не се безпокой. За сега имам догадки, за които не смятам за необходимо да споделя с вас, тъй като не съм убедена в точността им.-завърши Каролина.
Върнете се в началото Go down
harry_2
първокурсник
първокурсник
harry_2


Male
Брой мнения : 272
Age : 28
Дом : Венъмхолд
Registration date : 07.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 16:56

- Снощи ръката й започна да кърви. Знаете ли защо? - попита Хари. - Защо бълнуваше? Моля Ви разкажете ми нещо повече!
Върнете се в началото Go down
http://ninja-academy.bestoforum.net/index.htm
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 17:55

Директорката се усмихна снизходително:
-Виж, тези и всички останали въпроси, които се отнасят до Хестия, мисля ще е най-добре да отнесеш към нея, не към мен. Аз мога да ти дам отговори, разбира се, но това е нейният личен живот и ако тя прецени за нужно да ти сподели ще го направи.-отвърна му Кери възможно най-мило
Върнете се в началото Go down
harry_2
първокурсник
първокурсник
harry_2


Male
Брой мнения : 272
Age : 28
Дом : Венъмхолд
Registration date : 07.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 17:57

- Благодаря! Ще я попитам. - каза той, тъй като много искаше да разбере какво се случва. След това излезе от кабинета като каза - Довиждане!
Върнете се в началото Go down
http://ninja-academy.bestoforum.net/index.htm
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 21:37

Виа и Хестия стояха пред вратата. Стомахът на Хестия отново беше се свил... Тя почука и зачака отговор...
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 21:39

-Хес,нали знаеш,че сега ще трябва да обсъдим всичко...-Виа също бе кълбо от нерви...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 21:40

-Да.... - нека влезем. аз имам доста въпроси. но чакай да влезем, че май директорката я няма...
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 21:43

Джен искаше да поговори с директоркаат на саме.Затова отиде до кабинета и,но там завари две момичето.Първоначално не им обърна внимание,докато едно от тях нея попита...
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 21:45

-здрасти и ти ли идваш при директорката...?
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 21:55

Каролина ги видя и им се усмихна:
-Здравейте! Какво ви води насам?
Предчувстваше, че няма да се усмихва още дълго, но реши да се постарае още малко да запази безгрижния си тон. Надяваше се да не се е случило нещо.
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 21:56

Хестия се намеси.
-Ние с Виа идваме...Знаете за какво. - И сведе погллед. - Да влизаме ли? -Попита тя
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 21:59

Кери едва сега забеляза момичето:
-Да, влезте.
Въведе ги вътре и им предложи да седнат. Отиде до рафтовете в дъното на стаята и взе от там една стара книга. Остави я на бюрото си и седна, изчаквайки ги да заговорят.
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 22:02

Хестия извади мъничко шишенце от джоба си и го подаде на директорката.
-От Лейла. - допълни тя. посъбра малко лечителност и продължи - Имам много въпроси. Искам да ви попитам много неща. Като за начало кой е Той? Вие знаете, нали?
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 22:03

-Ние не искаме да ви притесняваме,но Лейла ни каза,че трябва да дойдем-Виа не сведе поглед,тя гледаше директоркта право в очите,но все пак бе малко поизплашена....
-Но,да...знаете ли кой е той,онзи същия ли е,който видях аз...
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 22:03

Джен влезна след тях и каза:
-Уважаема директорке,мога л ида остана или имате работа с някого.
Кери едвам сега беше забелязала,че и Джен беше влязла,затова побърза да отговори
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 22:18

-Джен, би ли изчакала само секунда да довършим с момичетата..-усмихна се Кери.
Тя стана и заобиколи момичетата:
-Кой е той...той...не е един, опасявам се. Но, Хестия, на теб мога да ти кажа едно нещо. Мисля че онова момче, онова русо момче...-каза Каролина със гняв, който изненада и самата нея.-може да отговори на много от въпросите ни.
Ще ви споделя и още нещо.-тя направи няколко крачки.-Както вече споделих на Вивиана, някога и аз бях във вашето положение. Познавам човека, който стои зад всичко и мога да ви уверя, че това е човек, който не искате да познавате. Преди време се срещнах с него лице в лице и едва оцелях. За това съм тук. Надявах се да не ме открие толкова скоро. Надявах се да имам времето да се подготвя. Няма да ви лъжа момичета. Не съм готова за повторна среща с него. За това протакам по този начин. Знам какво иска от мен, от вас, но...не съм склонна да му го дам на никаква цена. Трябва да намерим друг начин за това.
Кери не осъзнаваше, че момичетата не разбират за какво говореше тя...
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 22:23

-Но той....какво точно иска...да ни използва за да стигне до вас...да убие всички ни и..-един въпрос мъчеше Виа от известно време и тя знаеше,че и при Хес е така-защо точно ние...
Върнете се в началото Go down
Lady Cool
Второкурсник
Второкурсник
Lady Cool


Female
Брой мнения : 1526
Age : 30
Къща : Замакът на семейство Джоунс
Дом : Блъдхенд
Сума в Гринготс : 1133
Registration date : 30.01.2008

Описание
Герой:
Особености: Метаморфмаг

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 22:25

-Той, той може да ме нападне по всяко време. Сами видяхте Хес серазтрепери и директорката я прекъсна
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 22:34

Директорката се намръщи.
-Това че иска да ви използва за да стигне до нещо е факт. Но не до мен. Простете, но не мога да ви дам повече информация. Не е липса на доверие, но трябва да разберете. До вчера, той използва съзнанието ви, проникна в него, кой знае колко информация е почерпил. Ако това се случи отново...просто не мога да рискувам.
Едно мога да ви кажа. Колкото по-малко знаете, толкова по-защитени сте. Но трябва да се научите да затваряте съзнанието си на всяка цена. Не можем да позволим това да продължи. Може би ще успеем да го открием и унищожим някой ден, но за сега...ние сме лесни жертви и не можем да заобиколим този факт.
Върнете се в началото Go down
kathy
Talanted wizard
Talanted wizard
kathy


Female
Брой мнения : 829
Age : 33
Registration date : 02.02.2008

Описание
Герой:
Особености:

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 22:52

На Виа не й се понрави изразът "лесни жертва",тя не обичаше да е такава и бе решена да не бъде,обърна се към директорката и каза:
-Ариман ми обеща да ми помага,да ме научи да...затварям съзнанието си-Виа се зачуди дали да прдължи,но хес таак я изгледа,че тя продължи-снощи когато бяхме на терасата,Ариман ме спаси и ...аз ще се справя,но исках да ви помоля само за едно нещо-Виа погледна Каролина-дали можете да разберете дали баба ми е добре,защото аз видях нещо...видях как този...човек,същия убива баба и се чудех дали това е истина...
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeНед 10 Фев 2008, 23:02

На лицето на Каролина се изписа ужас при думите на момичето. Тя се постара да го прикрие, но беше факт, че виденията й имаха някаква сила. Дали беше заблуда това? Умел капан за тях? Директорката се замисли как да отговори, но не можеше да пренебрегне разтревожеността на момичето:
-Да, разбира се, възможно най-скоро ще изпратя някого да провери дали всичко е наред.-отвърна й Кери накрая.
В същия момент в ума й се очерта малък план, който тя смяташе да осъществи още на следващия ден.
-Момичета,-обърна се тя към двете.-искам да бъдете спокойни. Няма нещо, с което да не можем да се справим. Някои неща просто отнемат повече време от други, но накрая, всичко се нарежда.
Тя не знаеше от къде извади този оптимизъм, но разбираше, че има необходимост от него в моменти като този. Искаше й се само увереността, че всичко ще бъде наред да се изгради и в нея самата.
Върнете се в началото Go down
Болен мозък
първокурсник
първокурсник
Болен мозък


Male
Брой мнения : 194
Age : 36
Къща : Замъкът на лъвовете
Дом : Клевърмайнд
Сума в Гринготс : 141
Registration date : 26.10.2007

Описание
Герой:
Особености:

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeПон 11 Фев 2008, 05:29

Каръл бързаше отново, както обикновенно. Трябваше да поговори с директорката. Пред кабинета и забеляза да стой Джен и да чака.
- Здравей - усмихна и се той вежливо и без да се спира нахлу в кабинета. Видя, че Директорката говори с две момичетата. "Мда, момичетата от бала...".
- Кери, извини ме, че те прекъсвам. Когато привършиш с работата си и се освободиш ела моля те. Ти знаеш къде. - и без да казва нищо повече Каръл излезна от стаята и затвори вратата.
- Джен, след малко мисля, че ще те приеме. Имаи малко търпение. - момчето отново се усмихна учтиво и без да чака отговор забърза отново нанякъде.
Върнете се в началото Go down
cleopatra
Banned
Banned



Female
Брой мнения : 847
Age : 30
Registration date : 07.11.2007

Описание
Герой:
Особености:

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeПон 11 Фев 2008, 10:51

Джен само погледна Каръл и кимна.След малко двете момичета излезнаха и тогава Кери каза:
-Джен,влизай
МОмичето влезна и седна на един стол срещу писалището на директорката.Кери затвори врата и също седна.Тогава Дженифър каза:
-Кери,виждам ,че си раззтроена от случилото се снощи,мога ли да ти помогна с нещо.
Директорката изгледа с почуда момичето пред себе си и каза....
Върнете се в началото Go down
Admin
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
~`~WrEcKlEsS LeAdEr~`~
Admin


Female
Брой мнения : 1572
Age : 36
Registration date : 07.10.2007

Описание
Герой:
Особености: Без особености

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitimeВто 12 Фев 2008, 17:55

-Благодаря ти за милото предложение, Джен.-усмихна се Кери.-Няма да те лъжа. В тази ситуация имаме нужда от цялата помощ, която намерим. Но ти за това ли дойде или има и нещо друго?-погледна я Кери въпросително.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинетът на директорката
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of Magic :: Разни :: Архив :: РП Архив-
Идете на: